Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I takim to sposobem pomyłka ewolucji - jaką niewątpliwie jest ten cały Patryk P. - ze zwykłego wsiowego patola awansowała na mordercę! Gdyby to ścierwo miało choć symboliczną odrobinę honoru - wymierzyłoby sobie sprawiedliwy wyrok, który za morderstwo może być tylko jeden. Ale takie szuje - niestety - honoru nie mają...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niestety patryk nie był zwykłym człowiekiem ale synem znanego kolarza i polityka. Sprawa już teraz zaczyna być nie jasna a fakty tej sprawy nie są podawane do publicznej wiadomości.  Z pewnością media będą się przyglądać dalszemu postępowaniu ale pewne jest że sprawiedliwości w tej sprawie nie będzie. Biegli wykażą że wina leży po stronie kierowcy jepa a stan nietrzeźwości tego gówniarza był tylko w niewielkim stopniu konsekwencją tego wypadku. Takie mamy czasy, tatuś jest POkemonem i sprawiedliwość dla takich ludzi jest inna niż dla innych obywateli
0
I takim to sposobem pomyłka ewolucji - jaką niewątpliwie jest ten cały Patryk P. - ze zwykłego wsiowego patola awansowała na mordercę! Gdyby to ścierwo miało choć symboliczną odrobinę honoru - wymierzyłoby sobie sprawiedliwy wyrok, który za morderstwo może być tylko jeden. Ale takie szuje - niestety - honoru nie mają...
Ostro i po całości pojechałeś. Jeśli to prawda to szacun dla ciebie.!.
0
ABYŚ ZDECHŁ W TYM PIERDLU ZABÓJCO. .. .!!
0
cos mu szybko promili ubylo Pisaliscie po wypadku ze mial 2,8  CUUUD czyzby tatus zaczal dzialac
0
znowu BMW
0
kolejny debil w BEEMIE!!!!!!!!1
0
Bolid Młodych Wieśniaków wystartował??? $%^^&^
0
Obyś zdechł bezmózgi skurwielu z BMW.
0
niestety patryk nie był zwykłym człowiekiem ale synem znanego kolarza i polityka. Sprawa już teraz zaczyna być nie jasna a fakty tej sprawy nie są podawane do publicznej wiadomości.  Z pewnością media będą się przyglądać dalszemu postępowaniu ale pewne jest że sprawiedliwości w tej sprawie nie będzie. Biegli wykażą że wina leży po stronie kierowcy jepa a stan nietrzeźwości tego gówniarza był tylko w niewielkim stopniu konsekwencją tego wypadku. Takie mamy czasy, tatuś jest POkemonem i sprawiedliwość dla takich ludzi jest inna niż dla innych obywateli
    Bardzo możliwe. To co się dzieje w takich sytuacjach, gdy uczestnikami wypadku są rodziny POlityków to bandyctwo w biały dzień. Zrobią z ofiary winnego i tyle... przyjdę po nich.
0
znowu BMW
I znowu policjant ?
0
Ja się ku... pytam co tu jest do badania. Sprawa jest oczywista. Kierowca ciężarówki która jechała w przeciwnym kierunku a w którą potem uderzyly auta jepp i bmw zeznał cytuję: widziałem pojazd jadący po przeciwległym pasie i za nim pędzy z ogromną prędkością drugi pojazd. Widziałem moment jak uderzył w pojazd przed nim i jak natychmiast pojazd ten zamienił się w słup ognia" Tak mniej więcej zeznał kierowca cięzarówki praktycznie jedyny świadek który widział naocznie całe zdarzenie. I po co tutaj są potrzebni biegli i ekspertyzy. Tu chodzi tylko o to by zaciemnić sprawę. Dlaczego media nie napiszą że były już próby wpłynięcia i kontaktów z kierowcą cięzarówki by zmienił swoje zeznania. Czy nie będzie podobnej sytuacji jak z policjantem który potrącił kobietę na przejściu w Wólce i następnie uciekł a biegli oświadczyli że on nie miał możliwości uniknięcia wypadku. Skazany został bodajże na 4 lata. ???
0
Czytajac waszych wypowiedzi, odnośnie marki BMW, jest mi was Żal . Żaden z błyskotliwych komentujących, jeszcze nie zauważył , że jeśli dochodzi do wypadku z udziałem tej marki ... To jej pasażerowie, wychodzą bez większego uszczerbku na zdrowiu.
0
Bolid Młodych Wieśniaków i wszystko jasne! widac ze same imbecyle jezdza tymi samochodami  
0
Nie chodzi o samochód BMW, tylko o specyficznych często kierowców tej marki - Bardzo Małe Wacki.
0
Strasznie dużo piją w tym Lubartowie! Co rusz jakiś pijak się rozwala!
0
Z tej tragedii w związku z pożarem samochodu rodzina zmarłego może dochodzić swoich praw również od firmy Jeep ponieważ posiadają one wadę konstrukcyjną, która po uderzeniu w tył pojazdu powoduje wybuch zbiornika paliwa. W USA jedna rodzina dostała 150 mln dolarów odszkodowania! Proponuję przeczytać artykuł Rzeczpospolitej pt. "150 mln dolarów odszkodowania za śmierć czterolatka."    
0
Czytajac waszych wypowiedzi, odnośnie marki BMW, jest mi was Żal . Żaden z błyskotliwych komentujących, jeszcze nie zauważył , że jeśli dochodzi do wypadku z udziałem tej marki ... To jej pasażerowie, wychodzą bez większego uszczerbku na zdrowiu.
Nie chodzi w tych komentarzach o pasażerów BMW i co się z nimi stało tylko chodzi o to, że ich kierowcy to w większości bezmózgie Yeti, łyse karki albo inne dresy. Można śmiało powiedzieć, że to w większości banda chamów i prostaków.
0
PO-WIE-SIĆ na najbliższym drzewie.
0
NATURALNA SELEKCJA? więcej takich przypadków i świat oczyścił by się z niepotrzebnego gówna taka prawda tylko to nas wyzwoli!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: