Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a kiedy w Lublinie ?? powinnismy sie uczyc od mieszkancow Lubartowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopiero teraz, chyba w tym roku kończy mu się kadencja także to się mija z celem, tez jestem za, no ale co mnie zbawi te kilka miesięcy, wystarczająco już dużo narobił nienawiści w naszym mieście, więcej już się nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak powinni kończyć wszyscy nadęci buce, którzy uważają się za zbawicieli miasta, a mieszkańców mają w pogardzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRA DECYZJA, POPIERAM !!!!!!! SZKODA ŻE TAK PÓŹNO, O ROK ZA PÓŹNO !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość takich natętych pyszałków , bez zasad,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec nadchodzi szybkimi krokami http://www.uprzejmiedonosze.pl/pl/forum/ur...zybkim-tempie/1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec nadchodzi szybkimi krokami http://www.uprzejmiedonosze.pl/pl/forum/ur...ie-buc-nadety/1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Może w końcu ten zootechnik zrozumie że ma do czynienia z ludzmi a nie ze zwierzętami i przestanie tak traktować mieszkańców miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dopiero teraz, chyba w tym roku kończy mu się kadencja także to się mija z celem, tez jestem za, no ale co mnie zbawi te kilka miesięcy, wystarczająco już dużo narobił nienawiści w naszym mieście, więcej już się nie da
kilka miesięcy,to kilka decyzji w plecy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech idzie do Niedźwiady - tutaj w Lubartowie mamy go już dosyć !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie,czy oni go chcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My nie chcemy, NA PEWNO NIEEEEEE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobił z Lubartowa Ciemnogród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Razem z tym nadętym cwaniakiem powinni popłynąć jego wasale - Zalewski, Zieliński, Świętoński, Pankowski itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ony napisał:
kilka miesięcy,to kilka decyzji w plecy
masz rację, no ale tyle lat się panoszył i nikomu to nie przeszkadzało, przecież on się od samego początku nie nadawał, a lubartowianie go wybrali, gdzie oni mieli za przeproszeniem "oczy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie tylko gdzie i kiedy trzeba podpisać Na pewno wpadniemy z chłopakami. Tomasiak na BURMISTRZA !!! Chociaż chłop wie czego chce i mądrze gada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubartowianin napisał:
Powiedzcie tylko gdzie i kiedy trzeba podpisać Na pewno wpadniemy z chłopakami. Tomasiak na BURMISTRZA !!! Chociaż chłop wie czego chce i mądrze gada.
Ty nie przesadzaj z tym tomasiakiem, bo to jeszcze gorszy pajac, a tłuszcza z podstawowym, niepełnym wykształceniem tak mu ślepo ufa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cudak napisał:
Ty nie przesadzaj z tym tomasiakiem, bo to jeszcze gorszy pajac, a tłuszcza z podstawowym, niepełnym wykształceniem tak mu ślepo ufa
przynajmniej coś robi, a burmistrz nie może przepatrzeć, że nie leży ale robi i chce go przytłamsić bo mu wstyd, że przez kilka kadencji nic nie zrobił dobrego dla miasta, a co do wykształcenia to uważam, że każdy sądzi po sobie, także spadaj niedokształcony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże! Co to za motłoch na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem przeciwko odwołaniu burmistrza. Nic złego nie zrobił. Za jego kadencji powstało kilka ciekawych inwestycji. A w sprawie oświetlenia ma racje - po co ma płacić ratusz za tereny, które nie są własnością miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...