Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Wandzinie: 23-latek wypadł z samochodu

Utworzony przez mindex, 14 grudnia 2010 r. o 11:34 Powrót do artykułu
to Marczuk jest w końcu z lubelskiej czy z lubartowskiej Policji? zdecydujcie się może, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie zapne pasa, bo zycie jest takie piekne"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marczuk po prostu szybko zmienił miejsce zatrudnienia w trakcie pisania jednego paragrafu :-) Bez kitu czy "dziennikarze", którzy piszą te "artykuły" czytają je potem przed drugiem? Praktycznie w każdej wiadomości można znaleźć błędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dymko napisał:
Pan Marczuk po prostu szybko zmienił miejsce zatrudnienia w trakcie pisania jednego paragrafu :-) Bez kitu czy "dziennikarze", którzy piszą te "artykuły" czytają je potem przed drugiem? Praktycznie w każdej wiadomości można znaleźć błędy.
.. chodziło mi o słowo "drukiem" - sam zrobiłem błąd, z tą tylko różnicą, że go szybko dostrzegłem ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo. poprawiono błąd. SPOKO! czekam na gratyfikację za jego wskazanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dymko napisał:
Pan Marczuk po prostu szybko zmienił miejsce zatrudnienia w trakcie pisania jednego paragrafu :-) Bez kitu czy "dziennikarze", którzy piszą te "artykuły" czytają je potem przed drugiem? Praktycznie w każdej wiadomości można znaleźć błędy.
jaki błąd? czyżby lubartów to nie lubelskie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Need for Speed: race Wandzin. Game over. Do not have any players.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu wszyscy winni poza kierowcą który został ofiarą. te tragedie na drogach jakoś nie przemawiają do wyobraźni zwłaszcza młodych kierowców. Czy aż tak trudne jest używanie myślenia i zmniejszenie prędkości w warunkach zimy. W okolicy tego wiaduktu często dochodzi do wypadków nawet lataem i 90% ma swą przyczynę w prędkości. Przy naszej polskiej mentalności "ja wiem lepiej" to ani znaki ani apel nie pomogą, być może wysokie kary pieniężne nie do uniknięcia zmniejszyły by szaleństwa na drodze. Wydaje się to mało prawdopodobne bo nawet radary przeszkadzają posłom a argumentacja mówiąca o nagłym hamowaniu powala błyskotliwością. Ponoć mamy juz ponad 20 lat demokrację ale niektórzy rozumieją ją jako anarchię i nie stosują się dożadnych zasad i przepisów co zbytnio nie dziwi bo sejmowi wybrańcy daja przykłady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciężarówce 33 letni w Toyocie 23 letni a warunki na drodze jak przed stu laty,ot i wszystko zdaje się być jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadł przez zamkniętą szybę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary driver napisał:
Znowu wszyscy winni poza kierowcą który został ofiarą. te tragedie na drogach jakoś nie przemawiają do wyobraźni zwłaszcza młodych kierowców. Czy aż tak trudne jest używanie myślenia i zmniejszenie prędkości w warunkach zimy. W okolicy tego wiaduktu często dochodzi do wypadków nawet lataem i 90% ma swą przyczynę w prędkości. Przy naszej polskiej mentalności "ja wiem lepiej" to ani znaki ani apel nie pomogą, być może wysokie kary pieniężne nie do uniknięcia zmniejszyły by szaleństwa na drodze. Wydaje się to mało prawdopodobne bo nawet radary przeszkadzają posłom a argumentacja mówiąca o nagłym hamowaniu powala błyskotliwością. Ponoć mamy juz ponad 20 lat demokrację ale niektórzy rozumieją ją jako anarchię i nie stosują się dożadnych zasad i przepisów co zbytnio nie dziwi bo sejmowi wybrańcy daja przykłady.
Dokładnie tak. Nic dodać, nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie zapiął pasa bezpieczeństwa, mógłby żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypadł przez drzwi czy jak,nie rozumiem - szyby całe aż dziwne przy takim zderzeniu.Miejsce paskudne,kto tamtędy jeździ ten wie.Szkoda chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem ciekawa czy wszyscy by byli tacy odwazni z was jak by waszemu rodzenstwu sie to wydarzylo waszym rodzicom ... jestem ciekawa czy tematy bylly by na temat kto prowadzi sprawe kto pracuje a moze co innego - i te komentarze bez sensu i cytowanie kogoś ... MASAKRA !!!! Ludzie zginęła następna dusza nasza polska i ginie tak dziennie o wiele wiecej ludzi -OGARNIJCIE SIE !!!! :(( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ONA napisał:
a ja jestem ciekawa czy wszyscy by byli tacy odwazni z was jak by waszemu rodzenstwu sie to wydarzylo waszym rodzicom ... jestem ciekawa czy tematy bylly by na temat kto prowadzi sprawe kto pracuje a moze co innego - i te komentarze bez sensu i cytowanie kogoś ... MASAKRA !!!! Ludzie zginęła następna dusza nasza polska i ginie tak dziennie o wiele wiecej ludzi -OGARNIJCIE SIE !!!! :(( [*]
a najlepiej wlaczyc MYSLENIE za kierownica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tu pier***isz ! DUSZA NIE GINIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie myśli tylko ciśnie ile się da to niestety, tak się zazwyczaj kończy. Ta droga jest niebezpieczna, są straszne koleiny, pod spodem lód i bardzo łatwo stracić panowanie nad pojazdem, jedyne co można zrobić jechać tak jak na to pozwalają warunki. Tutaj młodemu kierowcy zabrakło wyobraźni i zginął przez swoją własną głupotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie sa i beda skutki braku obwodnicy i nowych drog na lubelszczyznie. Opoznienie w budowie ekspresowki co spowoduje zapasc i tak juz zacofanego Lublina. Fakty sa takie ze przed wyborami Zuk powolujac sie na swoich przyjaciol w Warszawie obiecal ze jesli zostanie Prezydentem nie bedzie zadnych opoznien w jej budowie. Dzieki temu wygral. Ja rowniez glosowalem na Zuka. Teraz oczekuje od Zuka wywiazania sie ze swojego najwazniejszego zobowiazania, a nie chowania sie i przeczekiwania tematu. W ten sposob moze tylko zasluzyc u swoich przelozonych na ciepla posadke za kilka lat w Brukseli a nas zostawi w tym skansenie na kolejne pol wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek napisał:
ciepla posadke za kilka lat w Brukseli
Toś ty dobierto biedaku zauważył, że naszym politykom w większości o to chodzi? (Nie mówię, że akurat dotyczy to Żuka). Ustawić rodzinę na 2 pokolenia do przodu. Zobacz kto się dostał do europarlamentu - m.in kapuściane głąby co ani be ani me po angielsku , nie mówiąc o innym języku, nie powiedzą. Trust polityków i umysłów. I co? Zarabiają w miesiąc tyle ile ty w rok. A co takiego robią dla ciebie albo dla mnie??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek napisał:
Takie sa i beda skutki braku obwodnicy i nowych drog na lubelszczyznie. Opoznienie w budowie ekspresowki co spowoduje zapasc i tak juz zacofanego Lublina. Fakty sa takie ze przed wyborami Zuk powolujac sie na swoich przyjaciol w Warszawie obiecal ze jesli zostanie Prezydentem nie bedzie zadnych opoznien w jej budowie. Dzieki temu wygral. Ja rowniez glosowalem na Zuka. Teraz oczekuje od Zuka wywiazania sie ze swojego najwazniejszego zobowiazania, a nie chowania sie i przeczekiwania tematu. W ten sposob moze tylko zasluzyc u swoich przelozonych na ciepla posadke za kilka lat w Brukseli a nas zostawi w tym skansenie na kolejne pol wieku.
Durniu jeden! Nawet najlepsza i najnowoczesniejsza droga nie zastąpi myślenia za kierownicą i nie zapobiegnie wypadkom spowodowanym przez głupotę ludzką. Każdy kierowca pownien zdawac sobie sprawę z tego ze przy obecnie panujących warunkach atmosferycznych dodawanie gazu czy jechanie z nadmierną prędkością na oblodzonej jezdni zprzy padającym śniegu i marnej widoczności to samobójstwo. Ci którym brakuje wyobraźni kończą tak jak ten młody kierowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...