Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzciniec: Kolejny 16-latek powiesił się w stodole

Utworzony przez FG, 16 marca 2009 r. o 19:06 Powrót do artykułu
...
Ostatnio edytowany 16 marca 2009 r. o 19:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to sie dzieje teraz z tą młodzieżą?? Byle jakie problemy a oni odrazu wieszają sie:( Młodzież teraz ma bardzo słabą psychike. Bardzo współczuje rodzicą tych młodych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROZEBRAĆ TE STODOŁY BO TO JUŻ ZABYTKI A TYLKO DZIECI NAM SIĘ MARNUJĄ W TYCH STODOŁACH.PO CO KOMU STODOŁA POTRZEBNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze sie zastanawialam dlaczego i skad biora sie pomysly dla takich mlodych chlopcow .. teraz on wczesniej dwoch innych 16-latkow jeszcze wczesniej tez dwoch jeszcze dawniej tez jakis inny chlopak zdecydowal sie na taki krok.. dlaczego przeciesz jezeli chodiz o szkole to jakos mozna sie wywiazac i poprawic oceny .. wiem ze latwo jest mowic..ale od pewnego czasu sie zastanawiam skad sie bierze taki pomysl w glowach mlodych takich bardzo mlodych osob... ;( bardzo wspolczuje rodzinie przyjaciolom tego chlopca wiem co czuja ... i nie pisze tego tutaj zeby sie przechwalac albo wogole jego wysmiewac jak to niektorzy pisze akurat nie tu ale na innym portalu widzilam i czytalam miedzy innymi komentarze ze cos na glowe padlo takim osobom albo ze nie mysla i takie rozne.. ;( zostaje nam sie modlic za tego chlopaca moze akurtat .. mieszkamy w okolicy Trzcinca i go znalismy ale nie wiemy czy to on .. czy moze jakis inny chlopak mial problem ;( szkoda takich mlodych osob. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopiero kumpel do mnie zadzwonil i powiedzial mi o tym...[*] wiecie moze kto to byl? prawdopodobnie byl on uczniem z mojej szkoly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak narazie nic nie wiadomo przynajmniej nikt nic nie pisze.. a gdzie do szkoly chodizsz .. ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gimnazujm w lucce... Nikt nie zdaje sobie sprawy ze takie cos moze sie stac w jego najblizszym otoczeniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty to pewnie 3 klasa ?? ten chlopak podobno chodzil do lubartowa do szkoly moze rok starszy od nas bo i ja do gima.. ;( ale nie mozemy tego kontrolowac to sie dzieje nagle .. dzien wczesniej pewnie i on zachowaywal sie normalnie w gronie przyjaciol nikt nic pewnie nie podejrzewal .. a stalo sie ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkin napisał:
do gimnazujm w lucce... Nikt nie zdaje sobie sprawy ze takie cos moze sie stac w jego najblizszym otoczeniu...
to z Trzcińca w gminie Michów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
problemy w szkole... ile osób tyle charakterów,a jedna miarka przykładana do wszystkich uczniów,w szkołach cuda sie dzieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad wiadomo ze gmina michow ?? nie pisze nic ... ? a nad naglowkiem pisze ze Lubartow .. teraz to juz nie wiem sama skad..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
skad wiadomo ze gmina michow ?? nie pisze nic ... ? a nad naglowkiem pisze ze Lubartow .. teraz to juz nie wiem sama skad..
widziałam w Panoramie Lubelskiej w TV i jest na stronie radia Lublin. Sama chodzę do gim w Łucce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
skad wiadomo ze gmina michow ?? nie pisze nic ... ? a nad naglowkiem pisze ze Lubartow .. teraz to juz nie wiem sama skad..
Trzciniec >> Samobójstwo 16-latka 2009-03-16 17:08:38 Kolejne samobójstwo nastolatka. Tym razem w miejscowości Trzciniec koło Michowa w powiecie lubartowskim powiesił się 16-letni uczeń jednej z lubartowskich szkół. Nastolatek pozostawił list pożegnalny, którego treść bada w tej chwili prokuratura. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przyczyną samobójstwa mogły być kłopoty w szkole. JPie Radio Lublin przez internet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zainteresowana napisał:
Trzciniec >> Samobójstwo 16-latka 2009-03-16 17:08:38 Kolejne samobójstwo nastolatka. Tym razem w miejscowości Trzciniec koło Michowa w powiecie lubartowskim powiesił się 16-letni uczeń jednej z lubartowskich szkół. Nastolatek pozostawił list pożegnalny, którego treść bada w tej chwili prokuratura. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przyczyną samobójstwa mogły być kłopoty w szkole. JPie Radio Lublin przez internet
Trzciniec: Kolejny 16-latek powiesił się w stodole (am), (aa), ostatnia aktualizacja 18:54 W miejscowości Trzciniec w powiecie lubartowskim popełnił samobójstwo 16-letni uczeń jednej z lubartowskich szkół. Kiedy w stodole odnalazła go rodzina i policjanci chłopak jeszcze żył. Zmarł w szpitalu. Nastolatek zostawił list pożegnalny. nie pisze ze gmina michow .. mozna sadzic ze kolo łucki trzciniec ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sie dzieje z tymi ludźmi? z piątku na sobote w Zamościu powiesiła się dziewczyna z 2 klasy liceum, bo nieszczęśliwie sie zakochała. Czy to jest już tak wielki problem zeby odbierać sobie życie? Wg. mnie to jest akt tchórzostwa, bo ucieka sie od problemów, dodatkowo pogrążając rodzine w smutku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieciaki wyrastają w przekonaniu, że wszystko musi przychodzić łatwo, bez wysiłku, jak klikanie myszką, czy naciskanie guzików w pilocie od urządzeń wszelkiej maści. Za dużo siedzą w internecie i telewizji, już prawie wtopili się w ten lukrowany, piękny świat. A tu wieś, byle jaka rzeczywistość, szorstki niewykształcony, ubogi rodzic, który takiego lukrowanego świata nie jest w stanie stworzyć. I problem gotowy. Agresywni i bezwzględni będą kraść i zabijać, słabsi psychicznie też będą zabijać - siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maturzysta napisał:
co sie dzieje z tymi ludźmi? z piątku na sobote w Zamościu powiesiła się dziewczyna z 2 klasy liceum, bo nieszczęśliwie sie zakochała. Czy to jest już tak wielki problem zeby odbierać sobie życie? Wg. mnie to jest akt tchórzostwa, bo ucieka sie od problemów, dodatkowo pogrążając rodzine w smutku.
Nie masz racji, najczesciej takie osoby żyją w poczuciu bezradności przez dłuższy czas. To nasza obojętność, brak zainteresowania z kręgu najbliższych osób wpływa na podejmowanie takich ostatecznych decyzji. Młody człowiek nie radzący sobie z problemami, które dla niego są równie ważne co dla nas dorosłych nasze problemy dnia codziennego wybiera taką drogę bo nie widzi innego wyjścia. Brak wsparcia ze strony rodziny, szkoły, obojętność czy wysmiewanie się z problemu powoduje, że taka osoba pogrąża się jeszcze bardziej. Rodzice nie zwracają uwagi na dzieci dopiero jak dochodzi do tragedii uświadamiają sobie, ze to ich błąd, szkoła, koledzy też nie reagują, malo kto wysyła nastolatka z problemami do psychologa zanim będzie za późno na pomoc. Niestety takie sytuacje będą się powtarzać, świat który nas otacza stał się zbyt obojętny na krzywdę i rozpacz, czesto nie widzimy lub nie chcemy widzieć, ze ktoś ma problemy i woła o pomoc. Wcale nie jest łatwo odebrać sobie życie i wymaga to duzej odwagi, jednak desperacja i poczucie wyizolowania są silniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maturzysta napisał:
co sie dzieje z tymi ludźmi? z piątku na sobote w Zamościu powiesiła się dziewczyna z 2 klasy liceum, bo nieszczęśliwie sie zakochała. Czy to jest już tak wielki problem zeby odbierać sobie życie? Wg. mnie to jest akt tchórzostwa, bo ucieka sie od problemów, dodatkowo pogrążając rodzine w smutku.
jakie tchorzostwo ty wiesz co piszesz .. pomysl troche zanim cos napiszesz. ludzie ktorzy decyduja sie na taki krok mlodzi ludzie nie radza sobie z tym co ich otacza ze swiatem otoczeniem a nie jest to zadne tchorzostwo... !! wiec lepiej oszczesc sobie takich komentarzy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tchórzostwo bo tego nie da sie inaczej nazwać... trzeba nazywać rzeczy po imieniu a nie płakać nad losem takich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest baranie mega-odwazny czyn....nie kazdego na to stac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...