Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

17-latek padł ofiarą okrutnego gwałtu

Utworzony przez Gośc, 11 marca 2009 r. o 14:48 Powrót do artykułu
Ci,którzy to zrobili chodzą a przynajmniej chodzili do mojej klasy ! Nigdy nie pomyślała bym,że stać ich na coś takiego ! Teraz powinni zrobić im tak samo jak zrobili temu chłopakowi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł niechlujnie napisany. W jaki sposób włożyli mu tę butelkę- szyjką czy dołem?w jaki sposób oddali mocz? to jest bez sensu- czy mu szyjką włożyli a mocz oddali przez rozcięte dno tak że mocz poleciał do jego odbytu? czy włozyli mu dnem(mogło być bolesne) i oddali mocz (ale to byłoby bez sensu)? wreszcie co to za butelka była? plastikowa czy szklana ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne ze Kamili morllo tam nie bylo przeciez to ona ich zmusila ;( I ona powinna pojsc do poprawczaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od tych morlów toto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mmm~ napisał:
Artykuł niechlujnie napisany. W jaki sposób włożyli mu tę butelkę- szyjką czy dołem?w jaki sposób oddali mocz? to jest bez sensu- czy mu szyjką włożyli a mocz oddali przez rozcięte dno tak że mocz poleciał do jego odbytu? czy włozyli mu dnem(mogło być bolesne) i oddali mocz (ale to byłoby bez sensu)? wreszcie co to za butelka była? plastikowa czy szklana ?
IDŹ DO PSYCHIATRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mmm~ napisał:
Artykuł niechlujnie napisany. W jaki sposób włożyli mu tę butelkę- szyjką czy dołem?w jaki sposób oddali mocz? to jest bez sensu- czy mu szyjką włożyli a mocz oddali przez rozcięte dno tak że mocz poleciał do jego odbytu? czy włozyli mu dnem(mogło być bolesne) i oddali mocz (ale to byłoby bez sensu)? wreszcie co to za butelka była? plastikowa czy szklana ?
I co jeszcze? Więcej szczegółów? Tak cię to kręci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UTŁUC BYDŁO NA MIEJSCU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iga wiesz co smieszy mnie twoje zachowanie... tak to JP wielka Ległonistka a raptem na pismaku wypowiadasz sie o niejakiej tam Kamili... Takie komentarze to zostaw dla siebie bo ty sie ta sprawa nie zajmujesz... Bez odbioru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za dekle... a policja powinna się zająć także tą dziewczyną!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zboczeńce niech aby wyjdą z tego poprawczaka to się ich wykastruje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mmm~ napisał:
Artykuł niechlujnie napisany. W jaki sposób włożyli mu tę butelkę- szyjką czy dołem?w jaki sposób oddali mocz? to jest bez sensu- czy mu szyjką włożyli a mocz oddali przez rozcięte dno tak że mocz poleciał do jego odbytu? czy włozyli mu dnem(mogło być bolesne) i oddali mocz (ale to byłoby bez sensu)? wreszcie co to za butelka była? plastikowa czy szklana ?
może dopytaj się o więcej szczegółów w redakcji DzW, albo na komendzie policji, skoro cię to tak interesuje...Zboku konkretny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.......
Ostatnio edytowany 11 marca 2009 r. o 16:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcecie winowajców? ....
Ostatnio edytowany 11 marca 2009 r. o 16:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tych morlów prosze kolegi ;] [url="http://nasza-klasa.pl/profile/...
Ostatnio edytowany 11 marca 2009 r. o 16:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasza-klasa.pl/profile/...
Ostatnio edytowany 11 marca 2009 r. o 16:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...teraz poczują co to znaczy mieć coś w dupce!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd ja to wiedziałem drogi Anonimie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielcy mi "JP" , teraz to oni będą "J" haha . Tylko najgorsze jest to ,że oni najprawdopodobniej nie pójdą siedziec, a nawet jak pójdą, to na krótko i jak wrócą to będą jeszcze gorsi. Po za tym to miasto wyczyszczone ze śmieci do konca byłoby całkiem spoko, a tak to jedna wielka patologia się szerzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie, co to jest totalne chamstwo, prostactwo i wszystko co najgorsze!! okazuje się że nawet w tak małym miasteczku trzeba się bać bo jakieś popier*** zjebki !! zboczeńce , grasują... to jest po prostu żałosne, wręcz nie do wyobrażenia sobie ! moim zdaniem powinni dostać jak najwyższy wymiar kary, ale że nasz kraj i prawo jest beznadziejne to co my na to poradzimy, Ci młodzi na pewno nawet nie odczują kary!! ps. Sąd powinien wydać najwyższy wymiar kary! i upokorzyć ich TAK JAK TEGO CHŁOPAKA !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to wielce Szanowny pan komendant Czuchaj? Czyż nie powinien wraz z podległymi funkcjonariuszami dbać o spokój i bezpieczeństwo mieszkańców? Czyżby jego aktywność kończyła się tylko na wlepianiu mandatów za nieprawidłowe parkowanie i przechodzenie przez ulicę? Dlaczego opolska policja nie potrafi ( nie chce) sobie poradzić z bandami młodocianych wyrostków, które terroryzują miasto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...