Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Wielkim Poście na dyskotekę????:> No to kara Boża ich dosięgnęła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że to tragedia, ale jakoś nie mogę się zdobyć na współczucie, a nawet czuję ulgę, że jednego pijanego idioty będzie mniej na drogach. Całe szczęście, że uderzyli w drzewo, a gdyby tak w inny samochód??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież niekażdy musi być wierzący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całkowicie się zgadzam z opinią przed mówcy PEPE .deb*** to deb***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nima głowy to szkoda żyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GERLO, PEPE.... a Wy na Imprezy w poście nie chodzicie Hmm.... nie wiecie co tracicie . Pozdrawiam i mam nadzieje że do zobaczenia niebawem Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ONI byli z WOLI SERNICKIEJ A NIE Z SERNIK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych dwóch co zgineli na miejscu znałem, szkoda chłopaków ale myślę że sami sobie winni. Tak to niestety jest, wszystko jest dla ludzi ale ludzi z umiarem i rozsądkiem, a chłopaki niestety nie pomyśleli a tylko wystarczyło pomyśleć żeby tego uniknąć. :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, z Woli Sernickiej. Jeden to wiem który,ale drugiego nie kojarzę. Straszna tragedia (. Ale skąd oni wracali, z jakiej dyskoteki w post?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:angry:Darwin mial rację-naturalna selekcja.Kolejni deb***e rajdowi wyselekcjonowani.Czy to dla innych będzie nauczką?Ostrzeżeniem?Najgorsze jest to,ze tacy "kierowcy"często decydują o życiu innych-blogoslawię.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęście że na nikogo postronnego nie trafili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda.taki ładny samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są właśnie owoce dyskotek urządzanych w okresie Wielkiego Postu. "Czas już jest bliski. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni są z Woli Sernickiej i nie wracali z DYSKOTEKI tylko z BARU !!!!!!!! znałem ich, i jest mi bardzo przykro !! :( Ludzie zgięło dwóch młodych chłopaków !! zastanówcie się co piszecie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby ładnie wyglądało pan dziennikarz napisał że wracali z dyskoteki a oni byli w lubartowskim barze.. ja ich znałem ale nie potrafie powiedzieć jak to się stało.. a ci którzy ich krytykują niech zamknął du.. oni naprawde byli w porządku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należy pamiętać, że wśród osób, ktore dziś potępiacie i w sumie cieszycie się z tej tragedii, pisząc, że jednego złego kierowcę mniej, wśród tych osób jest gdzieś rodzina tych co zginęli... Dla nich to jest okropna tragedia, i nawet jeśli zginęli przes swoją nieuwagę, czy nawet głupotę, nie sprawi to, że ich rodzina będzie cierpieć mniej... Bez względu na przyczynę wypadku należy współczuć rodzinie. Ta tragedia mogła dotknąć każdego z nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50km/h to oni nie mieli. Sami są sobie winni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję rodzinom tych chłopaków, to nie oni siedzieli za kierownicą. Kierowca przeżył, którego przez własna głupotę zżerać będzie sumienie- przecież to byli jego prawdopodobnie koledzy. Ludzie trochę wyobraźni, panowania nad kierownicą raczej nie traci się przy kilkudziesięciu km. na godz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi zawsze żal tych młodych ludzi.Dlaczego jesteście tacy nieodpowiedzialni????Wyrazy współczucia dla Rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez ich znałam , ale uwazam ze po 1 nie postapili dobrze kradnac samochód.. po 2 to nie był ich 1 taki wystepek i po 3. predzej czy później jeden z nich skonczył by tak albo jeszcze gorzej.. wybaczcie moze kogos uraże ale ukraść kogos samochód.. wsiaśc jeszcze po % za jego kierownice i jechac.. no to juz jest naprawde szczyt głupoty.. Zawsze uwazali sie za lepszych od innych.. to oni byli naj.. wyszło im to i nie pisze tego bo ich nie lubiłam.. poprostu w koncu kara za wyzadzone krzywdy spotkała i ich. jedna z ofiar tego wypadku to osoba która dokonała rozboju, wiec czego można było sie spodziewac po tych ludziach.. Nigdy nie zostawiła bym czegokolwiek pod ich opieka.. poprostu bała bym sie o swoje mienie Współczuje rodzinie bo jest to dla nich wielka tragedia.. ale tu nasuwa mi sie pytanie... Gdzie byli rodzice przeciez mozna było temu zapobiec.. [*] ..Życie choć piękne tak kruche jest...[*]
Ostatnio edytowany 2 marca 2009 r. o 09:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...