Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No bo sprawiedliwośc jakaś musi być. jak sąsiad kupi rozrzutnik, to ja kupie dwa. jak ja nie mam rozrzutnika, to sasiad też nie będzie miał,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za wstyd dla LUBARTOWA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie gościo z LUBartowa POzazdrościł barwnych wystęPOw innemu sławnemu z BI-łgoraja, niejakiemu januszkowi POlmos-Lublin POlikotowi herbu wibrator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe...to sie chłop popisał. Widły w dłoń i ręcznie powinienbył roztrząsać Teraz to co najwyżej będzie trząsł, ale portkami w sądzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Pewnie gościo z LUBartowa POzazdrościł barwnych wystęPOw innemu sławnemu z BI-łgoraja, niejakiemu januszkowi POlmos-Lublin POlikotowi herbu wibrator.
Widzisz On jakoś odreagował, Tobie zaś proponuję zabawę swoim siusiakiem i naukę poprawnego pisania po polsku. Cmok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam wolę się bawić siusiakiem, niż krzywdzić niewinnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...