Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

13 lekarzy skazanych za korupcję i pomoc w wyłudzaniu rent

Utworzony przez tacowy, 4 października 2012 r. o 14:23
..............Straty ZUS z tytułu wyłudzonych rent szacowane są na kilkaset tysięcy zł...... Nakazać kon(i)owałom pokryć poniesione przez ZUS straty,przypisać do zwrotu pobrane łapówki (z odpowiednim PROCENTEM). A myślałem że tylko cyganka i ksiądz oszukują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proceder nadal trwa. Mój znajomy z Fajsławic, za odprawę z WSK Świdnik kupił sobie rentę. Teraz pracuje na swojej posesji. My podatnicy za to płacimy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moleszczak napisał:
Proceder nadal trwa. Mój znajomy z Fajsławic, za odprawę z WSK Świdnik kupił sobie rentę. Teraz pracuje na swojej posesji. My podatnicy za to płacimy!!!
Ma chłop JAJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONOWAŁY I ŁAPÓWKARZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orzecznictwo też nie jest bez winy, skoro przyznaje renty tym,co świadczą nieprawdziwą dokumentacją,nie analizują jej szczegółowo i dochodzi do tego,że naprawdę chora osoba jej nie dostaje...odwołuje się do sądu i wychodzi racja ubezpieczonego,który w rezultacie wygrywa.ZUS powinien zapłacić odsetki tym,którzy dowiedli racji przed sądem...przecież osoba ubiegająca się o rentę jest bezpośrednio badana przez orzecznika,jak można pomylić chorego ze zdrowym,oto jest pytanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się przyjrzeć stałym rentom,które mają ludzie znacznie młodzi i pracują na etatach,co nie oznacza,że rencista nie może dorobić bo wiadomo,że renty nie wystarczy,ale są tacy,którzy śmieją się z tych co nie mają,że nie umieją sobie renty załatwić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyroki w zawieszeniu i kara pieniezna, do 6 tysiecy. Straty takiej kwoty, to lekarz nawet nie zauważy. Ludzie,nasze sadownictwo to porażka totalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacowy napisał:
..............Straty ZUS z tytułu wyłudzonych rent szacowane są na kilkaset tysięcy zł...... Nakazać kon(i)owałom pokryć poniesione przez ZUS straty,przypisać do zwrotu pobrane łapówki (z odpowiednim PROCENTEM). A myślałem że tylko cyganka i ksiądz oszukują
Dokladnie, Ja dla przykladu dorzuciłabym zakaz wykonywania zawodu. Moze wtedy mniej by szafowali lewymi papierami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy popatrzec na człowieka i widać czy jest zdrowy czy chory, a orzecznik widzi to jeszcze lepiej, ale jak jest kasa to i choroba sie znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...