Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wraca sprawa sekty Niebo

Utworzony przez tutek, 21 kwietnia 2011 r. o 09:41 Powrót do artykułu
Niestety [***]
Ostatnio edytowany 21 kwietnia 2011 r. o 10:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie walczcie z sektami to sa oprawcy ktorzy dzialaja i robia tyle krzywdy spustoszenia w spoleczenstwach a powstaja tam gdzie rzady sa slabe a wiara na bakier stp jakim kolwiek sektom w polsce i europie ludzie to jest samo zlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie walczcie z sektami to sa oprawcy ktorzy dzialaja i robia tyle krzywdy spustoszenia w spoleczenstwach a powstaja tam gdzie rzady sa slabe a wiara na bakier stp jakim kolwiek sektom w polsce i europie ludzie to jest samo zlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysiek Nowak ma robotę jak szaman w Afryce Zachodniej. Broni biednych bantustańczyków przed yeti, ktulu i sierotką marysią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alebaba napisał:
ludzie walczcie z sektami to sa oprawcy ktorzy dzialaja i robia tyle krzywdy spustoszenia w spoleczenstwach a powstaja tam gdzie rzady sa slabe a wiara na bakier stp jakim kolwiek sektom w polsce i europie ludzie to jest samo zlo
Święta prawda a największe z nich to kościół katolicki, islam, kościół prawosławny i judaizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
enderel polymorpha napisał:
Święta prawda a największe z nich to kościół katolicki, islam, kościół prawosławny i judaizm.
Podaj chociaż jeden przykład, kiedy kościół katolicki zrobił Ci coś złego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podaj chociaż jeden przykład, kiedy kościół katolicki zrobił Ci coś złego.
a malo masz przypadkow pedofilii???????? uwazasz ze to dobre jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni już dawno rozpier... tą sektę "niebo". Ale Polska taki kraj że bandyci pedały i inni popaprańcy z politykami na czele są nietykalni. ZOMO by się przydało, wpier... i do lochu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, zawsze najwięcej narzekają i pier*olą ci, którzy nie maja z kosciolem nic wspolnego.Myślą,że są fajni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
Dokładnie, zawsze najwięcej narzekają i pier*olą ci, którzy nie maja z kosciolem nic wspolnego.Myślą,że są fajni?
Hehehe, cwelu mylisz się. Z każdej sekty można uciec nawet z kocioła katolickiego. Tylko trzeba trochę pomysleć i popatrzeć co robią twoi je***i szamani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego komitet obrony przed sektami nie zajmuje się największą KATOLICKĄ sektą, która ogłupia dzieci, okrada dorosłych i robi milionowe przekręty pod płaszczykiem wiary? Że o gwałceniu dzieci przez czarnych nie wspomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuriewicz napisał:
Hehehe, cwelu mylisz się. Z każdej sekty można uciec nawet z kocioła katolickiego. Tylko trzeba trochę pomysleć i popatrzeć co robią twoi je***i szamani.
Nie obrażaj malutki stworzeniu o równie malutkim rozumku bo w kazdej chwili mozesz stac się tym, ktorym go nazwales i wtedy nie bedziesz taki hardy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem osób, które mają coś do duchowieństwa. Nie musicie wierzyć w Boga, nie musicie chodzić do Kościoła. Nikt Wam tego nie może kazać. "Róbta co chceta". A po naszej śmierci dowiemy się, kto miał rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami to SEKTA katyolicka widac chcą zniszczyć konkurencje, już wcześniej sprawdznao pomówienia i co złok nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iat napisał:
Nie rozumiem osób, które mają coś do duchowieństwa. Nie musicie wierzyć w Boga, nie musicie chodzić do Kościoła. Nikt Wam tego nie może kazać. "Róbta co chceta". A po naszej śmierci dowiemy się, kto miał rację.
skad ty sie urwales? choinki juz dawno rozebrane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alebaba napisał:
ludzie walczcie z sektami to sa oprawcy ktorzy dzialaja i robia tyle krzywdy spustoszenia w spoleczenstwach a powstaja tam gdzie rzady sa slabe a wiara na bakier stp jakim kolwiek sektom w polsce i europie ludzie to jest samo zlo
nie da sie zwalczyc slabych jednostek aspolecznych ktore tworza sekty, nie da sie powybijac niedowartosciowanych, zagubionych ludzi. to kwestia czasu w czyje lapska wpadnie taka osoba, rownie dobrze moze byc to kosciol katolicki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z klerem napisał:
Dlaczego komitet obrony przed sektami nie zajmuje się największą KATOLICKĄ sektą, która ogłupia dzieci, okrada dorosłych i robi milionowe przekręty pod płaszczykiem wiary? Że o gwałceniu dzieci przez czarnych nie wspomnę
Odpowiedź znajdziesz w Piśmie Świętym na każde pytanie... nie tylko na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej nie mieć nic wspólnego z religiami i sektami, łatwiej się żyje, bez zobowiązań. Najgorsze jest tylko to że co niektórzy wyznawcy sekty katolickiej nie potrafią zrozumieć tego że mnie nie interesuje ta religia. I wciskają mi że dziś jest post i powinienem pościć albo iść do kościoła. Długo na wsi nie zmieni się mentalność i nie zrozumieją że nie czuję wiary w Boga i nigdy nie czułem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drq napisał:
Najlepiej nie mieć nic wspólnego z religiami i sektami, łatwiej się żyje, bez zobowiązań. Najgorsze jest tylko to że co niektórzy wyznawcy sekty katolickiej nie potrafią zrozumieć tego że mnie nie interesuje ta religia. I wciskają mi że dziś jest post i powinienem pościć albo iść do kościoła. Długo na wsi nie zmieni się mentalność i nie zrozumieją że nie czuję wiary w Boga i nigdy nie czułem.
niestety kosciol u nas w polsce , w ogole na swiecie ma jeszcze bardzo silna pozycje, a ludzi ulegajacych wplywom jest wiecej niz indywidualistow. docen chociaz to, ze dzis nie sploniesz na stosie ludzie maja to do siebie ze potrzebuja przynaleznosci do jakies grup, niewazne czy religijnym, czy subkultur. malo jest osob , ktore sa na tyle odwazne zeby demostrowac swoja odmiennosc, ktora niestety kojarzy sie czesto z odrzuceniem i samotnoscia, wola trwac w grupie, choc sa tylko kolejnymi pionkami bez znaczenia. podoba mi twoja postawa i w pelni ja popieram, bo przynajmniej umrzesz bez pogardy dla siebie samego. liczy sie to, ze trzeba byc soba, wbrew wszystkim i wszystkiemu pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
niestety kosciol u nas w polsce , w ogole na swiecie ma jeszcze bardzo silna pozycje, a ludzi ulegajacych wplywom jest wiecej niz indywidualistow. docen chociaz to, ze dzis nie sploniesz na stosie ludzie maja to do siebie ze potrzebuja przynaleznosci do jakies grup, niewazne czy religijnym, czy subkultur. malo jest osob , ktore sa na tyle odwazne zeby demostrowac swoja odmiennosc, ktora niestety kojarzy sie czesto z odrzuceniem i samotnoscia, wola trwac w grupie, choc sa tylko kolejnymi pionkami bez znaczenia. podoba mi twoja postawa i w pelni ja popieram, bo przynajmniej umrzesz bez pogardy dla siebie samego. liczy sie to, ze trzeba byc soba, wbrew wszystkim i wszystkiemu pzdr.
wielu ma takie poglady tylko oficjalnie boja sie do nich przyznac wlasnie ze wzgledu na grozbe odrzucenia spolecznego ale tak jest tylko w polsce w innych krajach tak nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...