Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To nie wina pracowników tylko zachłannego na kase właściciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nie zamówię tam na pewno żadnego ciasta i tortów ;/ masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te ciastka nie wypiekała Kresowa Akademia Niesmaku Pana „S” ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kpina 500zł mandatu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja 5 jat temu takze zatrulam sie salmonella, i teraz zanim zjem kawalek ciastka lub tortu pije kieliszek ;-) bo podobno to zabija te bakterie. pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codex Alimentarius- Zobaczcie co rząd wprowadził do Polski nie informując o tym obywateli.Cisza w prasie , cisza w mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie co wy gadacie;jem ciasto z tej ciastkarni od wielu lat i bardzo często i nigdy nie miałem żadnych dolegliwości niech oskarżają lokale gdzie odbywały się imprezy a nie szukają kozła ofiarnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biezemy tyle lat ciasto z tej ciastkarni i nigdy nie bylo zadnego zatrucia.Bardzo polecamy ciasto z tej ciastkarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
organizowalem w tych dniach dwie imprezy biorac ciasto z tej cukierni jak i na wiele innych przyjec od kilku lat, i powiem ze nigdy ani 14 czy 15 maja nie mialem zadnych zatruc. A moze jest to wina lokalu w ktorym niewlasciwie przechowuje sie tego rodzaju produkty, a pozniej ze niby ciastkarnia zawinila ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slyszalem ze pan ktury to wszystko rozpental dostal biegunki a ze jest wysoko postawionym panem w lubartowie i ma uklady to koziol ofiarny musial sie znalesc a ze padlo na ciastkarnie to wielka szkoda my bardzo zachwalamy to ciasto i jemy to prawie codziennie i zyjemy do dzisiaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesluchajcie tych oszczerstw to jedna wielka kpina.My to ciasto kupujemy i bedziemy kupywac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bralem ciasto z tej ciastkarni 15 maja i jakos zadnego zatrucia wsrud moich gosci niebylo.Ciasto bylo i jest bardzo pyszne bardzo je polecamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie kierowniku sanepidu czy zbadal pan dokladnie swoje jajeczka bo moze na nich jest ta sanmonella a nie na ciescie z leonowa kupuje to ciasto od wielu lat na kazda uroczystosc nawet w sobote jadlem ciasto z tej ciastkarni a bylo nas z 15 osob i kazdy zachwalal to ciasto nawet dzwonilem dzisiaj do moich gosci i pytalem jak sie czuja,po ktutkiej rozmowie stwierdzili ze jest to wielki szwindel .Ile teraz sie bieze za podlozenie takiej swini.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Elu jestesmy z pania.Powodzenia Lubartow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura, i jeszcze raz bzdura. Zamawiam w tej ciastkarni od kilku lat ciasta na domowe imprezy i nie tylko, ciasta są bardzo pyszne. W tych dniach kupowałam ciasto na komunie-50 osób, i nikt się nie otruł!Kpina i jeszcze raz wielka kpina!!Mam nadzieje ze niedługo ukażą się przeprosiny dla tej ciastkarni za obelgę i kłamstwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to od kiedy ciastkarnia bierze odpowiedzialność za jajka, przecież to w surowych jajkach mamy salmonelle, warto się przyjrzeć hodowli jaj, panie z sanepidu!!! P. Elu jesteśmy z panią!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zamknąć i już nie otwierać!! fakt dobre ciasto, tyle, że po moim weselu kilkanaście osób wylądowało w szpitalu.Ktoś, kto jest tak NIEODPOWIEDZIALNY nie powinien w ogóle pracować w takiej branży!!! Już teraz wiem dlaczego tak zwlekali z przywiezieniem ciasta na przyjęcie, odwlekali z godziny na godzinę....bo wiedzieli, że coś z nim nie tak a mimo to bez skrupułów je podali.SKANDAL!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja córka została zarażona salmonellą w firlejowskim siole , nie w cukierni i nie winię za to to ani jajka ani kury ani ciastkarni tylko Adamską - do zobaczenia w sądzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do P. lubartów, skoro nie ma porozumienia miedzy panią, jej rodzicami a swatami, to tak właśnie się oczernia ludzi, restauracje i ciastkarnie. Porządek i ocenę należy zacząć od siebie i rodziny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Elu trzymamy kciuki, ciasto jest pyszne. Jeszcze raz trzymamy kciuki i jesteśmy z panią!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...