Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uznali ją za zmarłą. Obudziła się w chłodni

Utworzony przez crx, 13 listopada 2014 r. o 12:29 Powrót do artykułu
Jaki tępy prezydent,rząd , tacy i lekarze,wszystko do wypier dolenia !  wszędzie matoły,POjeby i komuniści.
Nic dodać nic ując,trafiłeś w samo sedno sprawy,sami idioci,jak żyć w tak dzikim kraju ?musimy gnać tych czerwonych deb ili !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konowały, nie lekarze w tej RP. Do kopania rowów nadaje się pania magister od siedmiu boleści, bo do niczego innego, się nie nadaje. Żeby nie odróżnić nieboszczyka od żywego, to jest już szczyt indolencji. Lekarka z Bożej Łaski. A pognać taką, na cztery wiatry, bo do leczenia ludzi to się ona nie nadaje.
Raczej pani doktor a nie mgr a uznanie za zmarlego to raczej nie jest leczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich "cudów", tyle, że niestety nieujawnionych, pewnie więcej. Gdyby Pani Janina obudziła sie dopiero w trumnie pod ziemią, to nikt by również o tym cudzie nie wiedział... ciary przechodzą na myśl o takiej możliwości, a skąd wiemy ile takich przypadków błędnego orzeczenia śmierci było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapakowali ją koniowały pawulomen ,a tu ZONK znowu nie wyszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dodać nic ując,trafiłeś w samo sedno sprawy,sami idioci,jak żyć w tak dzikim kraju ?musimy gnać tych czerwonych deb ili !!!!
ty psie pisowski co sie przypinasz do rządu  wszystko co złe to wina  rządu idż do rydzyka buraku i do złodziei pisowskich 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo, dużo, dużo, dużo zdrówka Pani Janinie...niech się pani trzyma- cieplutko:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....moja mama bała sie takiej smierci , i rozkazała mi jak umrze to rzebym jej odcioł głowe , noca w kostnicy zrobilismt to ze szwagrem , ale mimo 40 lat upływy czasy mam zawsze watpliwosci czy zrobilismy ok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty psie pisowski co sie przypinasz do rządu  wszystko co złe to wina  rządu idż do rydzyka buraku i do złodziei pisowskich 
Czy ty dęty ,komunistyczno-konfidencki ,czerwony BUCU nie widzisz co wyrabiają te POjeby i całe to czerwone bydło,te płatne pachołki Moskwy, czy ty tępa dzido ślepy Qurwa jesteś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty psie pisowski co sie przypinasz do rządu  wszystko co złe to wina  rządu idż do rydzyka buraku i do złodziei pisowskich 
Co ty tak jełopie, ty barania głowo wiecznie z tym Rydzykiem wyjeżdżasz ?  JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty psie pisowski co sie przypinasz do rządu  wszystko co złe to wina  rządu idż do rydzyka buraku i do złodziei pisowskich 
Tak CIOTO bo nie pasuje mi rząd który jest sterowany albo z  Moskwy albo Brukseli, ale ty barani łbie nigdy tego nie zrozumiesz,mało szkoły !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to byla smierc kliniczna , przeciez sie zdazaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego ja postanowiłam ze trumna ma byc z komórką i swiatłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty psie pisowski co sie przypinasz do rządu  wszystko co złe to wina  rządu idż do rydzyka buraku i do złodziei pisowskich 
Co ty ciulu masz do PISu? komunistyczna,czerwona świnio ? POpieraj nadal POjebów,całą tą czerwona sitwę co zmusza swoich obywateli pracą aż do śmierci lub zmusza do wyjazdów i szukania chleba i lepszego jutra po  za granicami ojczyzny,pusty masz ten łeb a dawcy na mózg nie znajdziesz, co ci te czerwone psy w ten sagan zrobiły ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ babcia miała przeżycia, kładzie się normalnie jak co dzień spać i budzi się w chłodni. Normalnie strach się kłaść spać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ babcia miała przeżycia, kładzie się normalnie jak co dzień spać i budzi się w chłodni. Normalnie strach się kłaść spać..
POjeby jeszcze trochę POrządzą, a więcej takich cudów będzie,bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja prababka obudziła się w trumnie... na ostatnim pożegnaniu... z jej ust padły słowa "co wy zemna robita" hym... tylko wtedy... medycyna... była zdecydowanie do tyłu...a prababka byla w d omu... a nie w kostnicy... jednak coś takiego się zdarza, ciekawe ile ludzi budzi się w grobie :-/
MYSLE ŻE BARDZO DUŻ LUDZI BUDZI SIĘ W GROBIE,,SZCZEGÓLNIE CO GINĄ W WYPADKACH DROGOWYCH,LEKARZ STWIERDZA ZGON A TAK NAPRAWDE  NIE JEDEN PEWNIE OŻYŁ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/wypadek_6_aut_na_nieowietlonym_skrzyowaniu   wypadek na nieoswietlonym skrzyzowaniu . Nie zyje 4 osoby (dwoje dzieci) 3 osoby ciezko rannych i 3 osoby wyszly o wlasnych silach z aut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagroda nobla dla babci za opanowanie hibernacji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żyje - lekarz rodzinny? A nie RKO i karetka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z calym szacunkiem  dobrze sie spi jak w pomieszczeniu jest chlodno - stara to prawda  ale  babcia porzadnie zmarzla i sie obudzila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...