Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak na wsi ludzie jeźdżą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ta droga (obwodnica) jest w jakiś sposób przeklęta? Ciągle zdarzają się tam wypadki...
0
Ta droga (obwodnica) jest w jakiś sposób przeklęta? Ciągle zdarzają się tam wypadki...
Jest prosta, równa i są na niej skrzyżowania. Jeździłem po wielokroć, objawów opętania tej drogi nie zauważyłem. Za to wymuszenia pierwszeństwa przez wyjeżdżających z podporządkowanych (nawet na rondzie od strony Lublina!) zdarzają się non-stop. Chyba jednak coś jest "nie halo" z kierowcami a nie z drogą.
0
Tak na wsi ludzie jeźdżą.
tyle że ci ludzie byli z Łodzi....
0
tyle że ci ludzie byli z Łodzi....
  widać  jakie te miastowe wyłuczone    
0
Wole miastowych wyuczonych ,niż lubartowskie "ciermięgi" za kierownicą. Lublin-Lubartów przejazd zajmuje 15min, Kaufland - 3-go Maja tez 15min !!! Naukę zacznijcie od siebie i przestancie dawać tak beznadziejne komentarze w tak tragicznej sytuacji [*]
0
Jest jakaś statystyka ile już osób zginęło i ile zostało rannych na tej obwodnicy. Bez wątpienia powinna być przebudowana do statusu drogi ekspresowej ponieważ ruch w poprzek jest znacznie większy niż chociażby pod pod obwodnicą Kocka. Może warto to nagłośnić przy staraniu się o budowę S19 przynajmniej na odcinku Lublin-Lubartów z przebudową obwodnicy.
0
petycje online S19. poprzyjcie i namówcie kilku znajomych do poparcia akcji, jeżeli oni też namówią swoich znajomych to poparcie zacznie rosnąć metodą piramidy, a akcja nabierze znaczenia
0
Obwodnica jest w planach od ponad 5 lat Tylko z roku na rok jest przekładana z wiadomych przyczyn - brak środków :(
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: