Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Okoliczności??? Przecież jasne jak słońce, jechał sobie 45 na ha i nagle na drodze wyrosło drzewo, a krasnoludki przesuneły asfalt w bok. Ja tu winy kierowcy tira raczej nie widzę. Mało tego to są dobre chłopaki, zwykle ostrzegają się nawzajem przed wszelkimi problemami na drodze, zaś te odcinki wolne od owych chcą jak najszybciej przejechać ile sie da zazwyczaj) aby takowych nie stwarzać, ewentualnie śpieszą się do piekła, do piekła piszę. Pozdrawiam rodziny takowych! Acha pozdrawiam jeszcze dzisiaj panią, która koniecznie chciała przejechać przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Niestety nie dostrzegłem rejestracji, musiałem chamować. Do piekła jechałaś babo???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Takich jak ty powinno sie legalnie utylizować, marnujesz tylko powietrze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: