Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

10 tys. zł dla starosty

Utworzony przez ffff, 4 grudnia 2007 o 17:25 Powrót do artykułu
mała mało
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie musi byc poslem ani wojeowodą, zeby brac swoje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wspaniały pomysł aby podnieść pensję Panu Starostwie, uważam tylko że podwyżka jest mała w stosunku do zasług i zamożności powiatu lubartowskiego. gratulacje poddany z powiatu lubartowskiego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wojtas Agentem Służb wywiadu!!! Wyrwać zielonego chwastaz polityki i jego koniczynki!!! Zarejestrowany 18.02.1986 r. pod nr 34188 przez Wydz. VI WUSW Lublin w kategorii kandydat na TW "W.E". Wg zapisów na karcie EO-4/77 z kartoteki odtworzeniowej Biura "C" MSW, 27.03.1987 r. zarejestrowany jako TW o pseud. "Marek", do SO krypt. "Zjednoczeni" dotyczącej prawicowej działalności w ruchu ludowym. Wyrejestrowany 26.01.1990 r. Materiały (teczka personalna i pracy) zostały "wybrakowane i zniszczone we własnym zakresie" za protokołem brakowania nr 044/90 z 30.01.1990 r. Jaki prezes taka partia!!! PSL to post komuna podająca się za rolników. Powinno się zlustrować jeszcze starownika, łopatę i orgasińskiego. Nie będzie już więcej rozkradania Lubelszczyzny jak działo się to w Niedźwiadzie za Marszałka Wojtasa. Teraz Wojtas jest posłem, liga wyższa to i kasa większa. Stop mataczom i agentom- wstyd i hańba dla Lubelszczyzny!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No to super!! Marszałek Województwa bierze tyle samo a zarządza całym regionem!! Panowie z PSL już sobie popuścili przecierz są w rządzie to kto im ma podskoczyć? Do koryta marsz!!! Skandal głupota i obłuda!!By żyło się lepiej - wszystkim a Porozumienie ( z PO) Służy Ludowcom.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wspaniale Agent Wojtas dba o swoich ludzi. Więcej już się nie dało w górę wypompować mu gaży. Brawo, 10tys. a Lubelszczyzna Polską F
Zaloguj się, aby oddać głos
0
2 dodatki funkcyjne. Pan redaktor się chyba pomylił. Dla porównania Z dniem 6 grudnia 2006 roku ustala Panu JERZEMU ZWOLIŃSKIEMU - Burmistrzowi Miasta wynagrodzenie miesięczne w wysokości: - wynagrodzenie zasadnicze w kwocie - 4.550 zł. - dodatek funkcyjny w kwocie - 1.500 zł. - dodatek specjalny - 1.210 zł. - dodatek stażowy w wysokości 20 % wynagrodzenia zasadniczego w kwocie - 910 zł. Wójt Gminy Lubartów Pan Janusz Bodziackok. 9100 zł
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo tak sie dalej bawmy /PSL służy ludziom?/ Chyba w okradaniu pieniędzy i donoszeniu jak Wojtas i temu podobni. Dziwne że starosta nie chce zarabiać jak menadzer z 50-80 tys. Dać mu więcej to może wybuduje prywatne lotnisko w Niedźwiadzie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystko mała rybka w porównaniu z zarobkami jakie uchwaliła miejscowa rada dla Wójta Gminy Niemce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak, to jest wlasnie caly PSL, to samo jest w Gminie Piaski, PSL-owski Burmistrz zarbia duze pieniadze, a efektow jak nie bylo tak nie ma. I NIE BEDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Druh Starownik jak podała Gazeta Polska jest także TW ps."Roman" i dziwne jakoś Gregorowiczowi z PiS-u nie przeszkadza być z nim w koalicji???Druh Marian S.razem z panem Markiem W.byłym dyrektorem szpitala ,a obecnym dyrektorem NFZ w Lublinie zadłużyli szpital do klęskowych rozmiaów(ponad 25 mln) i starostwo ponad 12 mln zł.pAN STAROSTA JEŻDZI SŁUŻBOWYM SAMOCHODEM GDZIE TYLKO CHCE !Z pracy do domu i do pracy,wozi rodzinę w niedzielę i święta,a karty drogowe zawierają wyjazd i powrót.Rozliczane są wyłącznie kilometry,ale cel i miejsce wyjazdu nie istnieje.Co ma smaczek to ,że druh Marian jeżdzi bez niczyjej zgody.Nikt mu takiego uprawnienia nie dał.Nadał sobie sam,bo on jest z-cą Pawlaka jako viceprezes OSP.No i kto mu podskoczy???A panu Gregorowiczowi z PiS-u kiedyś wcześniej załatwił pracę no i teraz sitwa pracuje.Jest podwyżka!?A jakże.Za co ?Oto jest pytanie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak poleci z urzedu to za 2000 będzie sie radował. Taki to nie zastąpiony. Takie przypadki występują licznie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TW Roman w swoim życiu natrudził się wiele. Należy mu się, jak psu buda, odpowiednio wysokie wynagrodzenie za całokształt działań na rzecz ludowej ojczyzny. Owszem powinien dostać, tak, jak ta cała ludowa banda. Najlepszą zapłatą będzie potężny kopniak w d*** i do pługa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: