Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

1%, czyli kara za dobre serce

Utworzony przez Dałem, 23 lutego 2008 r. o 22:54 Powrót do artykułu
Sam przekazałem 1% i tego nie żałuję, ale od stycznia czekam na pieniądze jak na zbawienie. Takim postępowaniem Urząd Skarbowy na pewno nie przyczyni sie do zwiększenia liczby tych, którzy odpiszą ten procent. Podejrzewam, że w tej chwili czytający ten artykuł, a jeszcze nie rozliczeni z fiskusem, wygumkowali datek na rzecz danej organizacji. I kto straci - jak zwykle, ci którzy tej pomocy najbardziej potrzebują. A to Polska właśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie opowiadaj bzdur, dostałem w piątek zwrot na konto, a odliczałem 1%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez takie artykuły,ludzie mogą przestać dawać 1 proc.jakies marginalne przypadki a burza na calego.Skoro urzad ma 3 miesiace to ma 3 miesiace.Jakby po tym terminie nie oddal to mozna krzyczec a tak wiecej zlego niz dobrego.Daje glowe,ze jakby mial doplacic to czekalby do 30 kwietnia.Moze za szybko oczekuje sie zwrotu .napisanie w styczniu jest nierzetelne .Mozna zlozyc 2 stycznia i 31. a to jest różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Tomka: nie plotę bzdur - czekam od 18 stycznia. Czekam na swoje pieniądze, powtarzam na swoje, nie Twoje. do ew: - skąd wiesz jakim jestem człowiekiem twierdząc, że gdybym musiał dopłacić to czekałbym do końca kwietnia. Nie osadzaj wszystkich swoją miarą. Być może Ty tak robisz , a to nie znaczy, że wszyscy są Tobie podobni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...