Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co za kretyni odajom kase w trudnych czasach normalnie P_O_J_E_B_Y !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co za kretyni odajom kase w trudnych czasach normalnie P_O_J_E_B_Y !!!
zapewne robią to ludzie uczciwi. Poczytaj sobie co to znaczy ... i potrenuj ortografię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Odajom"???... ciekawe kto tu jest poje**m!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogratulować tym młodym ludziom...W dzisiejszych czasach, to coś niebywałego.BRAWO-TAK TRZYMAĆ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co za kretyni odajom kase w trudnych czasach normalnie P_O_J_E_B_Y !!![/quote] [quote name='jacek' post='134075' date='27.05.2009, 16:22:37']"Odajom"???... ciekawe kto tu jest poje**m!!!
CO ZA KRETYNI OD DAJOM KASE W TRUDNYCH CZASACH NORMALNIE P_O_J_E_B_Y co ulżyło paruwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To napewno byli mŚwiadkowie nJehowy , bo ta cała reszta to pisze te głupie komentarze, a tylko ci ludzie sa uczciwi. Sam to wiem, mnie też oddali to co moej tak trzymać i tego uczyć - uczciwości kochani !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale policja przekaże tę kasę właścicielowi rozumiem? należy się znaleźne naturalnie! 10 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym nie oddał, wykorzystałbym pokojowo, czyli na swoje potrzeby , a brakuje mi co nieco do wykończenia chatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz pewnie dziesięciu się zgłosi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toć to moje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale z was barany....ciekawe jakby was spotkalo cos takiego, co byscie mowili.....pewnie byscie sie modlili zeby ktos oddał pieniadze policji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ MOŻNA PRZEJŻEJ ZAPIS Z KAMER ... HEHEHEH NIEDZIAŁAJĄ JUŻ OD PRAWIE ROKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pieniądze zgubili studenci, którzy wieźli je dla Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...