Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wólka Rokicka. Sortownia szuka pracowników

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 sierpnia 2016 o 13:03 Powrót do artykułu
a moze by podali za jakie wynagrodzenie, bo to podstawa życia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może dadzą z 6 zł na godzinę
0
pasuje mi, bo w listopadzie będę bezrobotna.
0
W jakim języku należy składać aplikacje? I czy wystarczy tylko CV czy także list motywacyjny? A jaką można mieć motywację do takiej pracy ?
0
Wymagania będą wysokie, na stanowiska kierownicze m.in. 3 języki obce i habilitacja, na sortowaczy tworzyw sztucznych; wykształcenie wyższe kier. chemia organiczna plus j. angielski biegle
0
czy na linii sortowniczej będzie konkurs ?
0
takie cuda wianki. nie ma kto pracować na zarząd? niewdzięcznicy, zgłaszać mi się natychmiast. może być wolontariat na taśmę ******lubartow.pl/?temat=101299
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
takie cuda wianki. nie ma kto pracować na zarząd? niewdzięcznicy, zgłaszać mi się natychmiast. może być wolontariat na taśmę ******lubartow.pl/?temat=101299
no własnie, pracować na zarząd, na podatki na 500+, a oni jeszcze nie dosyć, że chcą zapłaty za pracę to i mają jeszcze wymagania. 
0
Przecież taką robotę powinni wykonywać więźniowie, cyganie i alimenciarze aby był z nich jakiś pożytek. Komedia
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przecież taką robotę powinni wykonywać więźniowie, cyganie i alimenciarze aby był z nich jakiś pożytek. Komedia
i 500+, bo moje jedno dziecko nie dostaje i to jest po bożemu według pieprzonych pisowcow, aby dyskryminowac nawet dzieci.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: