Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wandzin: Zmarł 32-latek potrącony przez ciężarówkę

Utworzony przez JamŁasica, 9 grudnia 2010 o 20:13 Powrót do artykułu
Odblaski,odblaski i jeszcze raz odblaski...rowerzyści i piesi o zmroku są całkowicie niewidoczni,a potem wini się kierowców
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na tym odcinku drogi co raz dochodzi do wypadku. Ktos powinnien pomyslec jak temu zaradzic.
0
Jest na to rada, trzeba się ubierać z głową a nie jak ninja. Albo używać odblasków,i jeszcze jedna ważna sprawa, piesi wy jesteście intruzami na drodze, wy macie obowiązek ustąpić nadjeżdżającemu pojazdowi. Nie myślcie że zjadę na czołówkę tylko dlatego że w ostatniej chwili zobaczyłem pieszego na drodze, mi to się nie opłaca
0
Ten mężczyzna przebiegał przez jezdnie bo chciał załapać się na autobus.....
0
ale dziwi mnie jedno - w Zalesiu policja trzymała kolesia skutego kajdankami, a w wandzinie stała ciężarówka, radiowóz, plus jeszcze cienias z kogutem. Kim był kolo skuty kajdankami w Zalesiu?
0
Jak nie ma tam chodnika ani żadnego pobocza dla pieszych to trudno się dziwić!!!
0
garbojad napisał:
Ten mężczyzna przebiegał przez jezdnie bo chciał załapać się na autobus.....
a skad wiesz??
0
kiedy jakąś obwodnice zrobią i chodniki???
0
PYTAM WSZYSTKICH PIESZYCH !!!! DLACZEGO NIE UŻYWAJĄ KAMIZELEK OSTRZEGAWCZYCH Z ODBLASKAMI?????
0
Pytam wszystkich kierowcow, co jest lepsze, zdjac noge z gazu czy do konca zycia miec swaidomosc ze sie kogos zabilo? Nie ma tam chodnika, a od ludzi, ktorzy wychodza na jezdnie tam kazdego dnia, gdyz mieszkaja w okolicy nie oczekujcie ze beda nosili kamizelki odblaskowe. to nierealne. na tym odcinku dorgi co raz dochodzi do potracenia pieszego. najczesciej ze skutkiem smiertelnym. nie wiem jak dlugo jeszcze gmina nie bedzie reagowac. w tym miejscu trzeba koniecznie wprowadzic system, ktory zmusi kierowcow do zmniejszenia predkosci i polozyc chodniki dla pieszych.
0
~krakrakra~ masz racje.niektorzy kierowcy pomylili droge z torem wyscigowym-zakute łby!!!
0
e napisał:
PYTAM WSZYSTKICH PIESZYCH !!!! DLACZEGO NIE UŻYWAJĄ KAMIZELEK OSTRZEGAWCZYCH Z ODBLASKAMI?????
a TY ich uzywasz??ciekawy jestem.trzeba byc slepym i głupim jak ty:P
0
nie lubię napisał:
Jest na to rada, trzeba się ubierać z głową a nie jak ninja. Albo używać odblasków,i jeszcze jedna ważna sprawa, piesi wy jesteście intruzami na drodze, wy macie obowiązek ustąpić nadjeżdżającemu pojazdowi. Nie myślcie że zjadę na czołówkę tylko dlatego że w ostatniej chwili zobaczyłem pieszego na drodze, mi to się nie opłaca
Radą jest to, żebyś się zamknąć bo upier***ę Ci ten łeb i tak nie jest Ci do niczego potrzebny, więc właściwie nic Ci nie szkodzi.
0
krakrakra napisał:
Pytam wszystkich kierowcow, co jest lepsze, zdjac noge z gazu czy do konca zycia miec swaidomosc ze sie kogos zabilo? Nie ma tam chodnika, a od ludzi, ktorzy wychodza na jezdnie tam kazdego dnia, gdyz mieszkaja w okolicy nie oczekujcie ze beda nosili kamizelki odblaskowe. to nierealne. na tym odcinku dorgi co raz dochodzi do potracenia pieszego. najczesciej ze skutkiem smiertelnym. nie wiem jak dlugo jeszcze gmina nie bedzie reagowac. w tym miejscu trzeba koniecznie wprowadzic system, ktory zmusi kierowcow do zmniejszenia predkosci i polozyc chodniki dla pieszych.
Kto chce przeżyć niech nakłada kamizelkę odblaskową, albo coś innego z odblaskiem. Co z tego, że za jakiś czas zbudują chodnik. Po co ci on jeśli będziesz 2m pod ziemią...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: