Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

2009 rok: Niższe podatki, większe ulgi

Utworzony przez placa jałmużna na parobka, 27 września 2008 o 09:26 Powrót do artykułu
z 19 na 18 % ale biedota zyska min. ja, smiechu warte, przy kolejnych wyższych stawkach podatkowych większe ulgi. A może tak podwyższyć biedocie podatki, szybciej z glodu umrze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to jest dla elit TUSKO MATOłKóW OBNIŻKA podatków a nie dla zwykłych obuwateli
0
ZA WAŁĘSY TEŻ TAK BYŁO, TAKŻE BRAWO SOLIDARNOŚĆ, POMAGACIE BOGATYM ŻYC W LUKSUSIE.
0
A ja się cieszę . Przestanę płacić złodziejskie 40% podatku na darmozjadów, obiboków i meneli.
0
jacek napisał:
A ja się cieszę . Przestanę płacić złodziejskie 40% podatku na darmozjadów, obiboków i meneli.
Podziękuj rządowi Kaczyńskiego, który wprowadził obniżkę podatków ustawą sejmową w 2007r. Na szczęście rząd Tuscu nie zmienił tego i nowe prawo zacznie obowiązywać od przyszłego roku.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: