Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
myslal, ze mu sie uda. baran. na tym skrzyzowaniu czesto wielu idiotow probuje przejechac przez skrzyzowanie z mysla, ze im sie uda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota nie kierowca. Za jaja go powiesić przy ty skrzyżowaniu, to zapamięta, że tam trzeba ustąpić pierwszeństwa przejazdu. Ma na sumieniu teraz dziecko. Całe szczęście, że ten drugi samochód to ciężarówka, bo i z tamtego byliby poszkodowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo ta osądzać z ciepłego fotela. A ja mam pytanie (na które nie znalazłem odpowiedzi w artykule): Z jaką prędkością jechał samochód po obwodnicy? Jeśli z dużo większą, niż dozwolona, to wyjeżdżający z odporządkowanej mial ograniczoną szansę prawidłowo ocenić sytuację. Formalnie jego wina (nieustąpienie pierwszeństwa), ale w rzeczywistości współwinny jest ten, który jechał za szybko. Jak było w tym przypadku - nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo sprawdzić, bo w ciężarówce jest tacho i raczej 200 km/h nie leciała. A po drugie ciężko zauważyć tira z przyczepą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze jest dobro i zdrowie tego dziecka. Sam mam 3 letnią córeczkę i ona jest najważniejsza dla mnie. Mogę pomóc w uzyskaniu odszkodowania dla poszkodowanego dzieciaczka. Wiem, że niezależnie od okoliczności wypadku dziecku do 13 roku życia należy się odszkodowanie. Gdyby ktoś znał rodzinę poszkodowanego proszę dzwonić 696-272-922. Marcin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marcin~ napisał:
Najważniejsze jest dobro i zdrowie tego dziecka. Sam mam 3 letnią córeczkę i ona jest najważniejsza dla mnie. Mogę pomóc w uzyskaniu odszkodowania dla poszkodowanego dzieciaczka. Wiem, że niezależnie od okoliczności wypadku dziecku do 13 roku życia należy się odszkodowanie. Gdyby ktoś znał rodzinę poszkodowanego proszę dzwonić 696-272-922. Marcin.
Czy firma którą Pan reprezentuje pomoże bezpłatnie rodzicom tego dziecka przejść przez proces odszkodowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...