Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamiast makaronu robiła papierosy

Utworzony przez Gość, 23 marca 2013 r. o 11:26 Powrót do artykułu
Zapewne konkurencja ją sprzedała,wystarczyło brać za ramkę 5zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko przez to, że szczaw nie rośnie, bo zimno a jeść trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś massssakra!!! Okradła Skarb Państwa na 40 paczek fajek!!! Nie wiem czy nie dostanie za to kary śmierci. Szukajcie złodziei w rządzie a nie w Michowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUSKOWI dziękujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podziękujcie za to co sie dzieje pieprzonej solidarności, to od czasów jej rządzenia zaczęła sie ta bieda i glupota w kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gilzy,maszynkę oraz tytoń można kupić oficjalnie. Czy nadgorliwość policji bierze się z braku wyników. Paranoja ,bezmyślność i bezprawie w majestacie prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam tą panią, kobieta niepełnosprawna i dziecko wymaga opieki całodobowej. Wsadziła parę kszaków tytoniu dla siebie bo nie miała za co se kupic z głodowej renty. A wy oszusci widzieliście to jak tam jest, dlaczego taką nieprawdę mówice że się przyznała i do czego jak nie sprzedaje, sąsiedzi potwierdzą że tytoń rósł na polu. Ci co napisali nieprawdę na internecie to żeby wam Bóg dał tyle dobroci co miała zarobku z tytoniu. Jesteście dranie, fałszywce zajmijcie się ważnieszymi sprawami niż gnębieniem 53-letniej kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
podziękujcie za to co sie dzieje pieprzonej solidarności, to od czasów jej rządzenia zaczęła sie ta bieda i glupota w kraju
Nie SOLIDARNOŚCI tylko tuSSkowi, miała być Irlandia, a jest jak zawsze gówno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem może tej kobiecie zostało ze 1zł na tej paczce papierosów, to zrobiliście aferę na cały świat, a jak na bazarach milicja zabierała ruskim wszystko, płakały bo nie miały za co wrócic, a żony policjantów zmieniały futerka z krótkich na długie to można, a 1 zł na papierosach to afera. Jesteście oszusci, złodzieje sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
nie wiem może tej kobiecie zostało ze 1zł na tej paczce papierosów, to zrobiliście aferę na cały świat, a jak na bazarach milicja zabierała ruskim wszystko, płakały bo nie miały za co wrócic, a żony policjantów zmieniały futerka z krótkich na długie to można, a 1 zł na papierosach to afera. Jesteście oszusci, złodzieje sami.
Widzisz jak komucho-konfideci szybko WYCIENIOWALI aferę amber-gold, a na babci sie pastwią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem napewno że ta kobieta do niczego się nie przyznała,a szczególnie do handlu którego w 100% nie prowadziła.Miała posadzonych na swojej działce tuż przy drodze głównej trochę krzaczków tytoniu dla własnego użytku.Na zakup drogich papierosów w sklepie zapewne ją nie było stac wiedząc że jest inwalidka 1-sze grupy.Syn jej jest rownież inwalidą 1-szej grupy ale to policję wogóle nie wzrusza=jest wynik =nakryli kontrabandziorkę na skalę światową,będzie awans ||||||.Jak tu policji wierzyc i ufac skoro piszą nieprawdę.Oby tak dalej PANOWIE policjanci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lusia napisał:
Wiem napewno że ta kobieta do niczego się nie przyznała,a szczególnie do handlu którego w 100% nie prowadziła.Miała posadzonych na swojej działce tuż przy drodze głównej trochę krzaczków tytoniu dla własnego użytku.Na zakup drogich papierosów w sklepie zapewne ją nie było stac wiedząc że jest inwalidka 1-sze grupy.Syn jej jest rownież inwalidą 1-szej grupy ale to policję wogóle nie wzrusza=jest wynik =nakryli kontrabandziorkę na skalę światową,będzie awans ||||||.Jak tu policji wierzyc i ufac skoro piszą nieprawdę.Oby tak dalej PANOWIE policjanci.
Ile komendant wam płaci za takie wpisy, a może daje dzień urlopu,jak dawniej ? Taaaki SUKCES musi,rozumiem być odpowiednio oprawiony w ramy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby w rządzie robili takie przekręty po w polsce było pieniedzy aż za wiele na nich nie ma kary a tu kobicinę za byle co chcą ukarać najpierw niech za tych na górze się wezmą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweł napisał:
żeby w rządzie robili takie przekręty po w polsce było pieniedzy aż za wiele na nich nie ma kary a tu kobicinę za byle co chcą ukarać najpierw niech za tych na górze się wezmą
Stworzeni są po to aby ochraniać, [mataczyć } właśnie te szwindle a nie z nimi walczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo współczuję tej kobiecie.Chciała sobie zmniejszyć koszty utrzymania,nie chciała dać na kreskę sąsiadowi-no to ją zakapował-ale wyszła afera. Amber-gold to przy tej aferze to mały pikuś.Amber-gold działała na szkodę obywateli, a ta na szkodę państwa.Wychodzi na to ,że obywatele to cuś innego niż pajstwo. Pajstwu proponuję podnieść cenę za paczkę papierosów do 20 zł. Przeznaczyć większe środki na ściganie przemytu,uprawę tytoniu,produkcję papierosów nawet dla własnych potrzeb.Nic nie wolno.Gdzie jest ten wolny rynek?,gdzie jest ta wygrana niby demokracja?. Ostrzegam -przeciwników palenia tytoniu: już obecnie po podwyżce papierosów są małe wpływy do budżetu.Za tą sytuację zapłacą wszyscy niepalący też.Na brakującą kwotę do budżetu musi się znależć jakieś rozwiązanie. Podobnie ma się sprawa z ZUS-sem.Brakuje na emerki równiejszych-to należy podnieść szarakom-tym i tak pracującym .najdłużej.Brawo to są naprawdę "salomonowe" rozwiązania. Wybory??. Trudny temat.Zadna z obecnych nibypartii nie ma sensownego programu zawierającego choćby minimum patriotyzmu,woli pojednania Polaków,Pisałbym więcej-ale coraz bardziej ciśnienie mi rośnie.Mnie właściwie to Już nie wiele obchodzi, ale mam syna ,wnuka ????.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W moich oczach ona ma prawo to robić. A że państwo to ściga i zabrania, to w moich oczach znaczy, że to państwo jest bezprawne i niemoralne i w związku z tym nie zasługuje na posłuch. Swam na państwo, które 1) nakłada dziwny i dziwnie wysoki podatek na pospolity produkt 2) nakłada dziwne ograniczenia (bariery) na działalność gospodarczą 3) ściga drobnych przedsiębiorców, pokroju tej kobiety. Z tego miejsca wymagam, by państwo natychmiast wycofało się z tego typu praktyk, bo nie ma mojej legitymacji na to. Ktoś pomyśli - bagatela? Uściślijmy: Nie ma mojej legitymacji. Mojej, czyli obywatela. Jeśli takie stanowisko podziela większość obywateli (a pewnie podziela), czyli (formalnie rzecz biorąc-) suwerena w (formalnie przecz biorąc-) demokracji. Ja jako suwerenny obywatel uznaję działalność gospodarczą tej kobiety. Nawet jeśli nie jesteście przeciwnikami praktykowanego przez reżim ekstra-opodatkowania takiej działalności gospodarczej i blokowania obywatelom możliwości wejścia na ten rynek, to zgodzicie się, że ponieważ chodzi o drobną skalę, to ta kobieta nic złego nie robi, nawet jeśli łamie prawo. Dokładnie tak, jakby robiła domowe wino i odpalała po butelce znajomym za 5 PLN za butalkę. Czyli przypuszczam, że większość z nas-obywateli uznaje, że ta kobieta ma prawo to robić i nikt nie powinien jej za to ścigać. Konstytucja stanowi, że ogół obywateli jest suwerenem w naszym państwie tudzież większość. Reasumując, to reżim postępuje bezprawnie, choćby dlatego, że nie zapytał nas o zdanie, czy godzimy się na tego typu regulacje prawne, w tym kryminalizację takiej drobnej działalności gospodarczej, a jako, że teoretycznie żyjemy w demokracji powinien był to zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisz po chińsku dobrrrrrrrrrrrrrrrrze się czyta HaHa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...