Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pociągi nie kursója od 30- stu lat / czy coś / a wiadukt jeszcze istnieje ? I ograniczenie do 30- tki tez ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pociągi nie kursója od 30- stu lat / czy coś / a wiadukt jeszcze istnieje ? I ograniczenie do 30- tki tez ?
  Pociągi kursują... ale co Ty tam wiesz... A ograniczenie jest ze względu na zakręty miszczu prostej, udaj się na cyt,, kórs''.
0
Normalnie tą wypowiedzią zabrałeś mi mój cały blask
0
Bardzo głupie miejsce na trasie Lubartów -Lublin ! Lepiej, gdyby był przejazd kolejowy -paradoksalnie było by bezpieczniej, niż pod wiaduktem. Z obydwóch kierunków zjeżdżając w stronę wiaduktu jedzie się z górki -a na dole "ZONK" w postaci ostrych zakrętów. Gdyby był przejazd kolejowy, to nie było zjazdu z górki, ani zakrętów. Wystarczyło by zainstalować rogatki / szlabany z kamerami  i ograniczenie prędkości dla aut i pociągów w tym miejscu (np.do 50km/h). Paradoksalnie: na obwodnicy Lubartowa jest przejazd kolejowy (taki właśnie, jak wyżej napisałem) -chociaż chyba tam ruch aut jest znacznie mniejszy. Pociągi na tej trasie jeżdżą i tak rzadko -więc nie było by "paraliżu korkowego" na szosie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: