Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

240 nauczycieli z woj. lubelskiego odznaczonych (lista)

Utworzony przez lbn, 14 października 2014 o 21:03 Powrót do artykułu
To jest jakaś paranoja - ludzie, którzy pracują po kilkanaście godzin na dobę w prywatnych firmach, które generują podatki i przyrost PKB są gnojeni przez US i inne państwowe instytucje a pasożyty spoleczne po 2 tygodniach pracy dostają nagrody finansowe i medale.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To niech się przeniosą do szkoły :)
0
Dzień 14 października jest to święto pracownika,który w trudzie i mozole wychowuje dzieci w szkole.
0
Styko <3
0
Gdzie ta lista ? Tajna ?
0
Gdzie ta lista ? Tajna ?
Na płatnym serwisie MEN-owska sknero
0
"Pragnę podziękować Państwu....".  Jak pan chcesz podziękować no to dziękuj, a jak jesteś pragnący to się napij.  Uczył Marcin Marcina, panie szefie OD oświaty lubelskiej.
0
Pozdrowienia dla sora od uczennicy jeszcze z czasów V LO.Gratulacje. Naprawdę jeden z niewielu nauczycieli których dało się zapamiętać:-) No i polubiłam historię.
0
Na płatnym serwisie MEN-owska sknero
na końcu artykułu bystrzaki
0
Pozdrowienia dla sora od uczennicy jeszcze z czasów V LO.Gratulacje. Naprawdę jeden z niewielu nauczycieli których dało się zapamiętać:-) No i polubiłam historię.
    No to go nagrodzili blaszką za 10 złotych i jeszcze musiał dojechać, a jaki uśmiech lizusa.   To za lizusa dostaje się nagrody=JEDNĄ tygodniómkę BRUTTO wojewody, wójta, burmistrza
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: