Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

21 lekarzy oskarżonych o branie łapówek

Utworzony przez ., 2 lipca 2012 r. o 14:12 Powrót do artykułu
Sezon się rozpoczął.NFZ chce rekami lekarzy ograniczyc ordynowanie leków, to jak zwykle podsuwa pomysł atakowania lekarzy. Jakoś nie atakują prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę dodać śmiało 22-giego bo to co wyprawiają przechodzi ludzkie pojęcie.Leczenie mizerne liczy się tylko kasa i fura.Oraz licytacja między sobą,który lepszy w łapówach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Sezon się rozpoczął.NFZ chce rekami lekarzy ograniczyc ordynowanie leków, to jak zwykle podsuwa pomysł atakowania lekarzy. Jakoś nie atakują prokuratury.
Coś ci eis pomyliło. To lekarze ograniczają dostęp leków pacjentom wypisując recepty na 100 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi dlaczego lekarze zarabiając te kilka tysięcy złotych miesięcznie, chcą jeszcze brać łapówki? Biedni ludzie uczciwie tyrają miesiąc po miesiącu żeby uzbierać te 2000 złotych i zwykle nie myślą nawet o oszustwie. Lekarze, fakt, mają odpowiedzialną pracę, ale od łapówek nie stronią, Myślę, że to jeszcze pozostałości po starym systemie. Mam nadzieję, że młodzi adepci sztuki lekarskiej będą mieli inne podejście do zawodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i zaczyna się nagonka na lekarzy. Nieuczciwych - karać i to przykładnie. Za łapówkarstwo Izby Lekarskie powinny odbierać prawa wykonywania zawodu. CBA powinno robić naloty w szpitalach na łapówkarzy. Jestem uczciwym lekarzem i jestem jak najbardziej za. Jednak powinniście pisać również o tym, co państwo funduje pacjentom poprzez zastraszenie lekarzy chce ograniczyć wydatki na refundację leków. Koledzy lekarze - Myślę, że wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę w jak perfidny sposób wmanewrowano nas w problemy związane z receptami. Celowe działania doprowadziły do sytuacji, że lekarze w Polsce - jako jedyni przedstawiciele tego zawodu na świecie boją się wypisywać recepty. Pomyłka w jednej cyfrze PESEL-u na recepcie zakończy się karą umowną w wysokości 200 zł. Za same pomyłki wynikające z pośpiechu można dostać karę 600 zł za 1 (słownie "jedną" receptę). Perfidia prezes NFZ i ministra zdrowia - którzy kłamliwie twierdzą, że lekarze nie chcą brać żadnej odpowiedzialności doprowadzą do ogólnopolskiego strajku. Uświadamiajmy pacjentów jaka jest prawda, uświadamiajmy też niezależne media. Protesty pacjentów - znam takich, którzy gotowi są organizować blokady pod siedzibami NFZ i Ministerstwa Zdrowia mogą uratować sytuację. Nie pozwólmy państwu oszczędzać na zdrowiu naszych pacjentów! Powiedzmy stanowcze NIE! Rozdawajmy ulotki pacjentom informujące ich o rzeczywistej sytuacji prawnej a nie kłamstwach głoszonych przez polityków!!! To wszystko przypomina perfidną wojnę państwa z lekarzami i pacjentami. Oby do następnych wyborów, bo Polacy długo tych pseudoreform nie wytrzymają... Praca do 67 roku życia? Trzeba mieć do tego najpierw zdrowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarz napisał:
No i zaczyna się nagonka na lekarzy. Nieuczciwych - karać i to przykładnie. Za łapówkarstwo Izby Lekarskie powinny odbierać prawa wykonywania zawodu. CBA powinno robić naloty w szpitalach na łapówkarzy. Jestem uczciwym lekarzem i jestem jak najbardziej za. Jednak powinniście pisać również o tym, co państwo funduje pacjentom poprzez zastraszenie lekarzy chce ograniczyć wydatki na refundację leków. Koledzy lekarze - Myślę, że wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę w jak perfidny sposób wmanewrowano nas w problemy związane z receptami. Celowe działania doprowadziły do sytuacji, że lekarze w Polsce - jako jedyni przedstawiciele tego zawodu na świecie boją się wypisywać recepty. Pomyłka w jednej cyfrze PESEL-u na recepcie zakończy się karą umowną w wysokości 200 zł. Za same pomyłki wynikające z pośpiechu można dostać karę 600 zł za 1 (słownie "jedną" receptę). Perfidia prezes NFZ i ministra zdrowia - którzy kłamliwie twierdzą, że lekarze nie chcą brać żadnej odpowiedzialności doprowadzą do ogólnopolskiego strajku. Uświadamiajmy pacjentów jaka jest prawda, uświadamiajmy też niezależne media. Protesty pacjentów - znam takich, którzy gotowi są organizować blokady pod siedzibami NFZ i Ministerstwa Zdrowia mogą uratować sytuację. Nie pozwólmy państwu oszczędzać na zdrowiu naszych pacjentów! Powiedzmy stanowcze NIE! Rozdawajmy ulotki pacjentom informujące ich o rzeczywistej sytuacji prawnej a nie kłamstwach głoszonych przez polityków!!! To wszystko przypomina perfidną wojnę państwa z lekarzami i pacjentami. Oby do następnych wyborów, bo Polacy długo tych pseudoreform nie wytrzymają... Praca do 67 roku życia? Trzeba mieć do tego najpierw zdrowie!
1 procent chorych na SM otrzymuje w Polsce leczenie. W USA 45 procent.Fundusz tłumaczy to brakiem pieniedzy. Taniej wychodzi refundacja pieluchomajtek czy prostego wózka inwalidzkiego, zamiast interferonu dzieki ktoremu nie nastapi rzut choroby.I tak jest w wielu innych chorobach.To MZ NFZ powinien z koncernami negocjowac jak najnizsze ceny leków. Zwykły lekarz nie ma na to wpływu. A co było niedawno z lekami przeciwnowotworowymi.Bałagan spowodowany ignorancja urzedników.Obecnie w Polsce zapanowała dyktatura urzędasów wszelkiej maści, którzy doprowadzają sytuację w kraju do absurdu we wszystkich dziedzinach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może skazać tych lekarzy, na to by oni płacili te nienalezne renty, ze swoich dochodó ? Wtedy inni by zmadrzeli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...