Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Kocku: Audi wpadło w poślizg? (zdjęcia)

Utworzony przez AŁDI, 20 lutego 2009 r. o 18:16 Powrót do artykułu
GDYBY BYŁO W NIEDŹWIADZIE LOTNISKO TO LECIELI BY SAMOLOTEM I UNIKNĘLIBY WYPADKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no szybciej jeszcze mogła jechać...śmierć za swoją głupotę ^^ no ale szkoda jej - jak każdego tragicznie zmarłego człowieka. Dobrze że nikt inny nie ucierpiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co jechałem tym autobusem widziałem ten wypadek (siedziałem na drugim siedzeniu za kierowcą ) i myślę że to w gruncie rzeczy nie jej wina , mogła uniknąć tego wypadku tylko zatrzymując się przed rowerzysta a nie wyprzedzając go nie wiem ilu kierowców by tak postąpiło, odpowiedzcie sobie sami.Wpadła w poślizg zarzuciło ją i wpadła pod autokar, ktoś powie że za szybko jechała, w takim razie przy ilu km/h nie zarzuciło by jej przy śliskiej nawierzchni 20, a nawet może i mniej bo moja mama przy tylu w rów wpadła ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN 12342 COS TAM COŚ TAM TO deb***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybciej to ty w ryj kiedys dostaniesz cioto!!! Nie wiesz to nie pisz głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdego z nas może to spotkać ,niemożna tak pisać jedno jest pewne -tak chciał bóg...powinna zyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepiszcie głupot ,nieżyczę nikomu aby tak zginął i aby tak cierpiał jak mąż i córka,,,bo ta kobieta napewno chciała zyć...miała dla kogo.nikt z nas niewie w jakich okolicznościach zginie,czy tego chce czy nie..współczuje jej bliskim,wiem co teraz czują i proszę nie piszcie jak nie wiecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo żal mi tej dziewczyny,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
134212 napisał:
nie no szybciej jeszcze mogła jechać...śmierć za swoją głupotę ^^ no ale szkoda jej - jak każdego tragicznie zmarłego człowieka. Dobrze że nikt inny nie ucierpiał.
skąd wiesz ile jechała durniu....życzę ci tego samego,co ty o niej napisałeś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie widziales tego durniu nie wiesz jak bylo wiec zostaw ją juz w spokoju i nie drecz jej najblizszych swoją glupota bo nie wiesz jeszcze co ciebie spotka!!!!!! nie znales jej a wiedz ze byla kochana i miala po co i dla kogo zyc !!!!! Jesteś zwykłym deb***em!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
134212 napisał:
nie no szybciej jeszcze mogła jechać...śmierć za swoją głupotę ^^ no ale szkoda jej - jak każdego tragicznie zmarłego człowieka. Dobrze że nikt inny nie ucierpiał.
a skąd wiesz baranie ile jechała,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wiecie co jechałem tym autobusem widziałem ten wypadek (siedziałem na drugim siedzeniu za kierowcą ) i myślę że to w gruncie rzeczy nie jej wina , mogła uniknąć tego wypadku tylko zatrzymując się przed rowerzysta a nie wyprzedzając go nie wiem ilu kierowców by tak postąpiło, odpowiedzcie sobie sami.Wpadła w poślizg zarzuciło ją i wpadła pod autokar, ktoś powie że za szybko jechała, w takim razie przy ilu km/h nie zarzuciło by jej przy śliskiej nawierzchni 20, a nawet może i mniej bo moja mama przy tylu w rów wpadła ?
dobrze że to ty powiedziałeś że jezdnia była śliska ,,,trzeba jeszcze dodac że nieposypana..ilu ludzi musi zginąć aby słóżby drogowe wzięły się do pracy..wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież od dawna wiadomo, ze niektóre kobiety nie umieją dobrze jeździć nawet w ekstremalnym czasie przed wypadkiem, berety też nie umieją, nie powinni jeździć samochodem maja PKS, PKP, TAXI lub piechota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
134212 napisał:
nie no szybciej jeszcze mogła jechać...śmierć za swoją głupotę ^^ no ale szkoda jej - jak każdego tragicznie zmarłego człowieka. Dobrze że nikt inny nie ucierpiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak do wiadomości tych którzy niewiedzą co pisać- jechała normalnie tyle ile trzeba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...