Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szybka kolej Moskwa-Petersburg szybka kolej Stambuł Ankara,o Europie Chinach czy Japonii nie wspominajac. U nas tory zarastaja trawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W innych województwach: TLK jeżdżą poza Rzeszów do Przemyśla, spalinówki ciągną składy poza Białystok do Suwałk. W woj. lubelskim nic poza Lublin wyjechać nie ma prawa. Chełm, Zamość muszą znać swoje miejsce w szeregu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka miesięcy temu przez przypadek"wpadłem"na jakieś stare forum sprzed kilku lat-wyczytałem,że mieszkańcy Świdnika chcieli by więcej połączeń z Lublinem-ale widzę,że kolej ma to "w nosie"i jedynie narzekać i ciąć rozkłady potrafi,bo"nierentowne pociągi"... Gdyby to ode mnie zależało,to uruchomiłbym"Lubelską Mini Kolej Podmiejską"na trasie:Świdnik Wsch.-Lublin Płn.-Lublin Główny-Lublin Zemborzyce -czyli szynobus na trasie,która by raczej na pewno była rentowna-z tym,że należało by zrobić dodatkowy peron w takim miejscu Świdnika,gdzie wielu mieszkańców tego by chciało oraz"reaktywować"przystanek Lublin Zalew. Jedyną podstawową rzeczą która Polskim Kolejom najlepiej wychodzi jest"cięcie rozkładów"-no bo po co myśleć nad rentownością pociągu,jeśli łatwiej jest go usunąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambo75 napisał:
Kilka miesięcy temu przez przypadek"wpadłem"na jakieś stare forum sprzed kilku lat-wyczytałem,że mieszkańcy Świdnika chcieli by więcej połączeń z Lublinem-ale widzę,że kolej ma to "w nosie"i jedynie narzekać i ciąć rozkłady potrafi,bo"nierentowne pociągi"... Gdyby to ode mnie zależało,to uruchomiłbym"Lubelską Mini Kolej Podmiejską"na trasie:Świdnik Wsch.-Lublin Płn.-Lublin Główny-Lublin Zemborzyce -czyli szynobus na trasie,która by raczej na pewno była rentowna-z tym,że należało by zrobić dodatkowy peron w takim miejscu Świdnika,gdzie wielu mieszkańców tego by chciało oraz"reaktywować"przystanek Lublin Zalew. Jedyną podstawową rzeczą która Polskim Kolejom najlepiej wychodzi jest"cięcie rozkładów"-no bo po co myśleć nad rentownością pociągu,jeśli łatwiej jest go usunąć...
Kolej Lubelska to konieczność.Powinna obejmowac ponadto Lubartów Nałęczów, Motycz Stasin i inne podlubelskie miejscowosci.Tabor w postaci EZT jest,szlaki są, na linie niezelektryfikowane powinny ruszyć spalinowe składy.Na Zamojszczyznie zlikwidowano ruch pasazerski bo trakcja spalinowa nieekonomiczna. Ekonomiczna jest w USA, Australii, Kanadzie ,w Polsce oczywiscie nie. Na pewno z powodu absurdalnie wysokich cen paliwa.Kolej Lubelska ozywiłaby miejscowosci podlubelskie. O szybkiej kolei Lublin Warszawa nie wspomnę bo to poza dyskusją.Mieszkańcy czekaja na przebudzenie tzw. Władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co są pociągi ? kto nimi jeździ ?, przecież dzięki rządom Tuska , każdy ma swój samochód, a jak prezydentem zostanie Komorowski to każdy będzie miał śmigłowiec, albo awionetkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paligłup napisał:
a po co są pociągi ? kto nimi jeździ ?, przecież dzięki rządom Tuska , każdy ma swój samochód, a jak prezydentem zostanie Komorowski to każdy będzie miał śmigłowiec, albo awionetkę.
O to i racja! :-) bo po co pociągi? Wnet już będzie lotnisko w Świdniku i będziemy latać aż miło! -a póki co,to do Świdnika(lotniska)można będzie na koniu lub na krowie dojechać-He!He!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisali "lublin zyska nowe połączenie do Kołobrzegu" szkoda że nie napisali że w zamian zlikwidowali jedyny bezpośredni pociąg na Hel. Super nasze koleje jak zwykle potrafią ludzi dobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ciekawe kto by ci tą Koleją Lubelską jeździł jak są busy co 5 minut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...