Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18 tys. zł lub nawet 40 tys. zł na własną firmę

Utworzony przez stefan, 15 marca 2009 o 21:52 Powrót do artykułu
Małe sprostowanie, żeby móc ubiegać się o środki z unii owe 40 tys. należy być bezrobotnym, pracujący nie mają szans, kto nie wierzy niech się dowie w Urzędzie Wojewódzkim.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kompletna bzdura.To wygląda tak ładnie tylko w mediach. Sam dałem się nabrać i wziąłem udział w takim spotkaniu organizacyjnym w PUP Krasnystaw w piątek 13 marca. Okazuje się,że od początku roku nie ma kasy na to a już mija 3 miesiąc!!! Nawet gdyby były, to tylko na działalność na terenie powiatu!!!A jeśli będę miał zlecenia poza??? Przecież będę płacić podatki do kasy państwa!!! Jeszcze ważna kwestia poręczycieli-czy ktoś bez pracy,bez funduszy znajdzie 2 poręczycieli o zarobkach min 1600zł???Na moje pytanie ,czy mogę pożyczkę zabezpieczyć blokadą rachunku(mam akurat wolne środki),odpowiedź była nie ma takiej opcji!!!Oczywiście środki nie mogą być przeznaczone na środki transportu(co można zrobić bez auta min. dostawczego?),ani na opłaty(spróbujcie coś zrobić bez telefonu czy internetu),również nie na reklamę (?). Miałem wrażenie,że to spotkanie odbyło się ,bo musiało a skutek będzie żaden.Pomijam elementarny brak wiedzy wykładowców.W zasadzie wykład został odczytany z ekranu. Myślę,że w takich instytucjach powinni pracować zawodowcy a warunki dostosowane do realiów życia i zdrowego rozsądku.
0
- Myślę, o założeniu własnego interesu w branży elektronicznej. Tyle, że pieniądze z pośredniaka nie wystarczą na wszystkie dziedziny biznesu, o jakich myślę - mówi Robert Miedziocha ...to zacznij od jednej.
0
suski napisał:
Kompletna bzdura.To wygląda tak ładnie tylko w mediach. Sam dałem się nabrać i wziąłem udział w takim spotkaniu organizacyjnym w PUP Krasnystaw w piątek 13 marca.
Nic mi niemów. Dawno stwierdziłem, że WSZYSTKIE PUP'y są do DUPY. Dają pracę najlepiej - ale tylko WŁASNYM PRACOWNIKOM. A to psychologa zatrudnią, a to szkoleniowców zatrudnią.... sorki, ale szkolenia na temat jak napisać CV są dla deb***i chyba. W samym internecie jest z 10 000 wzorów. No tak, - abo jak jest szkolenie to i jest pensyjki uzasadnienie...
0
stefan napisał:
Małe sprostowanie, żeby móc ubiegać się o środki z unii owe 40 tys. należy być bezrobotnym, pracujący nie mają szans, kto nie wierzy niech się dowie w Urzędzie Wojewódzkim.
to sprawdź w Lubelskiej Szkole Biznesu. Tam mają
0
lala napisał:
to sprawdź w Lubelskiej Szkole Biznesu. Tam mają
w Fundacji UMCS tez maja. Dla bezrobotnych (pań) i bez działalnosci
0
gdyby nie ta biurokracja ze trzeba odsta c swoje w UP to na pewno byloby super... w osrodkach regionalnych niebylem,alepewnie teztrzeba miec czasu i cierpliw ości sporo...
0
irena napisał:
w Fundacji UMCS tez maja. Dla bezrobotnych (pań) i bez działalnosci
nie tylko dla bezrobotnych pan.na stronie j est podane ze ze ipracujace irolniczki imatki polski
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: