Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Praca w obwodowej komisji wyborczej - ok 160 za 1 dzień (9 października). dla powiatów: RYCKI, GARWOLIŃSKI (tylko) pisać na maila >>> aukcje.aes@gmail###### <<< dla pozostałych powiatów proszę o kontakt z koordynatorem, który odpowiada twojemu miejscu zamieszkania http://nowaprawica.org.pl/wybory2011/koordynatorzy ważne do 28 sierpnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i gdzie tu niby problem albo sensacja? Większość kierowców tak naprawdę uczyła się jeździć na takich bocznych dróżkach. Przecież ogólnie wiadomo że oficjalne kursy nie uczą jeździć tylko przygotowują do egzaminu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także nei widzę tu żadnej sensacji. Wielka frajda dać synowi poprowadzić samochód na wiejskiej drodze. Tak właśnie nauczyłem się jeździć, na pierwszych jazdach oraz egzaminie poszło eleganko. Szukanie sensacji na siłe, 75% ojców to robi , 15stoletniej siostrze niegdyś dałem to kierowcy z naprzeciwka się tylko uśmiechali i machali, ale widać niektórym za ciasno na świecie i od razu do więzienia by wsadzali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OPS.... to ja już bym za trzech synów siedział Siedzieli by mój dziadek i wujowie, dziadek moich dzieci... Podać adres ???? chcecie przyjść ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...