Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wólka Rokicka: W wypadku zginęła matka z dwójką dzieci

Utworzony przez Hans Kloss, 1 lipca 2012 r. o 11:24 Powrót do artykułu
A od kiedy ten model Mitsubishi jest 6-osobowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buraki na lokalnych drogach jeżdżą jakby to była ich prywatna droga. Wczoraj jechałem sobie rowerem kilkadziesiąt km celowo omijając główne drogi, bo wiedziałem, że ruch tam jest sporo większy, poza tym jednak taki rowerzysta strasznie spowalnia ruch- szkoda nerwów kierowców po prostu. Ale to co zobaczyłem na trasach lokalnych woła o pomstę do nieba. Buraki rozpędzają się do 120-140 km/h stwarzając zagrożenie dla siebie i innych użytkowników drogi. Mało tego, ścinają zakręty mimo, że przez gęsto rosnące drzewa czy krzaki nie widać czy coś nie jedzie z naprzeciwka. Tak więc wczoraj doszedłem do wniosku, że jednak taka droga krajowa czy niektóre wojewódzkie są paradoksalnie znacznie bezpieczniejsze bo tam taki burak nie pojeździ za długo gdyż kontrole policji są częstsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hans Kloss napisał:
A od kiedy ten model Mitsubishi jest 6-osobowy?
Co ty pierdzielisz przecież jechało tylko 3 osoby w tym samochodzie kiepski z Ciebie Hans Kloss, ale jak wypowiadasz się na forum to miej przynajmniej cywilną odwagę i przedstaw się po imieniu a tak to widać że jesteś porostu niedorosłym gówniarzem który własnie skończył podstawówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek - naucz sie czytac ze zrozumieniem, Mitsubishi jechalo dokladnie 6 osob Hans Closs - to byl Van, jak widac na zdjeciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
34 latek kierował zgnieła kobieta i dwoje dziecki to już jest 4 osoby w samochodzie a dalej piszę że mężczyzna i dwoje dziecki w szpitalu i wynika że to z tego smochodu więc Jurek nie upieraj się że trzy osoby jechała w samochodzie bo z artykułu wynika zupełnie coś innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alladyn napisał:
buraki na lokalnych drogach jeżdżą jakby to była ich prywatna droga. Wczoraj jechałem sobie rowerem kilkadziesiąt km celowo omijając główne drogi, bo wiedziałem, że ruch tam jest sporo większy, poza tym jednak taki rowerzysta strasznie spowalnia ruch- szkoda nerwów kierowców po prostu. Ale to co zobaczyłem na trasach lokalnych woła o pomstę do nieba. Buraki rozpędzają się do 120-140 km/h stwarzając zagrożenie dla siebie i innych użytkowników drogi. Mało tego, ścinają zakręty mimo, że przez gęsto rosnące drzewa czy krzaki nie widać czy coś nie jedzie z naprzeciwka. Tak więc wczoraj doszedłem do wniosku, że jednak taka droga krajowa czy niektóre wojewódzkie są paradoksalnie znacznie bezpieczniejsze bo tam taki burak nie pojeździ za długo gdyż kontrole policji są częstsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gybyś BURAKU nie siedział w ziemi tylko pochodził trochę do szkoły to mam nadzieję, że nauczyliby Cię czytać ze zrozumieniem. Spójrz dokładnie na mapkę i spróbuj się zorientować (trzymam kciuki) jekiej kategorii jest droga na której doszło do wypadku. Szacun! Jeden z mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
Co ty pierdzielisz przecież jechało tylko 3 osoby w tym samochodzie kiepski z Ciebie Hans Kloss, ale jak wypowiadasz się na forum to miej przynajmniej cywilną odwagę i przedstaw się po imieniu a tak to widać że jesteś porostu niedorosłym gówniarzem który własnie skończył podstawówkę.
Oj ~Jurek, ~Jurek, ~Hans Kloss zadał tylko grzecznie pytanie na forum, do czego ma prawo. Ty natomiast w swoim komentarzu obrażasz innych forumowiczów, a poza tym, coś Ci faktycznie trudno idzie to "czytanie ze zrozumieniem" ( Mitsubishi - 6 osób : ojciec, matka, 4 dzieci ), także może to Ty właśnie dopiero co kończysz podstawówkę. No naprawdę ... żenada człowieku, żenada !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia... 3mam kciuki za dziewczynki i ojca! ale co do artykulu - pierwszy raz az tak jestem oburzona chaosem, przeredagujcie ten tekst,by byl zrozumialy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.google.p...MA5DgtQbO4IX0Dg tak więc są 6 osobowe a nawet 7.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za deb***! Pewnie był pijany albo udawał miszcza kierownicy bo raczej w awarię samochodu trudno uwierzyć. Takich cymbałów jak ten pożal się boże kierowca to powinno się od razu eliminować ze społeczenstwa zanim po raz kolejny zabiją niewinne osoby tak aby już nigdy nie wsiedli za kierownicę tymczasem taki dostanie karę w zawieszeniu i nadal będzie jeździł. Na miejscu ojca tych dzieci dorwałbym sk.. syna i go normalnie zaj... za to co zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co za deb***! Pewnie był pijany albo udawał miszcza kierownicy bo raczej w awarię samochodu trudno uwierzyć. Takich cymbałów jak ten pożal się boże kierowca to powinno się od razu eliminować ze społeczenstwa zanim po raz kolejny zabiją niewinne osoby tak aby już nigdy nie wsiedli za kierownicę tymczasem taki dostanie karę w zawieszeniu i nadal będzie jeździł. Na miejscu ojca tych dzieci dorwałbym sk.. syna i go normalnie zaj... za to co zrobił.
gorzej, że to ojciec tych dzieci stracił panowanie nad kierownicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co za deb***! Pewnie był pijany albo udawał miszcza kierownicy bo raczej w awarię samochodu trudno uwierzyć. Takich cymbałów jak ten pożal się boże kierowca to powinno się od razu eliminować ze społeczenstwa zanim po raz kolejny zabiją niewinne osoby tak aby już nigdy nie wsiedli za kierownicę tymczasem taki dostanie karę w zawieszeniu i nadal będzie jeździł. Na miejscu ojca tych dzieci dorwałbym sk.. syna i go normalnie zaj... za to co zrobił.
Czytałeś i wiesz co komentujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
harry napisał:
gorzej, że to ojciec tych dzieci stracił panowanie nad kierownicą.
W takim razie dobrze, że przeżył, będzie miał wyrzuty sumienia do końca życia. Jak ktoś nie myśli za kólkiem to nie powinien wcale jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprawić błą. pochodzą z Wólki Rokickiej a nie z Woli Rokickiej. Poza tym. dziś w szpitalu zmarło kolejne dziecko. a ojciec jak to niektózi piszą ma połamane nogi a nie tylko nos!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hans Kloss napisał:
A od kiedy ten model Mitsubishi jest 6-osobowy?
JEST. WIDZIAŁAM TEN SAMOCHÓD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
Co ty pierdzielisz przecież jechało tylko 3 osoby w tym samochodzie kiepski z Ciebie Hans Kloss, ale jak wypowiadasz się na forum to miej przynajmniej cywilną odwagę i przedstaw się po imieniu a tak to widać że jesteś porostu niedorosłym gówniarzem który własnie skończył podstawówkę.
no to ty też się nie znasz bo było 6 osób. bo dwoje rodziców i 4 dziewczynki i jak ty nie wiesz to się nie odzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co za deb***! Pewnie był pijany albo udawał miszcza kierownicy bo raczej w awarię samochodu trudno uwierzyć. Takich cymbałów jak ten pożal się boże kierowca to powinno się od razu eliminować ze społeczenstwa zanim po raz kolejny zabiją niewinne osoby tak aby już nigdy nie wsiedli za kierownicę tymczasem taki dostanie karę w zawieszeniu i nadal będzie jeździł. Na miejscu ojca tych dzieci dorwałbym sk.. syna i go normalnie zaj... za to co zrobił.
nie obrażaj. bo on teraz walczy o życie. i tak dostał kare bo zginęła mu żona i troje dzieci. dzisiaj rano w szpitalu. z tego co słyszałam to kapcia złapał i stracił panowanie. ale to podobno żeby nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hans Kloss napisał:
A od kiedy ten model Mitsubishi jest 6-osobowy?
6-cio nigdy nie był i nie jest,za to 7-mio od zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...