Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Połowa tych leni w KRUSIE to oszuści. Pół ara chwastów i wielki rolnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za! Wszyscy kombinują kręcą kradną, nikt do pierdla nie idzie, to dlaczego oni by nie mieli. Brać przykład z góry, prosto z Wiejskiej-------> brać i kraść tak żeby nikt za rączkę nie złapał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty pracosiu czym tak sie napracowales ze mowisz orolnikach nieroby. zapewne masz 6 ary dzialki i musisz ja wykosic, albo jeszcze lepiej balkon 90x100 ijedna doniczke do wyplewinia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie na wsi znam typa co jest na rencie a sam remontuje szopę. Niby chory a pracuje jak zdrowy ciągle popijając browary!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz od ZUSu emeryturę ? Cóż za bezczelność! Zapewne próba wyłudzenia - jesteś złodziej. Pracuj i wpłacaj, a o pieniądze się nie martw - my ci wypłacimy, ale najpierw musimy to zbadać czy ci się coś należy :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
molesztom napisał:
U mnie na wsi znam typa co jest na rencie a sam remontuje szopę. Niby chory a pracuje jak zdrowy ciągle popijając browary! [/quote] [quote name='molesztom' timestamp='1341261791' post='645042'] U mnie na wsi znam typa co jest na rencie a sam remontuje szopę. Niby chory a pracuje jak zdrowy ciągle popijając browary!
U nas jest jeszcze lepiej. Nasz kościelny mocno chory, zap…a na cmentarzu i w polu, aż łeb mu skacze, a w KRUSie taki obolały, choreńki, aż żal chłopiny. Jak idzie ulicą cierpienie widać w oczach, boli go nawet jak wiatr zawieje, ale jak ma się układy to wszystko można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...