Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Michał napisał:
Witam. Mam 15 lat i wyszedlem z 3 tygodnie temu z tego schroniska. Widze, że co niektorzy powinni sie przekonać jak to jest gdy sąd odbiera wolnosc bo za malo ja cenicie. Uważacie tych chłopakow za przestepcow i od razu dalibyscie im kare smierci. Nie wyobrazacie sobie jaki to jest bol dla skazanego i jego rodziny. Już nie bede tam mowil jak jest ale chodzi mi o sam fakt, chlopak ktory jest zamkniety ma duzo czasu na przemyslenia i juz woli byc normalnym czlowiekiem niz tam kiedykolwiek wrocic. Zreszta ja nie bede nic tlumacczyl kiedys moze i wam sie podwinie noga chociaz nawet frajerowi tego nei zycze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witaj Michał, czy mógłbyś podać mi na siebie jakiś namiar, np. mail? Chcę zadać Ci kilka pytań ale nie na publicznym forum. Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KL - "Choć końcowa ocena wydana przez NIK po kontroli podlubelskiego schroniska była pozytywna, to placówka zebrała kilka minusów. Największym grzechem były zbyt wysokie miesięczne koszty utrzymania podopiecznych - 15,2 tys. zł na osobę, które znacznie przewyższały średnią dla wszystkich skontrolowanych ośrodków. - Sumy te kilkakrotnie przewyższają koszty utrzymania dzieci w rodzinach zastępczych, które wyniosły średnio od 660 do 1248 zł w roku 2007 - podała NIK."
 
A ludzie narzekają że w domach dziecka koszt kształtuje się około 3000 zł. Za 6000 zł od jednego łba sam poprowadzę całodobową resocjalizację - prywatnie i na bank skuteczniej
A wiesz co się wlicza ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiesz co się wlicza ???
Bo ja wiem. Poczytaj psedopedagogu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...