Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyróżnienie dla anglistki z Gimnazjum nr 2

Utworzony przez rodzic, 19 października 2008 o 16:50 Powrót do artykułu
Gratuluję!!! Należało się Pani!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
brawo! nazwiska zapraszanych osób robią wrażenie:)
0
zgadzam się jak najbardziej z moim przedmówcą. tylko jak ona to robi i czy ktoś to może potwierdzić? bo to wszystko brzmi aż niewiarygodnie.
0
wygląda na to że to chodzący wulkan!!! skąd można mieć takie pomysły? Ale miło poczytać że są tacy nauczyciele. Dobrze że nie wygląda na emerytkę to może jeszcze trochę popracuje w szkolnictwie Szkoła na tym na pewno nie straci, a raczej zyska...
0
Najszczersze gratulacje, podziwiam Panią i serdecznie pozdrawiam, życzę w dalszym ciągu takiego zapału i energii.
0
Ciekawe kiedy ona miała czas nacieszyć się tym wyróżnieniem? Już w poniedziałek cały dzień ambasada amerykańska zawracała jej głowę! wiem bo spotkali się z uczniami w gimnazjum. Mieli taką frajdę!!!
0
Burmistrza Zwolińskiego wyróżnili w Oskarach Samorządowych jako jednego z 11 w kraju, jedynego z lubelszczyzny, ale to Dziennikowi nie pasuje publikować. Patrz http://www.lubartow.pl/?temat=100863
0
Zabawne, czyżby Pan Burmistrz chciał się czymś pochwalić? Dziwny sposób promowania swojej osoby podpinając się pod czyjeś sukcesy. jestem zdegustowany.
0
lubartowiak napisał:
Burmistrza Zwolińskiego wyróżnili w Oskarach Samorządowych jako jednego z 11 w kraju, jedynego z lubelszczyzny, ale to Dziennikowi nie pasuje publikować. Patrz http://www.lubartow.pl/?temat=100863
Dali mu Oskarda? Za co? Za fontanny? Czytał ktoś uzasadnienie? A kto go zgłosił do Oskarda?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: