Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Wandzinie: 23-latek wypadł z samochodu

Utworzony przez mindex, 14 grudnia 2010 r. o 11:34 Powrót do artykułu
Brak obwodnicy nic nie da .W miejscowości DRATÓW zrobiono nową nawierzchnię łącznie z chodnikami i zaraz po zakończeniu prac było 3 wypadki w ciągu tygodnia.Poprostu droga była za równa i bez problemu tam jeżdzili ponad 100 km/h a wcześniejta droga wyglądała jak po bombardowaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sf napisał:
co tu pier***isz ! DUSZA NIE GINIE !
Hahaha, plusik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filozofowie i katolicy ... ku*** dusza nie umiera ( ale czytanie na pewno ) ...i na pewno mózg ... Nie wypowiadam sie bo szkoda nerwów ... przeżywałam to samo co i osoby które są dla niego najbliższe, a jak czytałam komentarze na tym forum to myślałam że to ja pierwsza zejdę z tego świata !!! - Zresztą komu tu tłumaczyć ( ludzie bez serca) - ale nie wiem czy bez uczuć czy najzwyklej bez narządu wewnętrznego . pin - 2 kwietnia [*] .... Spoczywaj ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy popatrzeć na tą drogę, lód, koleiny i wszystko staje się jasne. W takich warunkach i takim samochodem bicie rekordów prędkości to samobójstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jona napisał:
Filozofowie i katolicy ... ku*** dusza nie umiera ( ale czytanie na pewno ) ...i na pewno mózg ... Nie wypowiadam sie bo szkoda nerwów ... przeżywałam to samo co i osoby które są dla niego najbliższe, a jak czytałam komentarze na tym forum to myślałam że to ja pierwsza zejdę z tego świata !!! - Zresztą komu tu tłumaczyć ( ludzie bez serca) - ale nie wiem czy bez uczuć czy najzwyklej bez narządu wewnętrznego . pin - 2 kwietnia [*] .... Spoczywaj ...
Głupotę ludzką a w tym wypadku skrajny deb***izm kierowcy nalezy nazywać po imieniu. Gdyby to się zdarzyło młodemu i niedoświadczonemu "miszczowi" kierownicy to może wówczas byłoby jakieś wytłumaczenie a tak doświadczony, jeżdżący już parę lat kierowca zrobił wszystko aby się zabić bo zabrakło mu rozsądku aby zwolnić na oblodzonej i paskudnej jezdni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Głupotę ludzką a w tym wypadku skrajny deb***izm kierowcy nalezy nazywać po imieniu. Gdyby to się zdarzyło młodemu i niedoświadczonemu "miszczowi" kierownicy to może wówczas byłoby jakieś wytłumaczenie a tak doświadczony, jeżdżący już parę lat kierowca zrobił wszystko aby się zabić bo zabrakło mu rozsądku aby zwolnić na oblodzonej i paskudnej jezdni.
Kretynem także jesteś Ty,nazywający 23-letniego kierowce doświadczonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w naszej pamięci!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Głupotę ludzką a w tym wypadku skrajny deb***izm kierowcy nalezy nazywać po imieniu. Gdyby to się zdarzyło młodemu i niedoświadczonemu "miszczowi" kierownicy to może wówczas byłoby jakieś wytłumaczenie a tak doświadczony, jeżdżący już parę lat kierowca zrobił wszystko aby się zabić bo zabrakło mu rozsądku aby zwolnić na oblodzonej i paskudnej jezdni.
Wiesz co od tej głupoty jak to nazywasz i od innych rzeczy będzie tylko ten co jest na górze a cierpienie dostała rodzina ... i skoncz bo jak jestes madry nie bedziesz pisal dalej , wierze że masz wlasne zdanie ale ja wierze w to że dalej zatrzymasz dla siebie bo jak widać komentarze na dole są juz do Twojego :/ . Ja juz nie mam zamiaru sie wypowiadac tutaj jak gdzie indziej BO JEDYNE CO SIE NIE ZMIENI U NAS W POLSCE - TO ZNIECZULICA ... LUDZIE NIE MAJĄ SERCA A JESZCZE JAK BYŚ LEŻAŁ KOPALI BY CIE ... - NIE WARTO... WSPÓŁCZUJE RODZINIE PAWŁA ZNAŁAM Z WIDZENIA ALE JEGO BLIŻSZYCH TROSZKĘ BLIŻEJ ... CZAS NIE LECZY RAN A PRZYZWYCZAJA DO BÓLU BĘDZIE CIĘŻKO ALE DACIE RADE Ś.P [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...