Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a kiedy w Lublinie ?? powinnismy sie uczyc od mieszkancow Lubartowa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dopiero teraz, chyba w tym roku kończy mu się kadencja także to się mija z celem, tez jestem za, no ale co mnie zbawi te kilka miesięcy, wystarczająco już dużo narobił nienawiści w naszym mieście, więcej już się nie da
0
Tak powinni kończyć wszyscy nadęci buce, którzy uważają się za zbawicieli miasta, a mieszkańców mają w pogardzie.
0
BARDZO DOBRA DECYZJA, POPIERAM !!!!!!! SZKODA ŻE TAK PÓŹNO, O ROK ZA PÓŹNO !!!!!!!!
0
Dość takich natętych pyszałków , bez zasad,
0
Koniec nadchodzi szybkimi krokami http://www.uprzejmiedonosze.pl/pl/forum/ur...zybkim-tempie/1
0
Koniec nadchodzi szybkimi krokami http://www.uprzejmiedonosze.pl/pl/forum/ur...ie-buc-nadety/1
0
Super! Może w końcu ten zootechnik zrozumie że ma do czynienia z ludzmi a nie ze zwierzętami i przestanie tak traktować mieszkańców miasta
0
Gość napisał:
dopiero teraz, chyba w tym roku kończy mu się kadencja także to się mija z celem, tez jestem za, no ale co mnie zbawi te kilka miesięcy, wystarczająco już dużo narobił nienawiści w naszym mieście, więcej już się nie da
kilka miesięcy,to kilka decyzji w plecy
0
Niech idzie do Niedźwiady - tutaj w Lubartowie mamy go już dosyć !!!!!!!!!
0
pytanie,czy oni go chcą
0
My nie chcemy, NA PEWNO NIEEEEEE
0
zrobił z Lubartowa Ciemnogród
0
Razem z tym nadętym cwaniakiem powinni popłynąć jego wasale - Zalewski, Zieliński, Świętoński, Pankowski itd.
0
ony napisał:
kilka miesięcy,to kilka decyzji w plecy
masz rację, no ale tyle lat się panoszył i nikomu to nie przeszkadzało, przecież on się od samego początku nie nadawał, a lubartowianie go wybrali, gdzie oni mieli za przeproszeniem "oczy"
0
Powiedzcie tylko gdzie i kiedy trzeba podpisać Na pewno wpadniemy z chłopakami. Tomasiak na BURMISTRZA !!! Chociaż chłop wie czego chce i mądrze gada.
0
lubartowianin napisał:
Powiedzcie tylko gdzie i kiedy trzeba podpisać Na pewno wpadniemy z chłopakami. Tomasiak na BURMISTRZA !!! Chociaż chłop wie czego chce i mądrze gada.
Ty nie przesadzaj z tym tomasiakiem, bo to jeszcze gorszy pajac, a tłuszcza z podstawowym, niepełnym wykształceniem tak mu ślepo ufa
0
cudak napisał:
Ty nie przesadzaj z tym tomasiakiem, bo to jeszcze gorszy pajac, a tłuszcza z podstawowym, niepełnym wykształceniem tak mu ślepo ufa
przynajmniej coś robi, a burmistrz nie może przepatrzeć, że nie leży ale robi i chce go przytłamsić bo mu wstyd, że przez kilka kadencji nic nie zrobił dobrego dla miasta, a co do wykształcenia to uważam, że każdy sądzi po sobie, także spadaj niedokształcony
0
Boże! Co to za motłoch na tym forum.
0
A ja jestem przeciwko odwołaniu burmistrza. Nic złego nie zrobił. Za jego kadencji powstało kilka ciekawych inwestycji. A w sprawie oświetlenia ma racje - po co ma płacić ratusz za tereny, które nie są własnością miasta?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: