Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

14-latek wygolił sobie \"celtyk\" na głowie

Utworzony przez ~chełmianin~, 4 września 2008 r. o 05:43 Powrót do artykułu
Czterolistna koniczynka kojarzy sie z n(eo)potystami z PSL-u i powinna byc zakazana Pani Dyrektor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam go i wiem ze sprawia ogromne problemy wychowawcze. ponadto propaguje tresci nazistowskie w szkole. dzieci sie go boja, bo czesto zdarzalo sie ze ich bil. niech wkoncu bedzie sprawiedliwosc, szkoda dzieci. nareszcie pani dyrektor, po tych kilku latach. tyle razy rozpylal gaz pieprzowy, grozil nozem w szkole, mial palke teleskopowa i oczywiscie jej uzywal, nosil kastet, tez wiadomo po co. najwyzsza pora z nim cos zrobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sierp i młot napisał:
Trzeba przyznać,że to wygląda nieciekawie.Ale jak chłopaczynie się to podoba,to dlaczego szkoła mu zabrania.Chyba w regulaminie szkoły nie ma napisane jak chłopaki powinni się strzyc. A skoro ludzie sceny malują włosy,wpinają gdzie się da różne ćwieki,tatuują sobie czaszki,to dlaczego chłopak niemiał sobie zrobić na głowie jakiegoś znaku,który przecież nie jest znakiem zabronionym. Kiedyś księża też "golili" sobie czubek głowy i nosili tzw. tonsury,które wyglądały fatalnie (pedalsko) i było dobrze.
Poczytaj sobie i odpowiedz sobioe sam na pytanie: Czy już nie dość pseudotolerancji, która tak wiele złegp zrobiła?http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080904/NEWS01/133760861/0/FRONTPAGE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jest skin i tyle.... Powinni z nim zrobic pożądek bo dziecko nie wie jak się zachowywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobił to świadomie . ma zryta psyche i to nie pierwszy raz z tym ze jakiś czas temu miał wycięty znak ANARCHISTÓW ... i tak już z niego nic nie będzie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tam, anarchisci sa mniej szkodliwi, ale i jedni i drudzy siebie warci tak naprawde;/ i jedni i drudzy z marzeniami scietej glowy, obudzcie sie, najwyzsza pora dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej no a jak ja wziął bym normalny krzyż i pod jego znakiem zabijał ludzi to też by był zakazany !! Brudasy ( anarchiści punki ) chodzą w długich włosach mają irokezy i naszywki i nikt ich za to nie karze !! A czy faszyzm to taki zły ustrój , chce niech ma jego wybór , a krzywdy przez to światu nie zrobi !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wlasnie ze zrobi, juz zrobil. ku*wa po co wam te wszystkie anarchie, faszyzmy, komunizmy. i tak nic z tego nie bedzie! tylko cierpia przy tym ludzie bo niewyzyta spolecznosc, taka jak skini chce komus zapie*dolic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TĘPY ch***!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem zachowanie tego chłopca jest niepoważne... Ciężki przypadek z tego człowieka. Co tu dużo ukrywać. Można tylko współczuć jego rodzinie, że mają takiego człowieka wśród siebie. Nie chce sobie nawet wyobrażać jakie jeszcze problemy mogą być przez takiego chłopca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem z Biszczy i według mnie ta cała Dajnowska przesadza po co zaraz policja dawno jej syn spał nad zalewem w biłgoraju naćpany i napity .równie dobrze trzeba karać punków anarchistów za naszywki i wzywać policje oraz za długie włosy w gimnazium A ta cała Dajnowska to dlatego taka cięnta bo jej syn zadawał się z ćpunami i pankami i dostawał od takich osób jak ten 14 latek wpier..dol. więc niech poszuka u siebie w rodzinie patologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem co do tego maja dlugie wlosy. przeciez nikt nikogo nie kara za dlugosc wlosow, daj spokoj, to o niczym nie swiadczy. gdybym ja np mial dlugie wlosy bo tak mi sie podoba to czemu od razu za to karac? a co do naszywek: moze masz racje, szkola nie jest miejscem do demonstracji, szczegolnie szkola. do naszywek zespolow nic nie mam, ale tu chodzi o te ich dziwaczne ideologie, czesto niezbyt sprecyzowane np. anarchia i przyklad z biszczanskiej szkoly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
morze i z długimi włosami to przesada ale to wszystko to farsa i robienie z niczego problemu ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja napisał:
morze i z długimi włosami to przesada ale to wszystko to farsa i robienie z niczego problemu ??????
Powiem krótko--,,Szczyt głupoty zdobywa się bez wysiłku"--Ty naprawdę uważasz ,że to jest robienie z niczego problemu ????? GRATULUJĘ- takiego toku myślenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem powinni coś z nim zrobić, bo z tego co mi wiadomo to nie mają z nim łatwo. zresztą to ich sprawa, nie będę ingerował się w sprawy tej szkoły, nie chodziłem do niej i nie będę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie o kłopotach jakie sprawia w szkole to wypowiadają się tu bezradni ciotowaci nauczyciele z Biszczy być może nawet sama Dajnowska. A jeszcze jedno ten chłopak jest jej sąsiadem i napewno chciała się szmata odgryść za kradzież truskawek???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiadasz "ciotowaci" nauczyciele - czyli dla osoby, o ktorej w tej chwili mowimy potrzeba kogos specjalnego, twardego i niezniszczalnego? ej sory, nauczyciel tez czlowiek. a odnosnie kradziezy truskawek - nie przesadzaj, jestem pewien ze nie chodzi o to. iii nie wiem czemu mam wrazenie ze za nickiem "policja" kryje sie jeden z braci owego "skina"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosna bando ciotowatych toleransów! Czy tak samo szczekalibyście gdyby koleś wyciął sobie na łbie piecioramienną gwiazdę lub gwiazdę dawida??? Cholerni hipokryci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosna bando ciotowatych toleransów! Czy tak samo szczekalibyście gdyby koleś wyciął sobie na łbie piecioramienną gwiazdę lub gwiazdę dawida??? Cholerni hipokryci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jego bracia to ZIMNY I CZACHA widze że ich znasz więc jesteś z biszczy ja jestem ich sąsiadem i wiem o co biega pomyśl nasyłać policje na 14 latka za taki absurd ta cała dajnowska zachowuje sie gorzej niż niedorozwinięte dziecko????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...