Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
huhu, prawie jak w kryminalnych !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Około południa mieszkaniec tej miejscowości zauważył, ze około 100 metrów od jego zabudowań pali się wysoka trawa ... " hehe chłop zapalił ściernisko (wiedzaił ,że to niedozwolone) znalazł trupa i kręci, że to nie on. Niech się przyzna, że wypalał trawę, a że znalazł denata, więc kombinuje, że to małoloty ze wsi mu podpalili. Ona ma czyste rączki.
0
ciekawe czy denat był trzeżwy? - i tak wymiera polska wieś niestety....
0
Gdzie zgłaszać przypadki wypalania łąk? W Parczewie ktoś ma łąkę, bierze dopłaty unijne, musi kosić tą łąkę. Ale trawa mu nie potrzebna, bo to nie jest rolnik, tylko biznesmen. I taką skoszona trawę podpala. Zwierzyna ginie, pół miasta zadymione. Wiem, że do straży, ale to małe miasto jest, skoro się nie boi, wypalać, to pewnie skutek był by żaden. Do jakiej instytucji to zgłaszać?
0
Ty frajerze jak mozesz tak mowic ze sam podpalil. Tak sie sklada ze to moja rodzina. Pomysl o tym w jakim szoku musial byc znajdujac te zwloki. życze Ci zebys ty kiedys byl w podobnej sytulacij.
0
'hehe chłop zapalił ściernisko (wiedzaił ,że to niedozwolone) znalazł trupa i kręci, że to nie on. Niech się przyzna, że wypalał trawę, a że znalazł denata, więc kombinuje, że to małoloty ze wsi mu podpalili. Ona ma czyste rączki.' - swoje spekulacje i chore wyobrazenia zostaw dla siebie. jezeli nie znasz czlowieka to go nie oceniaj bo pewnie nie chcial bys zeby ktos tak robil o tobie. ze ty bys tak postapil w takiej sytuacji (wypalal trawe i znajdujac zwloki krecil ze znalazles je palace sie same i skladal wine na kogo innego) to nie znaczy ze i kazdy by tak zrobil.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: