Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Osiemnaście osób? Chyba razy dwa, albo trzy - w szkole, w niektórych klasach było po siedmiu uczniów. Po prostu, nie każdy zgłosił się do lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osiemnaście osób? Chyba razy dwa, albo trzy - w szkole, w niektórych klasach było po siedmiu uczniów. Po prostu, nie każdy zgłosił się do lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko osiemnaście osób? Bo nie wszyscy poszli do lekarza i cierpieli całą noc w domu. W szkole było po siedmioro dzieciaków w niektórych klasach. To zatrucie i zatrutych było więcej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwolnić nauczycieli! zlikwidować szkołę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stołówki szkolne, zwłaszcza katering powinien być pod szczególną kontrolą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do 18stu osób to chyba sobie ktos jaja robi czego nie podadzą prawdziwych danych? Zatrutych osob było dużo dużo więcej. Ale najwazniejsze żeby jak najszybciej dowiedziano się jaka jest przyczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie! Osób było kilkadziesiąt, a nie tylko 18! Weźcie się za rzetelne dziennikarstwo i sprawdźcie dokładnie! Moje dzieci na szczęście nie zachorowały, ale współczuję wszystkim, którzy bali się o losy swoich pociech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczeń napisał:
Stołówki szkolne, zwłaszcza katering powinien być pod szczególną kontrolą... [/quote] [quote name='uczeń' timestamp='1347552578' post='673814'] Stołówki szkolne, zwłaszcza katering powinien być pod szczególną kontrolą...
rodzice za ten catering niech podziękują solidarności, za komuny były codziennie gotowane świeże obiady, chcieliście ameryki no to ją macie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcami - ludzi chorych mnóstwo, wielu pracuje w Karczmiskach a mieszka w okolicznych miejscowościach. Podobno dyrekcja też się pochorowała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej szkole nie ma cateringu - posiłki gotowane są codziennie. Coś po prostu było nie tak albo z produktami albo z wykonaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś tragedia w tej szkole. Dzisiaj po korytarzu to co chwilę ludzi chodzili. Połowa uczniów którzy przyszli do szkoły się zwolnili. a co do tych !8 osób to nie była bym taka pewna dlatego że 90% ludzi jedzących obiady z którymi rozmawiałam skarżyła się na ból brzucha, a było ich na pewno więcej niż 18. Dodając że nie z wszystkimi rozmawiałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jadłam ten obiad i nic mi nie dolega. Najlepiej pochopnie nikogo nieosadzać. Poczekajmy na wyniki. To pewnie jakiś wirus i wielka afera o nic....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jadłam ten obiad i nic mi nie dolega. Najlepiej pochopnie nikogo nieosadzać. Poczekajmy na wyniki. To pewnie jakiś wirus i wielka afera o nic....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też jadłam ten obiad i nic mi nie jest. nie wydajmy wyroku zbyt pochopnie i poczekajmy na wyniki. To pewnie jakiś wirus i wielka afera o nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też jadłam ten obiad i nic mi nie jest. nie wydajmy wyroku zbyt pochopnie i poczekajmy na wyniki. To pewnie jakiś wirus i wielka afera o nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też jadłam ten obiad i nic mi nie jest. nie wydajmy wyroku zbyt pochopnie i poczekajmy na wyniki. To pewnie jakiś wirus i wielka afera o nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie wszystko bedzie wiadomo po badaniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam w Karczmiskach, nie chodzę na obiady do szkoły i mam to samo więc raczej to jest wirus a nie zatrucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, wielka afera , jeszcze nic nie wiadomo, a tu takie oskarżenia :"zatrucie pokarmowe w szkolnej stołówce". Po co takie pochopne wnioski, poczekajmy na wyniki z sanepidu. Odkąd pamiętam jak ja chodziłam do szkoły, a mam już trochę wiosen, NIE BYŁO ŻADNEGO ZATRUCIA W KARCZMISKIEJ STOŁÓWCE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za posłki wydawane w szkole odpowiada kucharz / ka im najpierw trzeba rece umyć żeby mogli zaczać gotować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...