Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamordował swoją dziewczynę ale wyszedł na podreperowanie zdrowia. Wraca za kraty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 października 2016 o 16:31 Powrót do artykułu
bestia w ludzkiej skórze.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No jak Ziobro interweniował to od razu wrócił za kraty
0
po co to badziewie utrzymywać i ponosić dodatkowe koszta, ubić od razu
0
Chore biedactwo:/ szkoda ze Ania nie może liczyć na podreperownie zdrowia bo Ty jej to zdrowie zabrales. Teraz pójdzie siedzieć. Za chwilę sprawa ucichnie, przestaną patrzeć na ręce a on znów się rozchoruje i tak do usranej śmierci aż będzie tak obłożnie chory że wypuszczą go ze względu na "zły" stan zdrowia. Noszszsz ku**ica człowieka bierze !!!
0
Możecie kundelki szczekać, ale opieka zdrowotna należy się każdemu jak psu kość.
0
Bez komentarza... 
0
Kolego od kundelkow - teraz to Cię poniosło ! :)
0
gość napisał:
Bez komentarza...
gość napisał:
oczywiście tyczy się komentarza o "kundelkach"
0
a czy to prawda, że w lubartowie można kupić sobie zwolnienie lekarskie
0
A czy nie można posadzić też sędziego, który czasowo zwolnił tego mordercę?
0
Hej, morderco .... ile jeszcze posiedzisz ? Zostałeś skazany na śmieszne 12 lat. Siedzisz już (od chwili zatrzymania) 3 lata. Po odbyciu połowy orzeczonej kary (6 lat) możesz starać się o przedterminowe zwolnienie. Czyli za 3 lata możesz już być na powietrzu. Fajnie, co ? :)
0
bogaty ojciec, bogata matka na dodatek lekarze.....  Można zabić i przeprosić a znajdzie się lasawy sędzia...
0
Do roboty zagonic za moje pieniądze się leczy A moje dziecko musi czekać w kolejce do lekarza bo się limity skończyły A prywatnie mnie nie stać A ja mam mordercę utrzymywać
0
Na miejscu rodziców tej dziewczyny - pisał bym do Pana Ziobry i nagłaśniał sprawę - tu nie ma się co szczypać i co wybaczać. Morderca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
***s://24wspolnota.pl/pl/lubartow/wydarzenia/16295/ziobro-mateusz-k-powinien-siedzie%c4%87.htm ***s://24wspolnota.pl/themes/publication_8/theme_1/img/city/lubartow.png  
  • ogłoszenia
  • forum
  • facebook
  • galeria
ziobro: mateusz k. powinien siedzieć [ul] [li]link:  ***24wspolnota.pl/+712jr [/li]   [li]autorzy: marcin kusyk[/li]   [li]data publikacji: 04 październik 2016[/li] [/ul]
0
wspólnota lubartowska ------------------------------------------------------------------------------------------------ Ziobro: Mateusz K. powinien siedzieć ----------------------------------------------------------
0
Każdy głupi wie, że te działania ze stanem zdrowia zmierzają do jednego - by syn lekarza nie siedział w pudle.
0
To kpina brak słów. Miejsce mordercy to cela, ciekawe jaki geniusz zdecydował o wypuszczeniu gnoja na chwilową ale jednak wolność. Powaga Sądu w tym wypadku została zdecydowanie naruszona jak znam życie sędzia ukończył w najlepszym wypadku 30 lat.
0
Panie prokuratorze Generalny! Proces do poprawy!! Co najmniej 25 lat i milion dla matki !!!!!!!
0
Zaplacisz sam te  milion czy tak tylko pieprzysz?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: