Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Woli Skromowskiej

Utworzony przez Nie zapomnę, 9 maja 2008 o 18:22 Powrót do artykułu
to jest informacja którą jeszcze nie mogę zaakceptować to tragedia której nie mogę zrozumieć dlaczego to się tak skończyło przecież oni nikomu nie zawinil Szczere wyrazy współczucia śle rodzinie Niech Bóg ma go w opiece
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to jest informacja którą jeszcze nie mogę zaakceptować to tragedia której nie mogę zrozumieć dlaczego to się tak skończyło przecież oni nikomu nie zawinil Szczere wyrazy współczucia śle rodzinie Niech Bóg ma go w opiece
0
Wielka tragedia nie tylko dla rodziny tragicznie zmarłego a także dla znajomych, przyjaciół...... Wyrazy współczucia. Nic nie da się już odwrócić zostaje tylko modlitwa za duszę tak młodo zmarłego chłopaka. WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE......
0
Nikt mu nie kazał jechać tak szybko!jak by jechał z dozwoloną prędkościa pewnie by żył a jego koledzy nie leżeli by w szpitalu......ale nie ma co gdybać.....widocznie tak miało być....... wspólczuje rodzinie i mam nadzieje ze chłopcy z tego wyjdą cali i zdrowi!a ten wypadek niech bedzie przestrogą dla innych brawurowych kierowców!
0
Tydzień temu jeden wypadek śmiertelny w górce koło Kocka teraz drugi w woli. Ciekawe ile jeszcze musi być zanim zaczną jeździć rozważnie. Współczuje rodzinom głupoty ich synów.
0
Zgadzam się z tymi komentarzami, ale dla nas wszystkich jest to rożdział do przemyślenia. ja sam jeżdże samochodem już bardzo długo i widziałem wiele żeczy młodych ludzi, którzy myślą że są królami szos. Nam jest nie oceniać ich bo im już nic nie pomoże.My powinniśmy to sobie sami przemyśleć co się może z nami stać jeżeli brawura i nie rozsądna jazda z dużą prędkoścą i nas niema. Ja nie dawno widzialem tych ludzi śmiejących się a teraz jest dramat i rozpacz najbliższych i pytania na które będzie odpowiedzi. Więc my wszyscy wsiadając do samochodu bądżmy rozsądni, iżmy sami nie jesteśmy na jezdni. jest też tak że całkiem nie winni ludzie jadąc i ktoś wnich uderzył.Pamiętajmy na drodze nie jesteśmy sami. Wyrazy współczucia dla rodziny.
0
To jest dla mnie tak bardzo nie zrozumiale i nie pojete. Mlody, wesoly, cudowny chlopak zakonczyl swoje zycie. Ciagle mam jego obraz przed oczami kiedy wcinajac szaszlyka mowil ze "przed godzina zjadl jakis glodny obiad". Moze to nie na miejscu co pisze ale tak Go pamietam. Jako bardzo wesolego, zabieganego chlopaka. Mysle, ze kazda osoba znajaca Marcela mniej lub bardziej zachowa w swej pamieci wlasnie podobny obraz. Glebokie wyrazy wspolczucia dla rodziny i wszystkich znajomych, ktorym zostaly w pamieci chwile spedzone z tym czlowiekiem. Wyrazy wspolczucia.
0
marcel był super chłopakiem!!!!!!!!!!!! bedzie mi go brakowało
0
Czy tak musiało być?? Tyle pytań bez odpowiedzi i rzeczy które przepadły wraz z Tobą przyjacielu. Nigdy o Tobie nie zapomnimy. Zawsze będziesz z nami. Spoczywaj Na Wieki.
0
Dzisiaj ostatni raz pozegnalismy Marcela:( ciagle nie dowierzam, ze to sie stalo:( dlaczego akurat On?! Marcel pamietamy o Tobie!! Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i pamieci!! Spoczywaj w pokoju!![*][*][*]
0
MARCEL w mojej pamięci pozostaniesz SUPER SĄSIADEM, Pod względem RADOŚCI Z ŻYCIA byłeś PRZYKŁADEM. Nigdy niezrozumiem DLACZEGO to właśnie CIEBIE SPOTKAŁO, Z GŁĘBI SERCA będzie mi CIĘ SĄSIEDZIE MOCNO BRAKOWAŁO. Dlaczego tak W PORZO PRZYJACIEL, Jakim był Ś.P. Marcel. Musiał tak TRAGICZNIE SKOŃCZYĆ, Szczere wyrazy WSPÓŁCZUCIA RODZINIE PROSTO Z SERDUCHA musze DOŁĄCZYĆ. Takie teraz napisze moje MARZENIE, Bo nigdy NIE OGARNE że mogło nastąpić takie ZDARZENIE. PRAGNE by tam po drugiej stronie TWOJA DUSZA W POKOJU SPOCZYWAŁA, Widziałem na własne OCZY jak CAŁA TWOJA RODZINA CIĘ OPŁAKIWAŁA. Wszystko to mi DECH W PIERSI ZAPIERAŁO, Przecież Twoje Życie DOPIERO SIĘ ZACZYNAŁO. Pamiętam też wszystkie obrazy z DZIECIŃSTWA to co NA PODWÓRKU SIĘ DZIAŁO, Gdy TY byłeś najciekawiej się wszystko ROZKRĘCAŁO. Pamiętam jak W CZWARTEK POPOŁUDNIU się Z TOBĄ WITAŁEM, Ale gdy się Z RANA W PIĄTEK o tej TRAGEDII dowiedzaiłem. NIE WIERZYŁEM że coś takiego się mogło WYDARZYĆ, Cała ta TRAGEDIA zaczeła MNIE W OCZY PARZYĆ. CAŁY CZAS O TOBIE w pracy MYŚLAŁEM, DO TEJ PORY jeszcze tego wszystkiego NIE ZROZUMIAŁEM. CAŁY CZAS CIĘ WSPOMINAM!!! CAŁY CZAS TĄ TRAGEDIE ROZKMINIAM!!! Dziś gdy ŻEGNAŁEM CIĘ NA POGRZEBIE... Taka ŚMIERĆ nie powinna być PISANA dla Ciebie!!! Dlaczego to wszystko musiało się tak ROZEGRAĆ, Teraz musze zrozumieć że PRZYCHODZI CZAS i NIE DO OGARNIĘCIA ŻAL by się z TOBĄ ŻEGANĆ. To nie jest dla mnie TAKIE ŁATWE i szybkie do PRZYSWOJENIA, Bo byłeś przykładem NAJLEPSZEGO PRZYJACIELA!!! DLACZEGO?!?! NIECH MI KTOŚ POWIE DLACZEGO?!?! Tak SPOKO ZIOMKA I W Dodatku Aż Tak MŁODEGO!!! Spotkało Coś Aż Tak TRAGICZNEGO!!! NIEZAPOMNE O TOBIE PRZENIGDY KOLEGO!!!
0
ODSZEDŁ WSPANIAŁY CZŁOWIEK, ALE NAJWIDOCZNIEJ BÓG GO POTRZEBOWAŁ... NIGDY NIE ZAPOMNIMY O TOBIE MARCELI... WSPÓŁCZUCIE DLA RODZINY... [*][*][*]
0
Współczuje całej rodzinie i wszystkim znajomym Marcela ale ale postawcie sobie pytanie:Gdzie rozum i rozsądek kierowcy?Sam przez brak zdrowego rozsądku stracił zycie i kolege postawił jedną nogą na temten świat.Boże ludzie jak wy jeździcie?:(Z taka prędkoscia?MI to sie w głowie nie mieści.To by sie nie zdazylo gdyby nie bral w tym udziału alkohol i nie daj Boże co tam jeszcze było.On by żył jakby miał troche olejuw głowie. Wspułczuje rodzinie ale niestety takie jest życie.
0
Młodość rządzi się swoimi prawami. Kto z Was nie zrobił czegoś nierozsądnego w swoim życiu, jest Ktoś taki? Ale najczęściej myślimy o błędach kiedy je już popełnimy i dobrze kiedy mamy jeszcze możliwość poprawy; Marcel jej nie miał, nie zdążył tak jak wielu chłopców w jego wieku. To szaleństwo młodości jest czymś wyjątkowym ale różnie się kończy. Pozostaje nam wyciągnąć wnioski z tej tragedii, może zastanowić się nad własnym życiem i postępowaniem. Jest mi bardzo przykro...
0
JA NADAL NIE MOGE SIE Z TYM POGODZIC!!!BYL ZAJEBISTYM KUMPLEM!NA ZAWSZE POZOSTANIE W NASZEJ PAMIECI!NIECH SPOCZYWA W SPOKOJU!
0
Braci się nie traci.......
0
Marceli, widzisz ile smutków i łez, a Ty patrzysz z NIEBA z wesołą minka:) Wspułczucia dla RoDzInKi a Ty ,,SPOCZYWAJ W POKOJU WIECZNYM"
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: