Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
młoda konfitura... a co z niego jak wyrośnie .. Jeba** ubek
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co za deb***! Martwą kurę wrzucić do rzeki!!! Naprawdę trzeba mieć nierówno pod deklem!!!
0
Tyś nie myśliwy, jeno kłusownik !!! Nareszcie ludzie zaczynają reagować jak w cywilizowanym obywatelskim społeczeństwie, inaczej różnej maści menele, pasożyci i cwaniacy zarzucą nas takim barachłem, jak nie przymierzając taka zdechła kura. Podczas gdy jeszcze inne brudasy będą wymyślać od ubeków ludzi dbających o swoje otoczenie.
0
***Jak byś głąbie nie wiedział że są ryby które się żywią padliną , burasie umyj te ubeckie paluchy***
0
Aaaa ja myślę ze była tam złota kura , a wszystko przez Truska
0
Wsioki zawsze wywalały i wywalają wszystko do rzeki, albo lasu. Wsiok zawsze będzie miał słomę w butach, niezależnie od opcji u władzy...heheh Teraz mają trochę gorzej, bo zawsze ktoś fotkę takiego obszczymurka może wrzucić na "you tube" i afera . 71 lat i taka pustka w mózgu
0
Czyn to niewątpliwie naganny ,ale trzeba mieć nierówno pod sufitem by walić o tym artykuł na pierwszej stronie. Wątpliwy ,,news,,
0
mietek-mieciu, nie tak nerwowo, dziecko uspokój się
0
Niektórym to naprawdę odbija. http://www.gmsrecruitment.com/
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: