Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie może to być takie anonimowe. Pokazać takiego zwyrodnialca publicznie. Nakazać naprawić wszystkie szkody. Nałożyć nawiązkę na rzecz ochrony zabytków. Bandzior musi czuć respekt przed prawem i publicznym napiętnowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie pokażecie zdjęć elewacji pomalowanej przez tego bandziora? Dlatego, że malarz wyklęty malował tam znaki P z kotwicą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozbijał Krzyże bo mu nie oddadzą,stań pseudobohaterze i podnieś rece na jakiegoś faceta.Tylko najpierw nałóż pampersa.Ciota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój ojciec jest tynkarzem, tynkarzem jestem ja, mój ojciec gładzi tynki, a rozpierdzielam ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miał dość watykańskiej okupacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie pokażecie zdjęć elewacji pomalowanej przez tego bandziora? Dlatego, że malarz wyklęty malował tam znaki P z kotwicą?
Pudło. http://www.tomaszowiak.pl/images/news/dwea_1.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumę na du..ę i do odsiadki smarkaczowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  http://www.tomaszowiak.pl/images/news/dwea_1.jpg
Oho widzę talent w tworzeniu sigili magicznych. Serce rośnie widząc, że sztuki tajemne wciąż są żywe w młodym pokoleniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pewnie jeden z tych od tego jak mu tam KOD-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden krzyże stawia wyrażając tym swój stan (umysłu !) Drugi je likwiduje wyrażając tym swój stan umysłu ! . Stawiam na to że jeden z nich ma rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diabeł wcielony....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół katolicki i ogólnie chrześcijaństwo zdąrzyło sobie narobić miliony wrogów w ciagu tych wielu wieków krwawego mordowania innowierców, którzy przeciwstawiali się barbarzyńskiej brutalności krwiorzeczych chrystianizatorów.   Pamietajcie, że jesteście dzisiaj chrześcijanami, bo w Europie wylano ocean krwii, w tym krwii waszych przodków przymuszając ich z barbarzyńską bezwzględnością i brutalnością do nauk kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka sportową fure polecacie małych pieniondzach? Tylko nie jakiś staroć, interesuja mnie roczniki 97 -99. Najlepiej w dizlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i tu masz rację. tylko że ludzie znają historię tylko w wersji indoktrynacyjnej ,poprzekręcanej i zakłamanej . A władzy nie jest na rękę usuwanie teizmu z przestrzeni publicznej .bo religia w moim rozumieniu to cywilizacyjny hamulec moralny i światopoglądowy .a ciemnym i zastraszonym ludem łatwiej manipulować. Takie jest moje zdanie ,ale znajdą się tacy co będą mieli inny pogląd ,a prawo do mnogości poglądów to podstawowe  prawo demokracji.  
Kościół katolicki i ogólnie chrześcijaństwo zdąrzyło sobie narobić miliony wrogów w ciagu tych wielu wieków krwawego mordowania innowierców, którzy przeciwstawiali się barbarzyńskiej brutalności krwiorzeczych chrystianizatorów.   Pamietajcie, że jesteście dzisiaj chrześcijanami, bo w Europie wylano ocean krwii, w tym krwii waszych przodków przymuszając ich z barbarzyńską bezwzględnością i brutalnością do nauk kościoła.
No i tu masz rację. tylko że ludzie znają historię religii tylko w wersji indoktrynacyjnej ,poprzekręcanej i zakłamanej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponowałbym, by szacunku strat nie przeprowadzali proboszczowie, ale rzeczoznawcy odpowiednich branży - gdyż ci pierwsi mają zbyt głębokie kieszenie !!! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w weekend będzie chodził dalej na marsze KODu i bił brawo Stuhrowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w weekend będzie chodził dalej na marsze KODu i bił brawo Stuhrowi.
Chyba jako 5 kolumna bo sadzac po stopniu oszolomienia to jakis uczen Antonio :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien pokryć straty i 200 batów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien pokryć straty i 200 batów
200 batów to według obecnego kursu 22 złote i 32 grosze  :D :lol: :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasłać skutecznego komornika, a po wyegzekwowaniu kwoty wsadzić tego kretyna w samolot do Damaszku z biletem w jedną stronę. Niech tam się wyżywa na obiektach kultu religijnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...