Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyłaczą latarnie na osiedlu Zgoda

Utworzony przez Gość, 1 grudnia 2009 r. o 21:19 Powrót do artykułu
no i widać, że burmistrz chce całkowicie upokorzyć swoich podopiecznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no i widać, że burmistrz chce całkowicie upokorzyć swoich podopiecznych
a może to prezes nie chce wykonywać statutowych i podstawowych obowiązków wobec swoich spółdzielców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
członek napisał:
a może to prezes nie chce wykonywać statutowych i podstawowych obowiązków wobec swoich spółdzielców?
a jak jest w innych miastach, kto pokrywa koszty oświetlenia,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no i widać, że burmistrz chce całkowicie upokorzyć swoich podopiecznych
Co to ma do rzeczy? W Nowym Yorku, w Tokio i Berlinie zapewne kazdy płaci za swoje. Na Kubie i w Korei Północnej państwo płaci za wszystkich ot taki tam sobie socjalizm, którego domaga się prezes. Na szczęście w Polsce prawo nie jest precedensowe i w końcu dojdzie do normalności. Prędzej czy później.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
władze miasta do wymiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
światowiec napisał:
Co to ma do rzeczy? W Nowym Yorku, w Tokio i Berlinie zapewne kazdy płaci za swoje. Na Kubie i w Korei Północnej państwo płaci za wszystkich ot taki tam sobie socjalizm, którego domaga się prezes. Na szczęście w Polsce prawo nie jest precedensowe i w końcu dojdzie do normalności. Prędzej czy później.
e, światowiec, nam chodzi o inne miasta w naszym kraju, a tak naprawdę to co ty robisz w naszym kraju jak winieneś być w świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
członek napisał:
a może to prezes nie chce wykonywać statutowych i podstawowych obowiązków wobec swoich spółdzielców?
to Zwoliński nie jest burmistrzem w całym mieście dla wszystkich jego mieszkańców???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoldzielka napisał:
to Zwoliński nie jest burmistrzem w całym mieście dla wszystkich jego mieszkańców???
Tak i ma obowiązek bzykać wszystkie opuszczone spółdzielki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bzykać bzykać bzykać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja mam spod Kielc przyjechać z taczką, czy sami go wywieziecie?! Ten cymbał robi pośmiewisko z Lubartowa na cała Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eduardo napisał:
To ja mam spod Kielc przyjechać z taczką, czy sami go wywieziecie?! Ten cymbał robi pośmiewisko z Lubartowa na cała Polskę.
Lepiej zostń w tych kielcach i nie wracaj tu nigdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Lepiej zostń w tych kielcach i nie wracaj tu nigdy
W święta to nawet bydle ludzkim głosem gada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja bzykać bzykać bzykać!
ale poziom!!!!!!!!!!!!! czysta zawiść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
ale poziom!!!!!!!!!!!!! czysta zawiść
słyszałam, ze tereny spółdzielcze będzie oświetlać wiara spółdzielców w jasność spływająca z aureoli prezesa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorosła nastolatka napisał:
słyszałam, ze tereny spółdzielcze będzie oświetlać wiara spółdzielców w jasność spływająca z aureoli prezesa .
Urzędaski koniec waszych stołków pojedziecie na szczaw w wyborach więc nie róbcie głupot. A ty ....mistrz nie pisz tyle obelg bo ci żyłka pęknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorosła nastolatka napisał:
słyszałam, ze tereny spółdzielcze będzie oświetlać wiara spółdzielców w jasność spływająca z aureoli prezesa .
ty mistrz wymyśl coś żeby się lubartowiakom lepiej żyło a nie prymitywną POEZJĘ tworzysz. Tomasiak przynajmniej działa i jest dobry w swojej profesji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...