Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

17-latek padł ofiarą okrutnego gwałtu

Utworzony przez Gośc, 11 marca 2009 r. o 14:48 Powrót do artykułu
cd do powyżej o nie ! praw dla policji tyle ile ma wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informator napisał:
Jak to z jakiej uczelni .... wszyscy oprócz jakiegoś tam konrada i tego 21-letniego z Gim. Nr 2
To niezłych zwyrodnialców dyr. Kramcol tam wyhodował. Widziałam jego wypowiedz w Panoramie Lubelskiej. J. Kramek wił się jak piskorz,że się nie spodziewał, nie było problemów z tymi uczniami, chce ich wychować na dobrych ludzi. Panie dyrektorze, trochę godności, może czas się uderzyć w piersi i powiedzieć, że pan i grono pedagogiczne ponieśliście porażkę w wychowaniu tych młodych ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki mi pan dyrektor. Będzie bronił bandytów!! Śmieszne. A na dodatek kultura wymaga wyjęcia rąk z kieszeni jak się z kimś rozmawia panie DYREKTORZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To niezłych zwyrodnialców dyr. Kramcol tam wyhodował. Widziałam jego wypowiedz w Panoramie Lubelskiej. J. Kramek wił się jak piskorz,że się nie spodziewał, nie było problemów z tymi uczniami, chce ich wychować na dobrych ludzi. Panie dyrektorze, trochę godności, może czas się uderzyć w piersi i powiedzieć, że pan i grono pedagogiczne ponieśliście porażkę w wychowaniu tych młodych ludzi!
koleszko, porażkę to przede wszyskim ponieśli rodzice tych gnojów, nauczyciele muszą się tylko z takimi skur.... użerać. jednak faktem jest, że w dwójce aż roi się od takich psychopatów a dyrektor albo jest ślepy, albo udaje że tego nie widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Okropna sprawa Pan Czuchaj nie jest od uganiania się za chłopcami Od tego są patrole policji i kamery, a przede wszystkim my świadkowie. Żaden policjant nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa każdemu z mieszkańców Opola, nawet robocop. Jeśli ktoś ich widział niech zgłosi swoje podejrzenia. Ostatnio panoszą się jakieś szczyle po mieście i wyżywają się na ludziach, może to ci sami. Sensacja!!! Butelka w odbycie nastolatka. Kto wogóle pozwolił na taki artykuł. Ktos pomyślał o dobru chłopaka-ofiary? Proszę wyobrazić sobie przechadzkę po mieście po takim incydencie na własnej skórze, oczy przechodniów w waszą stronę, języki po chodniki, a za wami smród ciągnący się do końca życia "to tem co w dpie miał butelkę" Wyrazy współczucia
Racja pan Czuchaj nie jest w stanie dogonić żadnego przestępcy. Za dużo kg i wiek emerytalny. Pytanie jednak brzmi: dlaczego jeszcze pracuje w policji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwóch z nich chodzą ze mną do jednej klasy. Jeden jest cwaniakiem ale jak przyjdzie co do czego to proponuje pieniądze żeby go nie bić a drugi jest od nas o 2 lata starszy a nie ma osoby w klasie która by sobie z nim nie poradziła.Oni cwaniakują tylko w grupach,a chłopak którego pobili słynie z tego że jeszcze nigdy nikomu się nie przeciwstawił. I oni mają być groźni? To jest śmiech na sali. Oni są po prostu deb***ami i może im coś to da jak posiedzą 3 miesiące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy z nich prosi się o wpier***, tyle powiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić gnojom to samo bo dopiero wtedy poczują co ten niewinny chłopak przeszedł i do paki na dożywocie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krystian ... Damian ... Łukasz ... Kamila ;** Morlo JP ??? macie swoich zwyrodnialców
Ostatnio edytowany 11 marca 2009 r. o 21:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... macie swoich zwyrodnialców[/quote] cwaniaku uważaj na swoje postępki bo nie wiadomo co kogo może spotkać i kiedy stanie na ławie oskarżonych
Ostatnio edytowany 11 marca 2009 r. o 21:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co do policji? i współpracy z nimi policja woli współpracować ze zwyrodniałymi ochroniarzami z karczmy (którzy co piątek są na fecie) a jak grupa trzymająca władze robi zadymy w piątek pod każdym z niewielu barów i pizzeri w opolu to policja stoi... zbiera posiłki?... czeka na rozwój sytuacji?... czeka az Morda zabije kolejną osobe? SRA W GACIE! i tyle gówno a nie policja, banda dzieciaków, cfaniaków agent cobra! i pozostali ktorzy sa najśmieszniejszymi policjantami jakich swiat widział pilnuja tego miasta... cos smiesznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol Cieplak I Konrad??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni napisał:
cwaniaku uważaj na swoje postępki bo nie wiadomo co kogo może spotkać i kiedy stanie na ławie oskarżonych
uwazam ze powinno ich spotkac takie samo upokorzenie jak tego dzieciaka ja nie wiem na kim sie oni tak pastwili i uwazam ze wszyscy co wiedza nie powinni rozpowiadac bo to nic dobrego nie wniesie co innego zeby kazdy mowił kto takiego bestwialstwa dokonał! za nimi to niech sie ciagnie do konca zycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozytywny napisał:
uwazam ze powinno ich spotkac takie samo upokorzenie jak tego dzieciaka ja nie wiem na kim sie oni tak pastwili i uwazam ze wszyscy co wiedza nie powinni rozpowiadac bo to nic dobrego nie wniesie co innego zeby kazdy mowił kto takiego bestwialstwa dokonał! za nimi to niech sie ciagnie do konca zycia
Dokładnie. Ofiara nie powinna być dodatkowo napastowana, za to za oprawcami powinno się to ciągnąć na tyle długo, by całkowicie stracili szacunek, u kumpli, rodziny, znajomych i ogółu społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='.... macie swoich zwyrodnialców[/quote] zje***y/zje***a jesteś i tyle
Ostatnio edytowany 11 marca 2009 r. o 21:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej to nie ja napisalam tego komenta ze kamile powinni zamknac ktos sie podpisal moim imieniem!!! aby sie dowiem to z**jebia!!! noo kuu . rwa! ;((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ED5ADO napisał:
a co do policji? i współpracy z nimi policja woli współpracować ze zwyrodniałymi ochroniarzami z karczmy (którzy co piątek są na fecie) a jak grupa trzymająca władze robi zadymy w piątek pod każdym z niewielu barów i pizzeri w opolu to policja stoi... zbiera posiłki?... czeka na rozwój sytuacji?... czeka az Morda zabije kolejną osobe? SRA W GACIE! i tyle gówno a nie policja, banda dzieciaków, cfaniaków agent cobra! i pozostali ktorzy sa najśmieszniejszymi policjantami jakich swiat widział pilnuja tego miasta... cos smiesznego
Mniej więcej wiadomo, kto trafia do policji. Przeważnie są to klany rodzinne( np. komendant i jego malutka latorośl ), ludzie powiązani miedzy sobą, także z lokalnymi notablami. Porostu klika. Nie ma więc się co dziwić, że nie chcą interweniować, a nóż trafią na dziecko kogoś znacznego i będą problemy. Przecież żeby się zabawiać całe noce, rozbijać samochodami i motorkami to trzeb mieć kasę, przeważnie są to pieniążki tatusia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po mojemu to tak: Najpierw zrobić porządek z policja, bo po ch* taka policja która broni tych w ładnych garniturach z wysokiego budynku na lubelskiej. I na któą my płacimy podatki. Kramkowi nalezalo by wytlumaczyc po co on jest. Gwarantuje ze ic nie zrobi bo po co zadzoerac. A powinien. A tych typów powinno sie w niedziele po sumie przed kościelną bramą tak żeby każdy widzial rozenrac i zaaplikować im butelke po 2 litrowym napoju dnem w tylek. A najlepiej powiesic. Jakby to wszystko wyplenic to mielibyśmy fajne miasto, a nie takie coś dziwne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadajmy sobie jeszcze jedno zasadnicze pytanie: A co robili rodzice?;] Może wreszcie powinni się zająć dziećmi. 'Pseudomłodzieżą' Zawsze dziwiłem się, że moi rodzice boją się o mnie, nawet gdy chodzę wieczorami po od lat mi znanym Opolu. Teraz rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że Opole!!!!!!!! Żydowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...