Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na obwodnicy Kocka. Jedna osoba nie żyje

Utworzony przez re, 30 grudnia 2014 o 18:41
Nic dziwnego, że tam dochodzi do wypadków i to śmiertelnych niestety, jeżeli obwodnica ma jeden pas ruchu w jednym kierunku. Trzeba tam często uważać gdyż nie wiadomo czy za chwilę ktoś nie będzie wyprzedzał na trzeciego a prędkości są często grubo ponad 120 km/h a przy takiej prędkości inaczej ocenia się odległość od pojazdu z przeciwnego kierunku. A wystarczyło zaprojektować drogę dwujezdniową rozdzieloną barierkami. W końcu to krótki odcinek. Ale niestety na Lubelszczyźnie oszczędza się na wszystkim. Całe szczęście, że na S17 jest normalna obwodnica a nie mini obwodnica jak w Kocku. Mam nadzieje, że gdy będą budować ekspresówkę S19 to poszerzą ją w tym miejscu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
o15:35 dokładnie tamtendy jechalem jeszcze nie było wypadku ... czyżbym wygral życie ?
0
Mam nadzieje, że gdy będą budować ekspresówkę S19 to poszerzą ją w tym miejscu.
  w co ty wierzysz, w tym naszym ... kraju, to już chyba nic normalnego nie może być    
0
Myślę, że gdyby wszyscy użytkownicy kamerek przejrzeli swoje nagrania to by gościa namierzyli
0
Jak jechał od Lublina to w Firleju zdaje się na wylocie przed zakrętem jest kamera która obserwuje ruch na drodze. Miesiąc temu miałem identyczną sytuację i też z wieśniakiem w passacie z blachami LB. Wyskoczył zza samochodu prosto na czołówkę.    
0
po prostu indywiduum zniszczyl zycie 5 osob i sam uciekl i nie ucierpial gdzie jest opatrzność :(
0
Jak jechał od Lublina to w Firleju zdaje się na wylocie przed zakrętem jest kamera która obserwuje ruch na drodze. Miesiąc temu miałem identyczną sytuację i też z wieśniakiem w passacie z blachami LB. Wyskoczył zza samochodu prosto na czołówkę.
  A może to był lump na LU mieszczaninie ST ? :)
0
mysle ze policja powinna dorwac goscia moze ktos sie zglosi co mial kamerke i go wczesniej ten palant wyprzedzal. mezczyzna z reno probowal sie ratowac szkoda wielka.. ja bym nie zjezdzal ryzykujac ze sam sie rozwale a tam sie nie jezdzi 80
0
Ten kto dał tej drodze status "ekspresówki" powinien beknąć za taką decyzję. Żeby chociaż co kilka kilometrów zrobili bezkolizyjne pasy do wyprzedzania. A tak wloką się TIRy, z naprzeciwka sznur aut i jak któryś deb... jest niecierpliwy i ma instynkt drogowego zabójcy, to wyprzedza na trzeciego. Na szczęście drogowcy mają tam miejsce na dorobienie drugiej jezdni, żeby ta "ekspresówka" wyglądała jak ekspresówka, a nie jak marzenie władzy o drodze szybkiego ruchu.
0
Na tym nagraniu z kamerki zamontowanej w samochodzie, który jechał za nimi widać jak doszło do wypadku. Totalny brak wyobraźni ze strony kierującego:/ Masakra. Polecam obejrzeć. nagranie oglądnąć można tutaj (wklej w wyszukiwarkę) -> zobacz.link/wMPKT  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: