Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wszystkiego dobrego w perspektywie wieczności dla tej pani -------> Google : ,, sprzedają nieskończony skarb za 80 złotych "   ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyspa cudów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ich babcia zrobiła -zdrowia i wszystkiego dobrego!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się ZUS wkur..ił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe życie żyła w jednym otoczeniu, cicho, nie wadząc nikomu. Tak by i umarła a tu proszę. U schyłku życia w centrum uwagi całego kraju :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyspa cudów
Ostrów to rzeczywiście wyspa cudów, tu nawet ludzie sa zameldowani w innym powiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mi się skojarzyło jak moja mama mówiła .Budzę sie i zastanawiam się czy zyję czy już nie.Kobieta powinna jednak być przewieziona do szpitala na obserwację ,a nie do domu.Jednak nie winię rodziny,ani lekarki.Takie przypadki się zdarzają .Osobiście świadkiem dziwnych zdarzeń byłam i jestem w szpitalu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...