Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A moze od razu dozywocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies zawsze pozostanie psem. Psy nie mają przyjaciół, obracają się wyłącznie w swoim gronie, ale i tu muszą uważać żeby inne psy nie czegoś nie wyniuchały. Skrzywienie zawodowe. Żal mi ich. Zamiast popukać się w czoło i pouczyć siksę, lepiej zrobić akcję popisową, może jakiś medal wpadnie, bo nagroda pieniężna od komendanta za ujawnienie 'korupcji" na bank. A może zamiast kolacji woleli żeby im coś innego dała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co im z kolacji dostaną po jakieś 400 zł że nie przyjęli korzyści majątkowej a kilka takich i awans murowany wiec nie ma co się produkować nawet nie zawracajcie sobie głowy jaką kolwiek propozycją!! Szkoda waszego zachodu i potem włóczenia się po sądach a i możecie na dołku przesiedzieć 24h. Staniecie się przestępcami na skalę światową!! Niech sobie żyją z awansów i nie płaczą że mało zarabiają bo prawdziwe zarobki ich są ukrywane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bohaterowie ALBO EUNUCHY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOŁÓŻCIE JEJ JESZCZE MOLESTOWANIE SEKSUALNE,I CO TAM JESZCZE WYMYŚLICIE NIECH DOSTANIE 20 LAT DO ODSIADKI, A SAMI PRZYJEDZCIE DO UK NAUCZYĆ SIĘ JAK WYGLĄDA SŁUŻBA SPOŁECZEŃSTWU WY NIEROZGARNIĘTE I ZAKUTE PAŁY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinna zaproponowac zrobienie gały ze spustem na maskę radiowozu i późniejszym zlizywaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emigrant napisał:
DOŁÓŻCIE JEJ JESZCZE MOLESTOWANIE SEKSUALNE,I CO TAM JESZCZE WYMYŚLICIE NIECH DOSTANIE 20 LAT DO ODSIADKI, A SAMI PRZYJEDZCIE DO UK NAUCZYĆ SIĘ JAK WYGLĄDA SŁUŻBA SPOŁECZEŃSTWU WY NIEROZGARNIĘTE I ZAKUTE PAŁY
Bardzo zle się zaczyna dziać z policją w naszym kraju, żyjąc z naszych podatków stają się coraz bardziej represyjni wobec zwykłych obywateli. Aby tylko zarobić więcej kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu brak mi słów na głupotę... policji. Pewnie czują się teraz wielkimi "bohaterami". Policja jest tak tępa, że nie zrozumie, że to ona jest dla obywateli, a nie na odwrót. Inny przykład. Mandat za piwo o godz. 20 w miejscu nieuczęszczanym przez nikogo. A jak ruszą ogródki piwne będe mógł pić piwo 10 metrów od ratusza i na oczach dziesiątek dzieciaków i wtedy jest ok. Ale za piwko w parku gdzie nikomu nie wadzę 100, a te jełopy w mundurach i ich deb***ni przełożeni cieszą się, bo mają statystyki. Co za chory kraj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emigrant napisał:
DOŁÓŻCIE JEJ JESZCZE MOLESTOWANIE SEKSUALNE,I CO TAM JESZCZE WYMYŚLICIE NIECH DOSTANIE 20 LAT DO ODSIADKI, A SAMI PRZYJEDZCIE DO UK NAUCZYĆ SIĘ JAK WYGLĄDA SŁUŻBA SPOŁECZEŃSTWU WY NIEROZGARNIĘTE I ZAKUTE PAŁY
W UK za takie przekroczenie od razu zabraliby jej prawo jazdy zakuta pało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W UK za takie przekroczenie od razu zabraliby jej prawo jazdy zakuta pało
Ruszyło cię zakuta pało ,gdybyś znał realia panujące w UK i propozycja kolacji od młodej dziewczyny nie rozwściecza tak jak was zapienione kundelki tutaj kolizja drogowa nie jest karana ,piwo zabrane małolatowi jest wylewane do kratki ściekowej tak,że męcz się biedny człeku i dowartościowuj swoją osobowość ilością wypisanych mandatów,a odpisuję ci tylko dlatego,że jestem kierowcą z 30 letnim stażem i nie jedno widziałem w Polsce i w UK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już do policjantów nie wolno za przeproszeniem "gęby" otworzyć, a może my wszyscy winniśmy teraz na widok policjantów mówić "tak jest Panie władzo", chylić czoła to ja mogę przed ołtarzem, reszta won, wolny kraj i każdy ma wykonywać sumiennie swoje obowiązki bez względu na to co kto powie. A jak mnie mąż wczoraj chciał wręczyć łapówkę za to, że się z nim pokocham, to komu mam to zgłosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymityw napisał:
Pies zawsze pozostanie psem. Psy nie mają przyjaciół, obracają się wyłącznie w swoim gronie, ale i tu muszą uważać żeby inne psy nie czegoś nie wyniuchały. Skrzywienie zawodowe. Żal mi ich. Zamiast popukać się w czoło i pouczyć siksę, lepiej zrobić akcję popisową, może jakiś medal wpadnie, bo nagroda pieniężna od komendanta za ujawnienie 'korupcji" na bank. A może zamiast kolacji woleli żeby im coś innego dała.
Zgadzam sie z Toba w kazdym calu....jestes prymitywny! Nick dopasowales wysmienicie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem więcej niż pewien że było zupełnie inaczej , a ty gryzipiótrku który na codzień przed mandatem ratujesz się swoim identyfikatorem do otwierania drzwi redakcji nawet nie pisz o tym tylko zainteresuj się co tak naprawdę się wydarzyło. czy o kolację rzecz poszła czy może było to za mało dla spragninych seksu pabnów z drogówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedały i szmatlawce!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiotek nie brakuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arra napisał:
idiotek nie brakuje...
Nie pisz o sobie tylko wątku z artykułu z którego wynika że policjanci z PRL-u to mieli klasę a ci z 3 a może 4 RP mają tylko smycz i całkowity brak pomyślunku i szacunku dla tzw. plebsu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to kuźwa ma być - stękacie jak banda nabuzowanych buhajów - złamała prawo - złamała - chciała przekupić - chciała - więc o co wam chodzi - jak ma jajniki to jej wszystko można - a jakby pouczyli to co - nierówność - kumoterstwo !!! dobrze jest - brawo dla misiaków !!! precz korupcji !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ruszyło cię zakuta pało ,gdybyś znał realia panujące w UK i propozycja kolacji od młodej dziewczyny nie rozwściecza tak jak was zapienione kundelki tutaj kolizja drogowa nie jest karana ,piwo zabrane małolatowi jest wylewane do kratki ściekowej tak,że męcz się biedny człeku i dowartościowuj swoją osobowość ilością wypisanych mandatów,a odpisuję ci tylko dlatego,że jestem kierowcą z 30 letnim stażem i nie jedno widziałem w Polsce i w UK
W d... byłeś i g... widziałeś gamoniu. Za przekroczenie prędkość o 50 km/h poza sutostradą w UK straciłaby prawo jazdy od ręki i na długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wypowiedziach większości z was doskonale widać że jeszcze długo u nas nie będzie tak ja np we wspomnianej Anglii. Ciekawe czy jak pojawiają się informacje o korupcyjnych przekrętach np polityków to też jesteście za tym żeby ich nie karać. Ciekawe też jakie byście komentarz pisali jakby to policjanta przyłapali na tym że wziął 200 zł łapówki. Jak czytam te wasze komentarze to mam nadzieję że czym prędzej wyjedziecie do tej wspaniałej Anglii na stałe to może w końcu coś w tej Polsce się zmieni na lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy jestescie blaznami a policja to zwykle psy i złodzieje za nasze pieniadze biora wyplate i jeszcze daja nam mandaty .Powinna im karmę dla psów kupic a nie kolacje proponowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...