Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jechalem za tym wozem, wyprzedzala jak szalona - wszystkich, pryspieszylas kobieto sobie i innym , ktorzy czekali w korku... pogratulowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać babom prawka! (...) nie umieją jeździć. Dziś jak jechałem skuterem, nie mało by na mnie się (...) klientka. Tak wyprzedzała traktor i prawie byłaby ze mną czołówka, gdybym nie przyhamował i zjechał na bok. Kierowca ciągnika tylko kręcił głową, nie mogąc zrozumieć co ona robi
Ostatnio edytowany 7 lipca 2012 r. o 07:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu BMW....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
znowu BMW....
Masz jakieś kompleksy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w takim razie skuterowcom zabrac skutery bo stwarzaja zagrozenie .Wszedzie znajda sie wyjatki,nam kobity które swietnie jeżdza i znam takie z którymi strach wsiasc do samochodu ,wiec prosze nie uogulniaj ze kazda zle jeżdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie ciągłe linnie? Ja wyprzedzam wszystkich, którzy mi przeskadzają na drodze, na dwóch ciągłych też. Kiedyś wyprzedziłam faceta (młodego) na moście, na Filaretów - jechał ok. 40 km. na godziną, a ja go "myk" i udało się. Nie pozwolę aby inni mnie wyprzedali - taki "młody" chciał mnie koniecznie wyprzedzić(miał dobre auto -Audi), a ja mu po hamulach, kierukowskaz prawy włączyłam.Jak on zaczynał wyprzedzać, to ja środeczka jezdni zjechałam. Trzeba było widzieć jego zachowania, jak podskakiwał za kierownicą, jak machał rączkami.Pukał się łepetynę. Na drodze trzeba być kulturalnym użytkownikiem użytkownikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ maryska : albo masz schizofrenię, bo "dawanie po hamulcach", "niepozwalanie się wyprzedzić", "zjeżdżanie do środeczka jezdni" nie ma nic wspólnego z "kulturalnym użytkownikiem drogi", albo masz prawko od miesiąca, wyjeżdżasz na drogę tylko w mieście i to raz na tydzień i jeszcze się nie nacięłaś. W każdym razie wygląda na to, że przy takiej jeździe nie będziesz miała okazję przekazywania swoich.. hmm... zyebanych genów. Może to i dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba to razem z kapelusznikami, dziadkami niedowidzącymi i nie słyszącymi, łosiami, kotami, psami biegającymi po szosie - najgorsze zagrożenie na drodze !!.Taki przykład, w przeważającej większości w wypadkach w których giną motocykliści sprawczynią są kobiety które wymuszają pierszeństwo przejazdu, jadą pod prąd, wyczyniają inne głupie i niebiezpieczne manewry, tak że kończy się to jak kończy. Jaka jest tego przyczyna? po pierwsze upośledzenie kobiet - Kobieta jedzie rozkojarzona, gada przez komórkę, poprawia makijaż i myśli o tym co ma ugotować jak dojedzie do domu, po drugie naukowo jest stwerdzone, że kobieta nie potrafi ocenić prędkości nadjeżdząjącego pojazdu, włacząjąc się do ruchu nie wie kiedy ma ruszyć i przeważnie rusza w nieodpowiednim momencie wymuszająć pierwszeństwo. Po trzecie znam sytuacje z szkół nauki jazdy i WORD, to co kobiety szkolące i potem zdające egzamin na prawo jazdy wyprawiają to nie mieści się w głowie, prawo jazdy potrafią zdawać po 8,9 a nawet i powyżej 10 razy, ja się pytam co to jest za kierowca który zdaje fuksem za 10 razem ?. Na zakonczenie nie mam nic do kobiet, ale mam pretensje do kobiet kierowców, które jeżdżą co z tego że wolno ale nierozwarznie i najgorsze że nie zdają sobie sprawy że przez ich rozkojarzenie i brak umiejętności prowadzenia pojazdu, giną inni prawidlowo jadący uczestnicy ruchu drogowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca napisał:
Baba to razem z kapelusznikami, dziadkami niedowidzącymi i nie słyszącymi, łosiami, kotami, psami biegającymi po szosie - najgorsze zagrożenie na drodze !!.Taki przykład, w przeważającej większości w wypadkach w których giną motocykliści sprawczynią są kobiety które wymuszają pierszeństwo przejazdu, jadą pod prąd, wyczyniają inne głupie i niebiezpieczne manewry, tak że kończy się to jak kończy. Jaka jest tego przyczyna? po pierwsze upośledzenie kobiet - Kobieta jedzie rozkojarzona, gada przez komórkę, poprawia makijaż i myśli o tym co ma ugotować jak dojedzie do domu, po drugie naukowo jest stwerdzone, że kobieta nie potrafi ocenić prędkości nadjeżdząjącego pojazdu, włacząjąc się do ruchu nie wie kiedy ma ruszyć i przeważnie rusza w nieodpowiednim momencie wymuszająć pierwszeństwo. Po trzecie znam sytuacje z szkół nauki jazdy i WORD, to co kobiety szkolące i potem zdające egzamin na prawo jazdy wyprawiają to nie mieści się w głowie, prawo jazdy potrafią zdawać po 8,9 a nawet i powyżej 10 razy, ja się pytam co to jest za kierowca który zdaje fuksem za 10 razem ?. Na zakonczenie nie mam nic do kobiet, ale mam pretensje do kobiet kierowców, które jeżdżą co z tego że wolno ale nierozwarznie i najgorsze że nie zdają sobie sprawy że przez ich rozkojarzenie i brak umiejętności prowadzenia pojazdu, giną inni prawidlowo jadący uczestnicy ruchu drogowego.
DOBRZE GADA, TRZA MU POLAĆ!!! HAHAHAHAHAA brawo, nareszcie ktoś z jajami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maryska napisał:
Dwie ciągłe linnie? Ja wyprzedzam wszystkich, którzy mi przeskadzają na drodze, na dwóch ciągłych też. Kiedyś wyprzedziłam faceta (młodego) na moście, na Filaretów - jechał ok. 40 km. na godziną, a ja go "myk" i udało się. Nie pozwolę aby inni mnie wyprzedali - taki "młody" chciał mnie koniecznie wyprzedzić(miał dobre auto -Audi), a ja mu po hamulach, kierukowskaz prawy włączyłam.Jak on zaczynał wyprzedzać, to ja środeczka jezdni zjechałam. Trzeba było widzieć jego zachowania, jak podskakiwał za kierownicą, jak machał rączkami.Pukał się łepetynę. Na drodze trzeba być kulturalnym użytkownikiem użytkownikiem
TY JESTEŚ POje***A ŹDZIRO, ŻRYJ PIACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...