Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wraca sprawa sekty Niebo

Utworzony przez tutek, 21 kwietnia 2011 r. o 09:41 Powrót do artykułu
Gość napisał:
wielu ma takie poglady tylko oficjalnie boja sie do nich przyznac wlasnie ze wzgledu na grozbe odrzucenia spolecznego ale tak jest tylko w polsce w innych krajach tak nie ma
ale musimy sie dostosowac do prawa i zasad jakie panuja u nas w kraju, tak wiec poki co zostaje nam gluche wolanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
ale musimy sie dostosowac do prawa i zasad jakie panuja u nas w kraju, tak wiec poki co zostaje nam gluche wolanie.
nie bede sie dostosowywal do prawa ustalanego przez kler a w Polsce mamy demokracje i wolnosc wyznania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie bede sie dostosowywal do prawa ustalanego przez kler a w Polsce mamy demokracje i wolnosc wyznania
i chwala Ci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sobie jem kielbase i popijam plynem z naturalnych skladnikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek napisał:
a ja sobie jem kielbase i popijam plynem z naturalnych skladnikow
ja nie jem ale juz swoje wypilam... i tak bedzie do wtorku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
ja nie jem ale juz swoje wypilam... i tak bedzie do wtorku
uwaga na uzaleznienie tyle dni to mozna wpasc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
uwaga na uzaleznienie tyle dni to mozna wpasc
u mnie, to wazne juz teraz..... zeby nie wypasc z okna? perhaps.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podaj chociaż jeden przykład, kiedy kościół katolicki zrobił Ci coś złego.
A swieta inkwizycja,pedofilia,przekrety to niby co jest twoim zdaniem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drq napisał:
Najlepiej nie mieć nic wspólnego z religiami i sektami, łatwiej się żyje, bez zobowiązań. Najgorsze jest tylko to że co niektórzy wyznawcy sekty katolickiej nie potrafią zrozumieć tego że mnie nie interesuje ta religia. I wciskają mi że dziś jest post i powinienem pościć albo iść do kościoła. Długo na wsi nie zmieni się mentalność i nie zrozumieją żenie czuję wiary w Boga i nigdy nie czułem.
"Najlepiej nie mieć nic wspólnego z religiami i sektami, łatwiej się żyje, bez zobowiązań." To co piszesz jest straszne. Odpowiedz mi na jedno pytanie... Jakby wyglądała nasza cywilizacja bez dekalogu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny marian napisał:
"Najlepiej nie mieć nic wspólnego z religiami i sektami, łatwiej się żyje, bez zobowiązań." To co piszesz jest straszne. Odpowiedz mi na jedno pytanie... Jakby wyglądała nasza cywilizacja bez dekalogu.
a ty odpowiedz na pytanie kto naprawde zyje tak jak dekalog pisze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
la
Ostatnio edytowany 24 kwietnia 2011 r. o 05:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
la
wow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jakby wyglądała nasza cywilizacja bez dekalogu." Wszyscy byśmy się pozabijali będąc ateistami. Ludzi wierzących w dekalog w Polsce jest pewnie jakieś 99% a mimo to ciągle mamy kradzieże, rozboje, morderstwa. Za moralność tak jak i każdą cechę człowieka odpowiadają pewne struktury w mózgu. Tak samo jest z religijnością. Zbadano, że aktywność miejsc w mózgu odpowiadających za wiarę w pewnym stopniu wpływa niekorzystnie na inne partie mózgu także na te odpowiadające za moralność. Ewolucja stworzyła religię bo człowiek pierwotny nie rozumiał otaczającego go świata, pomagała mu przetrwać. Teraz jest ona coraz mniej potrzebna człowiekowi i w wyniku ewolucji będzie zanikała. Widać to choćby po stale powiększającej się różnicy w średnim ilorazie inteligencji ateistów i chrześcijan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...