Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
                         Luuuuuudzje raaatunkuuu!!! Kuniec siwiata dla mnie nastajnoł!!! Jo najmocnij przeproszom,że w dyskusyjach poważnych przeszkodzom,ale siła wyższa mnie zmuszo.Wczoraj, pod wieczorek jakeśmy z sunsiadem zawartość skrzynki sprowdzali,inny sunsiad do nos przytulił sie i historyje łopowiadoć zaczun i tak mydlunc nam łoczy pomogoł w sprowdzaniu.W trakcie tyj ciekowej historyi mój złociutki kogutek,zamiast kurów pilnowac,wskoczył na płotek i słuchoł jak sunsiod łopowiado- - A słysołoś Geniuś,że tej w komisyji jeden przyszoł z dwoma i zaczon jej ksiunżeczkom           jakom wymachiwoć?Jo tom był,ale łuno jakoś gupio było bo się dobże nie przyjżoło. -A ty ześ siem pzyjzoł?  -A no nie za bardzo bom bliskowzrocznyj i za nim podleciołem,to łun jom schowoł.Zebyś        ty jeno widzioło jak to babko z wielkimi gałami wypizyła z tego uzenda. -A moze ześ ty Stachu chociaz kolor widzioł? -Widział ja, widział.Ale Genuś nie wim cy łon taki sam jak ja widzioł,bo łod kiedy wincyj niz     mi wontroba pzypisuje leku zazywom,to jo dalton został. -Łoj tam gupiś ty i tyle.Pewno to jako cerwono-partyjno ksiunzecko było i sie kobicińa             wystroszynło dlatego z uzenda z wborami wypizyło. -Niii...,mnie to siem jednok wydaje ze to jako cekowo było. -Coś ty Stachu.I co nie wzienło? -A no nie wzienło,bo wis... tero te wsyćkie blondyny to takie nie rozumne, no takie nie              zyciowe som.                          Jak mój kogutek to usłysoł,to z płota spadł nie fartownie tak, że mu głowina miendzy stachety utkneła i karka skrencił.Jakaz to rozpoc po kogutku mnie wzienła,aż sunsiad z pocucia winy po drugom skzynke poleciał.Z całom wiesiom powrucił i pogzeba ze stypom złorganizowoł.Nawet sie poświencił do tego stopnia że rosoł ługotowoł. Jo dojśc do siebie nie mogieeeeee......,w rospaczy po kogutkuuuu...Kogutka nie ma , kurki smutne chodzom i jajów dawać nie chcom,a mnie na% lecenie pili. Winc z prośbom siem do was kochoni zwrocom,co byście mi tego co tom ksiunzeckom machoł łodsukać pomogli.Gupio to blondyno nie chcioło,ale jo chantnie weznem.Tylko modle siem,aby to jako cerwono-partyjno nie było,bo dłuzyj nie podołam.                Moje namiary to- GIENOWEFA- cyli muła. Łocy wiście nie mortwta siem, że wiele kobitów chantnych bedzie.Niech łun tylko z tymi dwoma przyndzi co widziel jak jej mochoł.Jo jeno jednemu tak w łocenta głaboko zaglundne,że łun łodrazu bydzie wiedzial, że to właśnie muła ,co po tego ceko pzybyło.                  Ło sybkom łodpowiedz proszem,bo na poranne łocucenie kogutka nowego posukac muse.                                        Dzienkuja z góry za dobre serce wase. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie się wydaje że tą sprawą powinna zająć prokuratura takie sprawy jakie robi pan prezes Jakubiec nadają się tylko dla prokuratury . Ustalał punkty lokali wedłóg własnego schema
Kochanieńki/ka prokuratura tu jak najbardziej powinna  siąść i to jak najszybciej,ale na .......w Lubartowie.Kto to widział żeby utrudniać komisji sprawdzenie list poparć kandydatów,uniemożliwiając za wszelką cenę dostępu do list uprawnionych do głosowania tym bardziej ,że zgłasza się z upoważnieniem .Do tego dochodzą własnoręczne fałs....... na..........,oraz własnoręczny podpis pod oświadczeniem,że nagrywał osobę z komisji -o czym nie została ta osoba poinformowana przed tą czynnością, plus zastraszanie,podsłuchiwanie itp.Niestety komisja wyczuwała ''smrodek'',za co ukarana została wymianą zamków.Każdy dobrze o tym wie tylko głupa pali i szuka winnych nie tam gdzie trzeba.To jest ''mafia''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...