Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co na to rodzina żony, oraz drugi kierowca poszkodowany w tym wypadku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to rodzina żony, oraz drugi kierowca poszkodowany w tym wypadku .
Zapewne nikt ich nie pytał. Zresztą ten drugi kierowca to kuzyn sprawcy... Pewnie jakoś się "po rodzinie" dogadali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaaasne, niech wyjdzie! Zachleje mordę, siądzie do samochodu brata, mimo sądowego zakazu, i zabije następnych, niewinnych użytkowników drogi. Zero litości, powinien kopać uran na Syberii do 67 r.ż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie: "stracił rodzinę", tylko powinno być: "ZABIŁ RODZINĘ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś to się mówilo : kruk krukowi oka nie wykole. Sami swoi- klawisz, sąd - jedna sicz. Zero wspólczucia , zero litości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co was to obchodzi ludzie. te wasze steczenie nic tu nie da. jak Bronek zrobi tak będzie, koniec tematu, żebyś jeden z drugim nie wiem jak się nie napinal i prężył to możecie zrobić tylko kupę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy dzisiejszej nagonce na pijanych kierowców Komorowski się nie zgodzi. Nie ma takiej opcji. Idę o zakład....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gulle ta wypowiedz to słowa Adasia Z.mamusi na rękę śmierć Danuty Z. bo znalazł nowe źródło utrzymania od paru lat utrzymują ja wnuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co was to obchodzi ludzie. te wasze steczenie nic tu nie da. jak Bronek zrobi tak będzie, koniec tematu, żebyś jeden z drugim nie wiem jak się nie napinal i prężył to możecie zrobić tylko kupę.
 
  • Goście
Napisano minutę temu Do gulle ta wypowiedz to słowa Adasia Z.mamusi na rękę śmierć Danuty Z. bo znalazł nowe źródło utrzymania od paru lat utrzymują ja wnuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze i zabil ale pomyslcie o tych dzieciach co przezyly. przeciez one napewno za nim tesknia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze i zabil ale pomyslcie o tych dzieciach co przezyly. przeciez one napewno za nim tesknia
A czy to są jedyne dzieci,które tęsknią za ojcem?Mógł by wyjechać i też by tęskniły.Poza tym często się widują.A co z dziećmi innych więźniów?!Też może mają dzieci.A tak w ogóle czy 13letnia dziewczyna jest tak stęskniona za ojcem,który zabił matkę i siostry?!No,chyba,że nie wie jaki był pijany i jak szybko jechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak ja zabiję kogoś powiedzmy na ulicy, to moje dzieci też będą za mną tęsknić... więc nie pójdę do pierdla?? łaaaaał super !! już wyjmuję moją czarną listę hahaha   Idąc tum tokiem myślenia, za Trynkiewiczem, też pewnie ktoś tęskni, to dla czego 25 lat w pierdlu siedział ??    Wszystkich morderców zanim do puchy trafią trzeba zapytać czy ktoś za nimi tęsknił będzie, bo jak tak, to nie zamykać, niech hasa na wolności i wie, że prawo pozwoli mu zajebać za tydzień inną osobę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być naprawdę bandytą bez serca,żeby po zabiciu 3 osób, po 1,5roku domagać się wyjścia z więzienia!A lubartowski sąd...ciekawe czy sędzia nie boi się pijanych kierowców?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być naprawdę bandytą bez serca,żeby po zabiciu 3 osób, po 1,5roku domagać się wyjścia z więzienia!A lubartowski sąd...ciekawe czy sędzia nie boi się pijanych kierowców?!
Sędzia to swój chłop,wszystko TO go wali. !!  kasa się liczy a nie żadne sentymenty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Żona prosiła żeby nie wsiadał" ale wsiadła z pijanym i na dodatek dzieci zabrała Inne  żony robią to bardzo często...może i tym razem się uda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokurator w rodzinie,policjant i 2 klawiszy,dziwne,że w ogóle trafił do więzienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokurator w rodzinie,policjant i 2 klawiszy,dziwne,że w ogóle trafił do więzienia.
Dopóki cała sprawa nie przycichnie to musi trochę posiedzieć, z resztą żle nie ma,przestaną pyskować,zapomną i będzie OK,na razie za dużo szumu wokół tej całej sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może na przyszłość w takich sprawach SĄD od razu na pierwszej sprawie będzie uniewinniał , lub prokurator ze względu na jakieś powiązania nie niesie aktu oskarżenia. W związku że doszło do procesu my podatnicy ponosimy koszty, sprawy się odbyły , ludzie zostali przesłuchani i to kilkakrotnie , odwołania i inne zdarzenia a teraz znowu wołanie o ułaskawienie i zawracanie gitary GŁOWIE PAŃSTWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" 30 czerwca 2012 r. doprowadził do tragedii. W wypadku zginęła 31-letnia żona Stanisława Z. oraz jego dwie córki : 2-letnia Konstancja i 5-letnia Cecylia. Dwie starsze córki w wieku 8 i 11 lat zostały ranne. Prowadząc samochód, ich ojciec miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Sąd Rejonowy w Lubartowie skazał go na cztery lata."   ....  ledwo 1,5 roku temu zabił po pijaku swoją żonę i dwie córki (razem 3 osoby) i już skamle o ułaskawienie. :lol: Alimenciarze i pijani rowerzyści złapani na wiejskich dróżkach odsiadują dłuższe wyroki.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wniosek nasuwa sie sam   mozna sie napic i jezdzic  niewiele moga mi zrobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...