Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Serdecznie pozdrawiam wszystkich uruchomionych Malkontentów itp. Przymusu nie ma ,nikt na się nikogo nie ciągnie ,istnieją inne formy aktywności np. warcaby bierki ,telenowele.  Miłej zabawy Elek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 miechów w MONie zima 97, a to jakiś burdelik dla ciot
W 97 roku   odbyłeś 18 miesięcy służby? ciekawe  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ORMO forever, sozializmus come back -Społeczne Inspektory od Ruchu Drogowego bedom jak za PRL tylko nazwa i mundury inne. Narazie za parkowanie sie weznął.A może by tak te same mundury i lizaki wprowadzić , tak dla sentymenta coby sie łeza we łoku kręciła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by się tak najpierw panowie rozliczyli ze wszystkich swoich długów za poprzednie "ATRAKCJE"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aa! kiedy w Lubartowie będą posterunki na wjeździe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak gwardia i jak kadra - ludzie bez pojęcia i kompetencji szukający sobie miejsca gdyż nigdzie ich nie chcą . Pan Kamil niestety od lat żyje w matriksie. Te jego opowieści, ordery i medale sama fikcja. Panie Burmistrzu Bodziacki żadnych pieniędzy - lepiej dać biednym lub na inne cele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniszczyliscie poważne duże jednostki obronne między innymi jednostka wojskowa we Włodawie i wiele innych a teraz tworzycie jakiś twór. Mydlenie oczu społeczeństwu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak gwardia i jak kadra - ludzie bez pojęcia i kompetencji szukający sobie miejsca gdyż nigdzie ich nie chcą . Pan Kamil niestety od lat żyje w matriksie. Te jego opowieści, ordery i medale sama fikcja. Panie Burmistrzu Bodziacki żadnych pieniędzy - lepiej dać biednym lub na inne cele.
Człowieku bez pojęcia ,nie wiesz o kim i co piszesz . Dowiedz się kto koordynuje te działania , może zdasz sobie sprawę iż Twoje komentarze są idiotyczne . Zwracam uwagę na sytuację na Ukrainie ,gdzie młodzi ludzie nie potrafią posługiwać się nawet zwykłą pałką a co dopiero bronią . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszkolić żołnierza może tylko wojsko, żadna inicjatywa społeczna tego nie zastąpi. Emerytowany policjant w tym przypadku to ostania rzecz jaka może mieć miejsce przy szkoleniu kogokolwiek i jeszcze wyciągając kasę od samorządu. Psychiatra z PO o nazwisku Klich rozbroił Polski naród, wojska nie mamy, a to co jest to w dwóch krótkich żołnierskich słowach do chuja nie jest podobne. Armia zawodowa to jest bardzo drogi interes i obciążenie dla budżetu polskiego państwa, mam nadzieję, że nowy polski rząd odwróci tę szkodliwą reformę polskiej armii i powrócimy do armii z poboru, która kształtuje postawy i charakter obywatela. DOŚĆ TEGO LEWACTWA W KRAJU W KAŻDEJ DZIEDZINIE ŻYCIA
świetne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem chętny ! Jeżeli to bezpłatne ? Nie pytajcie dlaczego chce w to wejść mógł by mi ktoś jakieś namiary wysłać Tomcio1008@Gmail.com Mam do dyspozycji tylko niedziele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiem sie bo nie moge słuchac dłużej tego bełkotu niezaradnych tatusiów! Pisze do kolegów którzy obrażają Gwardie. To Wy macie jakies kompleksy bo gdybyście nie mieli ich i gdybyście mieli jaja jak na facetów przystało to byscie nie komentowali tylko wsparli Gwardie swoją obecnością w Niej!! Nie no lepiej jest nosic kur.. rurki czy chlac browara na kanapie przed szklanym bogiem. Kadra w Gwardii jest I klasa! Doświadczeni mundurowi. Żołnierze i Policjanci! I nie macie prawa panowie tak szykanować tej grupy militarnej! Bo kto jak nie Gwardia i OT bedą Wam tyłki chronić przed ukraińcami co? WOJSKA NIE MA!! Co do dofinansowania Gwardii przez samorządy to jestem za! Sam jako Gwardzista na mundur i wszelki inny szpej wydałem gruuubo ponad 1000 zł. Ale nie żałuje tej kasy bo chce sie szkolic. Moim zdaniem lepiej wydac ta kase na organizacje proobronne niz tak jak 500+ utrzymywac żuli pod sklepem! Z naszych pieniedzy. OT już dostało wsparcie od MONu, teraz my czekamy! Czołem Gwardio!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...